U cemu nosite telefone leti?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

U cemu nosite telefone leti?

Post od Wicker Man »

Eto dodje nama opet leto (hebem ti leto) i sa letnjim danima primorani smo da prilagodimo svoju odecu vremenskim (ne)prilikama,u ovom slucaju sto krace, tanje,uze itd.
E sad sve je to lepo kada se sa sobom ne mora nositi telefon ( ili dva) koji po dimezijama uopste nisu povoljni da se stave i prenose u kratkim dzepovima (ili jos gore ako nema dzepova) sto zbog mogucnosti da se telefon izgubi,sto zbog toga sto izgleda jako ruzno kada telefon deformise oblik odece pa izgleda kao ....
Elem, pitanje,kako se vi nosite sa ovom "pojavom"?
Je li nosite telefon u ruci (sto opet meni nesto i ne odgovara na duze relacije) ili koristite neke torbice (kako ovo zvuci gay :lol: ) ,futrole itd?
Na neku kracu relaciju telefon se moze preneti i u ruci,ali frka je ako se negde ide dalje, a sa sobom je potrebno poneti jos par stvari,nekih sitnica, itd
Imate neke preporuke,savete, i "opremu" za navedenu "devijantnu pojavu". :lol:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Telefon uvek nosim u džepovima, ako nema džepova onda uglavnom ne nosim telefon :D , mada se uglavnom trudim da obučem nešto što ima džepove. Torbice i slično ne koristim. :roll:
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

S obzirom da ne podnosim torbice i futrole leti kada je mnogo vruce, nosim sorc i ne idem kolima nosim samo 1 telefon a na drugom ( ako sam ovde onda engleski broj i obrt) stavljam sekretaricu... kada idem na basket ili reku nosim onu nepromocivu futrolu za tel, novcanik i naocare iz aviona :)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

To pitanje sam postavio sam sebi jos prosle zime.
Posto sam extremna picajzla za telefone,nosim ih u futroli.Obavezno.
Medjutim,OMNIA u futroli je po gabaritima nezamislivo nositi za pojas("progutala bi mi figuru") ili cak u ruci,dok N78 i moze da prodje.
Posto se ne odvajam ni u jednom trenutku od oba telefona,za sada se nekako i snalazim,pa ih "vucaram" po dzepovima.
Ali to nece dugo potrajati,i zaista nemam resenja.
Bas me interesuju resenja ostalih forumasa.
Slika

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Једно време сам носио телефон у футроли али сам је изгубио...
после тога сам набавио оклоп који ме је служио око пар дана и сломио се.
Скоро сам набавио ону фенси малу торбицу око рамена па тако носим телефон.
Данас ме је и она почела да смара тако да...
:D
Слобода или смрт

yamaha-tzr50
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 175
Pridružio se: Ned, 09. Apr 2006. 07:09

Post od yamaha-tzr50 »

zanimljiva tema! :D Ja sam prosle godine nosio n95 u hama nepromocivoj futroli ili torbici,kako god i bila je extra,ni kap vode nije propustila,bez problema u plitku vodu sa telefonom oko vrata! 8) Ali kada sam selio sobu,nestala je u akciji i sada vijam da kupim istu ali ne znam gde! :disgust: predhodnu sam dobio na poklon iz bugarske...

http://www.hama.co.uk/portal/articleId* ... ction*2563

Super Sayian
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2007. 08:40
Lokacija: NBG

Post od Super Sayian »

Ah .. . . strpam u pederusu telefone i to je to . Mada ponekad me mrzi da nosim pederusu tako da uzmem obucem one vojnicke pantalone sa 14 dzepova i bog da me vidi :)
Nokia 6220+1G MircoSD Symbian ruleeezzz!Ali se plasi da hakuje svoj mob

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Nosim telefon isto kao i svakog dana, ili u torbici ili po dzepovima.

