Samsung Dive ili Mobil Tracker

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
shocky
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 290
Pridružio se: Sub, 04. Feb 2006. 04:21
:: Samsung A52s
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Dive ili Mobil Tracker

Post od shocky »

1. Da, odabrao sam add acount i dodao Samsung i upisao moju GMAIL adresu koju inace koristim za google play. Kada udjem u taj nalog imam par osnovnih parametra za menjanje
2. Da, kada sam otisao na SamsungApp i kliknuo da se logujem, upisao sam gore pomenutu GMAIL adresu ali sa novom sifrom koja inace nije ista kao kada koristim isti taj GMAIL nalog da se ulogujem na njega.
3. Nije mi bilo markirano samo "Upozorenje o SIM promeni" pa sam markirao.
4. Ulogovao sam se uspesno sa lozinkom koju sam koristio za kreiranje Samsung naloga ali je isti GMAIL.

I zatim opet nista. Sada sam probao i da obrisem Samsung nalog pa da kreiram novi. Kada pokusam da dodam novi sada prijavi da nalog vec postoji i ako sam obrisao.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Dive ili Mobil Tracker

Post od tomas.hokenberi »

shocky, to je zato sto brisanjem naloga sa telefona ne ukidas Samsung nalog, vec ga samo uklanjas na telefonu.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

shocky
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 290
Pridružio se: Sub, 04. Feb 2006. 04:21
:: Samsung A52s
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Dive ili Mobil Tracker

Post od shocky »

tomas.hokenberi, znaci ja sam sve dobro radio? Mozda bi bilo najbolje da obrisem nekako taj nalog, da pristup sa kompa njemu i da ga obrisem. Mada ako sam ja sam istim tim nalog se ulogovao preko telefona i kompa na samsungapp onda bi moralo i da radi samsung dive?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Dive ili Mobil Tracker

Post od tomas.hokenberi »

shocky, predlazem sledece. Napravi novu gmail (ili neku drugu) email adresu specijalno za Samsung Dive. Na telefonu prodji proces kreiranja novog Samsung accounta. Proveri da li sa ti nalogom radi Samsung Apps (probaj da instaliras nesto sa Samsung Apps). Zatim probaj da se ulogujes na Dive.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

shocky
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 290
Pridružio se: Sub, 04. Feb 2006. 04:21
:: Samsung A52s
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Dive ili Mobil Tracker

Post od shocky »

Znaci ne verujem. Odustao sam bio od ovoga ali sam opet resio da namestim. I sve sam ponovo uradio i pratio tvoje upustvo i ne mogu nikako da podesim tj. ne radi bilo sta preko Samsung Dive. Kreirao sam i novi e-mail, prijavio se na Samsung app., downloadovao i instalirao aplikaciju sto znaci da radi Samsung nalog ali Samsung dive nista ne registruje sta god da trazim od njega.
Cudi me da nikoga vise nije zanimalo ovo za svo ovo vreme ili drugi nemaju problema sa ovim.

Kada odem na pomoc pa odaberem S2, nije mi jasno gde se ovo nalazi

"Proverite da li je uključena opcija „Koristi bežične mreže“.



-------

edit:
Ineresatno da dobijem na telefonu "Retrive call logs" u status baru ali mi nista ne prijavi na Samsung Dive-u.


-------

edit 2:

Evo ovde kratak video da vidite sta se desava

http://screencast.com/t/0QKsXcXa

kao sto vidite imam 2 opcije sada da biram na pocetnom ekranu sto pre nisam imao i kako sam dobio ne znam. Prethodni nalog sam obrisao (onaj sto smo pricali na prethodnoj strani o njemu). A na drugi kada odem gde god da klinem dobijem FAIL.
Takodje za tracking stoji tako da stalno trazi i ako nekada dobijem opciju sam da kliknem. Sve ovo sto vidite sam isklicao vec bezbroj puta i cekao dosta min da vidim da li ces se dogoditi nesto.

Odgovori