Novac za nov telefon

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Novac za nov telefon

Post od Nenad-77 »

Kako se snalazite za novac da bi kupili nov telefon od 150 ,200,300,400,500 evra.Dali sami zaradjujete ili skupite od dzeparca.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Отимамо бакицама торбе, деци џепарац и ужине, јаче чекамо у мраку наоружани до зуба....
Слобода или смрт

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Ja ne kupujem ja kradem . :roll:

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Prodajem svoje telo bogatoj klijenteli. Izgleda da nisam baš popularan pa uglavnom kupujem polovne mobilne.
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Svoj prvi telefon (Nokia 5110) sam dobio od roditelja, iako sam ja vec imao spremne pare za njega, oni su se odlucili na taj korak da meni i bratu kupe po telefon. Oni su sebi kupili par godina kasnije :D
Svaki sledeci telefon sam kupovao tako sto bih ustedeo od rodjendana, novih godina i sl. prodao stari, i kupio novi telefon.
Kad sam poceo da radim, onda sam mogao i ozbiljnije da pocnem da stedim.
Ova 2 iPhona sam na svu srecu dobio za dz od brata. Za iPad sam ustedeo.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Slican princip kao miodrage,stekao od rodjendana,dzeparca i tako kupovao telefone.
Uglavnom polovne,ali sad sam bio u malo vecem kesu pa sam uzeo nov,prodao stari,imao svoj stek i moji mi dodali malo i eto.Nisam jos poceo da radim pa ne mogu da se oslanjam na svoja primanja :)
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Tuzim firmu u kojoj sam radio za neisplacenu zaradu. x)
Tako sam bar pazario Neo. :D Al' duzni su mi jos 450€! Bice izgleda jos neka masina uskoro. :D

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

Pa skoro kao i svima,kada sam bio mali tada su tata i mama(uz neku moju doplatu..)..a kasnije sam uvek stekao pare(rodjendani,dedine i babine penzije,nove godine,praznici..itd..) pa sam kupovao..a sada od svojih primanja..(mada da se ne lazemo,voleo bih da mi neko kupuje i danas :D :D )
psyhound, bice masina i za te pare izgledami opasna.. 8)

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Vlada Zem, hahahaha :lol:
Pare sto je dete dobilo u babine skucao sam u telefon. :lol:

Prvi tel. sam dobio na poklon, a ostale sam kupovao stedeci od dzeparca.
Nadam se da cu opet nekada kupiti telefon, a da cu uspeti ustedeti koji dinar od plate. :wink:

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Ja sam prva dva dobio na poklon od rodtielja,a nakon toga sam telefone sam kupovao ili dobijao od firme na koriscenje.....u poslednje vreme me prosla manija za telefonima pa ih i mnogo redje menjAM :cry: :cry: :cry:
D500&E71

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

lesa0208 napisao:Ja ne kupujem ja kradem . :roll:
Takodje. Uglavnom visim po soping centrima i osmatram koja zrtva ima neki najnoviji model, pa ako kidnem obezbedjenju, kidnem. Uvek nosim kacket i neku majicu sa kapuljacom, zbog kamera...

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

meni nikada niko nije poklonio mob :smutny: :smutny: :smutny:
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Vrlo jednostavno, radim, radim, za 3-4 meseca skupim pare i kupim nešto iz oglasa i to furam obično duže od 2 godine dok isti ne zastari. I izuzetno ih dobro čuvam, jedva po koju ogrebotinu imaju i posle 4 godine nošenja, pa posle mogu i da ih udelim nekome da se koristi dok ne nađe nešto svežije (ne isplati se prodavati). Alternativa je svakih mesec-dva menjati telefon i stalno dodavati po par desetina evra i uvek imati aktuelan model, ali onda treba (kao i sa kolima) uzimati modele koje je moguće dobro prodati.
Nemam bogznakakvu platu ali za neke osnovne stvari se ima. Svake godne se ima za po neko putovanjce i neki gadget - da li telefon, da li fotoaparat, običan plejer ili laptop...... svejedno, ali dolazi se do frekvencije menjanja od po 3+ godina. Samo zavisi šta su ti prioriteti u životu.

Šta si očekivao da ću da kažem da okrećem oglase i pojavljujem se sa 5 ortaka i dobijam ga za dž. ili da sam sin političara? Svi se snalaze kako znaju i umeju, i niko od nas nije test vozač nekog od operatera, mada bih jedan Note ili Transformer vrlo rado testirao........ jedno 3-4 godine.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Vrlo jednostavno sto bi rekao Gargamel,radim,radim,radim i kad skupim neki dinar eto novog telefona,pod uslovom naravno da nemam u tom trenutku nesto prece u planu. :wink:
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Odgovori