koja pesma

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

E, svasta li vam svira na telefonima...
Kako nisam bas neki audiofil, u mojoj 3650 skoro od prvog dana "zvoni" osnovna melodija "Do-Mi-So.mid", a za porukice imam jos jednostavniju, ali definitivno najbolju "Message.mid"...
Što se tice mp3, tu vec imam svega i svacega (sem narodnjaka). Predugo za nabrajanje...
Imam i gomilu zgodnih zezancija, kao sto su kratki tonski isečci iz "Maratonaca" - gotovo ceo film. Super stvar za kombinovanje sa određenim brojevima pri dolaznim pozivima...

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

pa staces ljudi vole da ima svasta svirucka po telefonu :mrgreen: ,ali najjaca stvar je kad neko nezna ni koji je ton postavio za zvono, i tako telefon zvoni i zvoni a on se neobazire zaboravio covek :lol: , pa jos kad se kao javi a telefon i dalje zvoni (nije stisnuo "yes" 8O ) :D .

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Ja trenutno ne znam kako mi zvoni fon poshto sam sve mp3 pesme izbrisao... Verovatno default... :mrgreen:
Ali narodnjake nikad netju motji da s'vatim... :?
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Uh, ja imam hrpu melodija svih formata (par hiljada midi fajlova, semplovi iz filmova, zezalice), ali ih ne menjam često da ne bi bilo ono - zvoni, a ja ne reagujem. :wink: Inače, trenutno mi urla Tubular Bells (ali baš urla), za poruke mi je ono simpatično "u-u" iz ICQ-a, a pre toga sam koristio "trlrlrlrl... bridge to captain Picard" (Mr. Data voice) iz Star Trek-a kao i temu iz "Nemezisa"... (obožavam SF... :mrgreen: ). Narodnjake stavljam samo za ljude kojih se gnušam (kao i dotične muzike). :mrgreen:

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Pa pazi ja isto tako retko znam sta mi zvoni jer jako retko imam prilike da cujem melodiju, kad sam kuci cim krene da vibrira javljam se a napolju takodje osetim vibraciju ne znam ni da zvoni.. tako je sa svakim fonom bilo ma koliko glasna melodija bila

TheDunc
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Čet, 13. Maj 2004. 22:08
Lokacija: ljubljana

Post od TheDunc »

dream theater- dance of eternity....
dream theater - paradigm shift... kad me familija zove...
nightwish - getsemane ... alarm
...don't happy, be worry...

Odgovori