SE i Motorola najgori,Nokia i Samsung najbolji

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

SE i Motorola najgori,Nokia i Samsung najbolji

Post od Spyker »

Prema anketi koja je uradjena medju kupcima (preko 2000 kupaca)magazina Which? Svaki peti SE,i svaka peta Motorola idu 1. godine u servis.Nasuprot tome Svaki 10. telefon se kvari kod proizvodjaca Nokia i Samsung...
Pa sad Ipak je Nokia kao i uvek odlicna,samsung se popravio i to svi znaju(Svidjaju mi se d720 i d730),ali me cudi sony-ericsson
Poslednja izmena od Spyker u Uto, 04. Okt 2005. 17:35, izmenjeno 1 put ukupno.

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

Ja mislim da ce ovu temu moderator odmah da ti obrishe chim je vidi ?! A koliko je pouzdan taj magazin .... pa i sam provaljujesh !

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

I treba da brise jer iz mog licnog iskustva sa T68/610/630 i K700,od kojih su pojedini bili bas dugo kod mene,NIJEDAN mi se nije pokvario!!Mozda sam samo imao srece ali posto mi ni kod brata u radnji ne donose tako cesto SE mislim da ipak likovi iz tog casopisa pisu ankete iz glave!
Pozdrav 8)

ivana_ns
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 15:50
Lokacija: NS

Post od ivana_ns »

Ispadne da su Samsung i Nokia podjednakog kvaliteta..... :wacko: :lol:
U sve bih poverovala, ali ovo.... Tesko!

Alice_in_Chains
Banned
Postovi: 35
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2005. 17:29
Lokacija: Beograd

Post od Alice_in_Chains »

ma dajte molim vas, te ankete u chasopisima... :uhuh: mislim, neke su tachne, ali ova! ne kazhem ja da nokija nije najbolja :roll: :P , ali da se SE i motorola tako kvare naspram samsunga! no way. ne kazhem ni da je samsung toooliko losh, ali SE nije sigurno!
this is my thruth, now tell me yours

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hm,ae nek modus obrishe ovu temu jer ce se ovde pisati svashta,tako da bolje da bude delete-ovana,a kad nadjemo tachne podatke u vezi sa tim okachicemo...

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

ja iz licnog iskustva znam da se samsung telefoni mnogo vise kvare od SE i motorole. :) :) :) :) :) :) :)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

ne znam da li se Samsung vise kvari,ali znam da kad god sam u Srbiji kupio "novi" Samsung u radnji,policija mi ga posle par dana zapleni jre je "kraden" te stoga vise i ne gledam Samsunge,ogadili su mi se!Za nokie znam da se ne kvare,ali nekad imaju sitnih bagova,Motorola sam imao gomilu,i neke od njih su vec 4 godine za redom potpuno ispravne i jos drze po 3 dana bateriju,i sad imam V3 koji perfektno radi,imao sam i Ericsson i SE telefone,nijedan se nije pokvario niti imao neki ozbilojniji bag!Licno mislim da su SE telefoni sto se tice kontrole kvaliteta najbolji,i da su uvek ok,osim ako naletite na neki koga su "vrhunski" serviseri ojadili pokusavajuci da ga otkljucaju s mreze!Prema tome,ne verujem ni jedno slovo iz te ankete!

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

SE se kvari??? Pa oni nisu normalni... :uhuh:
Jedino sto se na SE-u kvari jeste dzojstik. I to nenormalno se kvari, svaki 3. SE fon ima zeznut dzojstik. :)

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Pa sad,ja sam malo pogresio :oops: :oops: ,rec je o tome koliko telefona ode u servis u prvih 12 meseci...Svejedno,poenta je ista,a da neko nebi rekao da lazem,informacija je iz zadnjeg broja casopisa "mobil mega"
iPhone + CX300

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

i ja mislim da je najbolje da ovo ode pod lock...
ne bih da diskreditujem znanje urednika i ostalih saradnika i autora "mobil mega" casopisa ali nikako ih nemoj uzimati zdravo za gotovo...
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Nisam rekao da je to radio mobilmega,vetj da je on objavio anketu koju je taj casopis uradio...........
iPhone + CX300

Odgovori