Prevara pomozite mi nekako!

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Odgovori
artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: Prevara pomozite mi nekako!

Post od artifex »

bocko89, Ma brate tebi svaka cast kad se tako suzdrzavas da ne odes do leskovca...I nemoj da se oslanjas na boziju pravdu nisam siguran koliko je to dobro :) Sreca njegova pa nije nekog kao sto sam ja prevario... Malone, te budale se resavaju najlakse jer su oni najobicnija jaja od ljudi... to se resi tako da oni ni ne pomisle da se svete... Ali ajde ovo je forum za mobilne telefone necemo o tome sad 8)

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: Prevara pomozite mi nekako!

Post od loki13 »

bocko89, moj ti je savet da se pakujes sa caletom i krente put leskovca pa da poricate ljudski sa njegovim caletom,posto ocigledno on bega od kontakta.....
Tako je moj brat pre par godina imao frku, naime menjao je sa nekim deckom Inov8 za Iphone 3g(s), decko koji mu je dao Iphone tvrdio je da je tel skroz ispravan itd, posle par sati buraz je utvrdio da postoji jedna linija na erkanu koja ne reaguje na dodir, pokusao je da kontaktira decka ali ovaj mu se nije javljao, onda je pronasao broj telefona njegovog caleta na poslu (ostao u tel-u), pozvao coveka i lepo mu ispricao sta je bilo i istog dana popodne cale i taj decko su dosli u ns da vrate tel i da se izvinu....
D500&E71

Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Re: Prevara pomozite mi nekako!

Post od Malone »

Pa dobro, nek ide sa nekim, ali koliko sam upoznat iz price, otac ovog hostaplera je isto takva vucibatina. Jedino da vidi uzivo coveka i ako je slab sa zivcima da ga zove svakog dana i trazi novac pa ko duze izdrzi. Eventualno da rasiri broj preko privatnih poruka :wink:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Prevara pomozite mi nekako!

Post od miodrage »

Ma ostavi ovde broj, opalimo broj u oglase sa sadrzinom tipa prodaje se Fiat punto Zastavin, 2008. god, havarisan, nije u voznom stanju, dobar za delove, cena 1400€. Ima majstori da ga zovu danju i nocu do besvesti :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Одг: Prevara pomozite mi nekako!

Post od bachika »

Pa da li on koristi taj broj....

Ja se dobrovoljno prijavljujem da iskoristim sms bomber app na njemu. Oko 1000 sms je dovoljno ;)
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

bocko89
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Pon, 23. Jan 2012. 01:50

Re: Prevara pomozite mi nekako!

Post od bocko89 »

pa imam neka dva broja od njegovog caleta. tacnije njegov cale se javio na te brojeve kad smo zvali. a i to sam nasao tako sto sam kucao njegovo ime na guglu i izbacilo mi je da je sa svojim fejsbuk profilom registrovan na polvnim automobilima. ima je neki auto u oglasima. inace prevarant se zove Baljozovic Vladimir. ako ocete nadjite ga i na fejsbuku neka devojka je na profilnoj slici.

markolaza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Ned, 10. Jun 2007. 20:21
:: Nokia

Re: Prevara pomozite mi nekako!

Post od markolaza »

Mozda je ovo. http://www.facebook.com/dizel86/photos_stream Tablice na kolima su LE. A mozda i stavljam pogresnog coveka :)

Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Re: Prevara pomozite mi nekako!

Post od Malone »

Verovatno je taj. Sa ovim da se lupas treba ti malo jaca ekipa, mozda ima pistolj, noz... ili da nadjes neke i da ih castis svu lovu koju izvuku. Ionako si izgubio te pare.
Al najrazumnije je da se oprostis od novca, platio si skolu jbg. Sto da ides u corku ako propalici nesto zafali, i to zbog 200e. Toliko samo kosta da advokatu kazes dobar dan.

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Re: Prevara pomozite mi nekako!

