Vaš desktop

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Odgovori
napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

. Slika

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Nesto novo i od mene

Slika

Slika

Ovaj Handy Shell uopste nije losh moram da priznam.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

luckyyy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sre, 23. Jan 2008. 19:32

Post od luckyyy »

Da, odlicno izgleda na landscape ekranu, reci mi jel ima auto boot i li moras posle gasenja telefona da ga sam aktiviras i da li baguje?
Poz.........
Old Nokia ::: Asus Zenfone Max Leather Black

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Meni se ne svidja, drzao sam ga par dana u telefonu i uopste nisam mogao da se naviknem na njega, mnogo vise mi se svidja kako sam ja sve precice podesio, a i glupo mi je sto je pored njega aktivan i obican desktop...

luckyyy, ima auto boot i koliko sam ja primjetio ne baguje, ali mi se i dalje ne svidja zbog gore navedenih stvari...
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Da, ima autoboot, nisam primetio do sada bagove, svidja mi se, kako bih ja to nazvao, dual active stand-by - pritiskom na 1 taster menjam ova 2 ekrana, postavio sam razlicite aplikacije u shortcutove, i jos i smartsettings - imam oko 20-ak razmih stvarchica koje najcesce koristim podesheno.
Odlichna je fora kada odes na porukice, i svetli da imas jednu novu, sam ti telefon iscita poruka bez potrebe da ulazis u poruke da bi je citao. Ne svidja mi se sto nema isto ono sve sto ima active stand-by sa inboxom, ali nema veze, jer ova kombinacija radi ko zmaj.
Topla preporuka u svakom slucaju :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Jucer ga ja instalirao i pre ga izbrisa nego sto ga instalira. Nije mi se svideo zbog ovih stvari sto navede Sensei, ali posebno mi se nije svideo sto mi postavi svoj nek task manager i sto nema menija pa da se moze manipulisati sa njim, nego se sam dize i to je sve, ne mogu nista s njim.

super bi bilo kada se nebi nikako video originalni desktop, kada nebi stavljao svoj task manager i kada bi imao ikonicu medju programima da se mogze uci u prorgam i bar neke opcije podesavat.

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

napalm death, pa moze dosta opcija da se podesava, odmah na tom njegovom desktopu imas precicu do podesavanja, ne sjecam se da li je sa lijeve ili desne strane ali ima...

Ovo za task manager si u pravu, to je neki pokusaj da lici na handy taskman ali je potpuno glupo uradjeno!
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ima gomilu podesavanja, ja sam se potpuno pogubio u njima, tek nakon pola sata sam nadoshao na to sta je sta :) Task Manager je glup, ali Handy Taskman radi svoje kod mene :)
napalm death, kako mislis da se ne vidi originalni desktop? Da ima svoju neku pozadinu ili sta?
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Sensei, Ma kazem nema opcija ono.. dal uvek da bude aktiviran.. dal da se sam aktivira, kada ga ugasiti i upaliti i slicno.. koliko sam video (iskreno nisam ga dugo cackao) kod njega je sve automatski osim da ti postavis prećice.

miodrage, ako se ne varam.. kada sam pritisnuo crvenu slusalicu onda je on nestao.. i video onaj normalni nokia desktop.. ne sliku nego sve, sat, prečoce, itd itd.. i ja ga nisam znao vratiti.. znac bilo bi cool kada bi on bio glavni i nestajao ali da ga u nekom meniju mozes iskljuciti zastalno ili ukljuciti zastalno.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

napalm death, sve se moze kad se hoce :) Ipas opciju da iskljuchish automatic appear, mozes da ga ukljuchish i da kazes za koliko reappear, zatim kad mi nestane, jednostavnim pritiskom (kod mene) na crveno menjam ekrane u sekundi... Stvarno odlichna aplikacija.
Moja topla preporuka, instaliraj, daj mu sansu, igraj se sa njim jedno sat vremena - i meni je trebalo toliko dok nisam malo pohvatao konce. Sad uzivam u programu :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

napalm_death, možeš da podesiš u opcijama da ti program ostane aktivan kad pritisneš crvenu slušalicu.(options->key->red_key_cycle->handy shell) Mene samo nervira kad uđem u meni i kad idem na exit pali se nokia desktop i onda posle nekog vremena (koliko ti odrediš, minimum je 1 sec.) handy shell. :dry: Kad bi još to sredili ne bi bilo više traga od fabričkog desktopa.
Inače, izašao je plugin i za weather pa evo mog novog desktopa. :)

Slika

Nažalost, Srbija nije na spisku, ali pošto je moj grad udaljen od rumunskog grada Turnu Severin svega 1km onda koristim rumunsku prognozu :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Da to je veoma interesantno da Srbija koja je bila na spisku u Handy Weather 4, vec u 5.02 nije bila na spisku, a kamoli u najnovijoj verziji. Politicka odluka ili sta?
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

ma moze da se iskljuci shell da se ne pali to je ono sto stoji on iznad vremena 8)
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

miodrage, uvideli su da nama homosapiensima ne treba handy weather i da možda 15 ljudi iz Srbije koristi njihov program
:lol: :lol:
Nokia C6

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Srbija je bila na spisku jos u verziji 2!

tehno maniac, vjeruj mi mnooooooooooogo vise ljudi iz Srbije je koristilo taj program, problem je sto NIKO od njih ga nije koristio legalno, vjerovatno su nas zbog toga i izbacili :D

Meni je jako nedostajao taj program ali sada koristim Forecu koja je bar 5 puta bolja od Handy Weather-a!
Koristio bih je ja i ranije ali bilo mi je mnogo skupo(puno skida kb sa neta) a sad sa 066 vise nemam taj problem :D
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

evo ponovo sam ga instalirao ali nikako mi ne odgovara. Kao prvo nema mi task managera nego koristi neki svoj i to mi naj vise smeta. Onda ne moze slika za desktop, nema mi smart settings-a, i jos koje sitnice..

A ja licno i nemam neku potrebu za njim.. koristim bestTask mna 2.02 s kojim imam dodatni meni tako da.. jedino sto dobijem sa handy shell je veci sat..

EDIT: Ovo appar after (kakose vec pise...) kada nastimam na 1 sec onda me sam izbacuje na njegov desktop. Znaci udjem u meni i ako ne diram nista 1 sec samo em izbaci :dry:

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

biseru pa stavi ga na off pa se nece paliti ili stavi da se upali kroz pola sata ako ga oces ali ne odma zar je to toliko komplikovano :shock:
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Sensei, pa i mislio sam LEGALNO!Srbin da plati za program!?
:lol: :lol: :lol: !
Nokia C6

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

A crnogorci kao legalno koriste Handy Weather, pa Bugari i Rumuni isto? Nemoj da me neko vuche za jezik... Ili Rusi, domovina najvecih crackera na svetu... O chemu mi prichamo? Ja sam ubedjen da je ovo politicka odluka, i jako sam njome razocaran. Da je stavljeno 140 drzava, da su sve evropske drzave tu osim nashe...
Iskreno sam razocharan. :cry: :cry: :cry:
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

fxgt, koji si ti mozak.. stavim da se upali nakon pola sata, kada iz menija ides exit onda mi jel treba pola sata da mi se uplali handy shell.. prvo probaj program pa onda pametuj.

Odgovori