Pošto pomenuste te nepromočive futrole, baš me sad zanima da li postoje kod nas da se kupe? U stvari zanima me neka futrola univerzalna ali takva da bukvalno i ako mi fon ispadne u vodu i potone i ja ga nadjem za pola sata tek :oops: , neće ništa da mu bude. Da li tako nešto postoji? Da ne propušta ni malo čak i ako je potopljena duže vreme.
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Kako kad,mada pretezno u maloj torbici gde staje par stvari kao kjucevi,cigarete i slicno.Nije zgodno uvek nositi u sortsu.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ne znam dal imaju kod nas da se kupe ali ja sam dobio moju od British airways kao jedan od poklona za milje i ona moze da izdri to sto si opisao... provereno u praksi... :)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Strava, thanks Akki, samo još da nadjem neku takvu. Tu mislim ne sme da se štedi i kupuju neproverene futrole od ko zna kojih proizvodjača sa "bliskog" nam dalekog istoka :lol:
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Moje resenje je da kupim Zagg "oklop" za telefon ida ga nosim noramlno kao i sto dolikuje....Dobio sam koznu futrolu uz LG ali je ne praktikujem...

P.S. Do ne kupim Zagg-ov oklop za telefon posluzice i obicna folija za iPhone ili tako neki veci telefon samo je problem sto nigde ne mogu da nadjem :dry:
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Obicno po džepovima :) Vjerovali ili ne :) Ali na duže relacije i u torbici, koja mi je obavezma, iako mi se ideja ne sviđa... Ne mogu drugačije da nosim dva telefona, slušalice (povelike), novčanik, naočare, ključeve... Najbolje je kad nosim i laptop, onda u džep sa strane na torbi laptopa. Ne libim se ni da ih nosim u ruci, ipak su to poveliki telefoni :) Sad mi N91 izgleda tako malo! A tek N70 kad uzmem od brata!
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Storm u njegovoj originalnoj futroli pa u dzepu.Curve u silikonskim gacama pa opet isto u dzepu.Nikad ne nosim nesto bez dzepova,a i na posao nikako ne mogu u sortsu ili tako necem.Imam i neke silne razne torbice,ali one se prepune svacim drugim pa i nema mesta za telefone.Ne patim od toga koliko se dzep nabudzi,i prednej dzepove uvek rezervisem za telefone,i nista drugo ne trpam u njih.Nikakve jeresi tipa telefon i kljucevi u sitom dzepu i slicno :D :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

E61 sam svojevremeno nosio samo u Crystal Case-u, ili povremeno u Alu-Case-u sa stipaljkom za kaish. iPhone nosim u Belkinovoj futroli na kaishu, a HP u njegovom specijalnom zastitnom nosacu sa stiplajkom za kaish. Kada idem negde u sorcu, onda ide i "gay" torbica sa mnom :)
Inache, iPhone kao primarni fon uvek nosim, a HP kad mi se cefne.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

Mala sportska torbica nike, crvene boje :oops: moze oko pasa, a moze i kao bosko buha preko ramena ali onako ukrsteno.
A koristim i dzepove dok je fon uvjek u svojoj originalnoj futroli koja se skroz izgulila sa prednje strane ali nigdje nije poderana, tako da kucnem u drvo nema niti jednu packu.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Imam par tih torbica ali iskreno sve mi nekako mrsko da stavljam novcanik itd u njih. Tako da lepo po dzepovima ili ako idem negde kolima u ruci na par minuta :)
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

U dzepu, da se ne lazemo :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Uglavnom dzep, posto je Omnia generalno mrsav telefon, pa se ne vidi mnogo :D Mada je malo cudno kad je u dzepu, a nakrivi se ka... jelte, sredini pantalona :D
A dok sam nosao 2 telefona, uvek sam uzimao malu torbicu gde mogu oba da stanu. al kad kazem malu, to i mislim :D
Nokia E71... Elegant, but deadly

Leonel
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 346
Pridružio se: Sre, 27. Feb 2008. 03:17

Post od Leonel »

kupio sam 3510i, sa bzv prepaid brojem i guram oboje :wink: Sve me kostalo oko 30-ak eura, i nije mi zao da ga izgubim ili slomim, a ozbiljnije masine (trenutno B82, N97 cekamo), samo kad nosim farke!
Primarno:Nokia N97 black, full + 8GB
8910, 8850, 8210, 8310 i 7710

Zaključana tema