Post od Nikola Vapa/CA »

artifex.nije sve to tako jednostavno kako ti pises.Otici u drugi grad,sve nepoznato,ne znas skim se kacis,opasnost da ne preteras,da ne odgovaras i sl.Ako ides na iznenadjenje,treba vremena,strpljenja i sve je rizik.Rizik za male pare.
Imao sam slucajeve da odem po dug,cvrsto resen da mu nesto uzmem u zamenu,kad ono beda,cetvoro dece gleda tv pa imaj srca da im uzmes.Oprostis se novca,najbezbolnije po sve.Drugi slucaj.Drugar sretne duznika na ulici,pocne prepirka oko duga,jedva sprecim drugara da ga prebije.Posle nekoliko dana,drugar me pozove i zahvaljuje se.Razlog-duznik je umro u svom stanu.Covek je bio bolestan(niko to nije znao) a zamislite da je umro u toj stresnoj situaciji,kako bi se spasao odgovornosti izazivac tuce sa smrtnim posledicama?Svega ima a najvazniji je miran san.Moj predlog-pokusati mirnim putem ili platiti (skupu) skolu. :smutny:

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Prevara pomozite mi nekako!

Post od Behemoth »

Citajte...
http://www.kupujemprodajem.com/Acer-asp ... -oglas.htm

Oglas obrisan ali sam uhvatio SS
Slika
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

markolaza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Ned, 10. Jun 2007. 20:21
:: Nokia

Re: Prevara pomozite mi nekako!

Post od markolaza »

Nikola Vapa/CA, slazem se s tobom prijatelju. Ne vredi da covek napravi sebi takve probleme. Behemoth, pa ovo je strasno sta se sve radi au :cry:

bocko89
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Pon, 23. Jan 2012. 01:50

Re: Prevara pomozite mi nekako!

Post od bocko89 »

eto o tome vam pricam na ovaj nacin moze ko oce da otima pare!

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Re: Prevara pomozite mi nekako!

Post od Nikola Vapa/CA »


toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Prevara pomozite mi nekako!

Post od toda81 »

Nisam mogao da verujem kada sam to video na net-u sinoc. Smesno je sta pisu novine jer su neobavestene kako funkcionisu kurirske sluzbe. Svako treba obavezno da trazi od prodavca da naglasi da se paket moze otvoriti da ne bi doslo do ovakve situacije.
Mi smo i sirom sveta poznati po slicnim stvarima. Srbin je Francuzu u gajbu sa grozdjem ubacio kamencinu da bi dobio na tezini, ali je izgubio obraz
Note IV N9100 dual

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Prevara pomozite mi nekako!

Post od Baraba »


bocko89
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Pon, 23. Jan 2012. 01:50

Re: Prevara pomozite mi nekako!

Post od bocko89 »

mozda sam i ja moj slucaj trebao ubaciti u blic.. neznam da li je sad kasno za to ?!

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Prevara pomozite mi nekako!

Post od m@c|-|oR »

bocko89, Novine vole takve vesti.
Nije vest kada pas ujede čoveka, nego kada čovek ujede psa.
Ne samo ti, bil obi dobro kad bi se objavile sve skorašnje prevare, jer bi pomoglo da se smanji rizik od budućih prevara.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Prevara pomozite mi nekako!

Post od Deksi »

Eee ovo je strasno, sta se cudimo ovo je samo jos jedan primer u kakvoj drzavi zivimo, kakvi su zakoni a i koliko su ljudi posteni.
Iz ovakvih primera covek nesme i nista da kupuje od tehnike preko oglasa.
Gledam i trazim N8 i ima za 130 i 140 eu. ali kakvi su, ko sme to da kupi.

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Re: Prevara pomozite mi nekako!

Post od Zligor »


miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Prevara pomozite mi nekako!

Post od miodrage »

Deksi, nikako slanje, samo licno sve. Tako nema da te boli glava. Ako neko kaze da nece licno, odmah znas da tu nesto smrdi.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori