Kako doci do listinga broja koji nije vas?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od tomas.hokenberi »

Ja sam i dalje misljenja da je ovo posao za policiju, promena broja i ostale akcije mogu pomoci, ali dugorocno je policija jedino resenje.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od Baraba »

Možda ne može na tu soluciju, jer je i pitanje šta je pokrenulo sve... najblaža varijanta za pokretača teme je promena broja i adio. Nemoj da se cimaš da li je lep ili nije lep broj, čiji napamet realno broj znaš? Sve su to imena u imeniku. Obavestiš ljude da si promenila boroj (kažeš lični ratlozi jeli, ovima što guraju nos svuda) i zdravo. Uvek su najbolja najjednostavnija rešenja, ne treba komplokovati ako ne mora.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od acamatic »

E pa kako sam razumeo svoje kolege,onda je ovo ozbiljan slucaj,koji nikako ne sme da izostavi policiju.Tako da lepo se obrati njima,objasni sta je i u cemu je problem,pa ce oni resavati dalje slucaj.Sve je to lepo,promenis broj,ali ipak nikada "ne znas" kako ce taj "bolesnik" dalje reagovati.E da i ko bi ga znao,ti promenis broj,kada ono opet pocnu da se javljaju takva uznemiravanja!?

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od Vlada Zem »

Postoji nesto u tim psihopatama, ne znam koliko ovaj slucaj stvarno moze da ode toliko daleko (na fizicko ugrozavanje), dakle, promena broja = uskracivanje tom psihopati uzitak maltretiranja. Ako mu je to uskraceno preci ce na sledeci nivo, to jest ''lokaciju'', mesto stanovanja, radno mesto, gde izlazis, itd... gde ce opet imati moc da te maltretira/ugrozava, to je jace od SMS poruka, napreduje.
To ako je ozbiljan psiho, ne neka ''jajara''...
Dakle glas za policiju, jos ako imas neku vezu... dobice i batine po starim zakonima. A mislim da mozes plus i krivicno da ga gonis po novim zakonima.
pozdrav
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od miodrage »

Policija nece da se bakce zbog raznih pretnji i sl. Tek ako se nesto desi. Problem je sto je za maxmaru ako se desi kasno.
Elem ja kao i obicno, dolazim do sve novijih, i naravno bizarnijih ideja :D Verujem da cenjeni auditorijum jedva ceka da je iznesem:
maxmara: uzmi novi broj, i nadji neki stari telefon, ako nemas mogu ja da ti dam neko djubre koje imam, ili ko vec sa foruma. E u to djubre ostavis svoju staru karticu, iskljucis zvuk na uredjaju, i ostavis ga negde... Ovaj neka zove, salje poruke i bilo sta (time on ima svoje "uzivanje" sto je Vlada Zem lepo naveo), a ti sa novim brojem imas mir i tisinu.
Joj Boze, sto sam genijalan!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

maxmara
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Uto, 09. Apr 2013. 17:59
:: nokia

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od maxmara »

'' ....A NE DRUGAR...TAKO SE AVIONI NE PRAVE , TAJ TI NIKAD NECE..........POLEEETETIIII ''

O, Boze , pocinjem da ludim ! :o

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od Layne_Staley »

A zasto jednostavno ne pozoves brata/caleta/ortaka/bilokogmuskogpoznanika i das mu da okrene tu osobu i lepo mu objasni da prestane da te zove ili .... ?
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od miodrage »

U svetlu novih saznanja do kojih sam dosao, ovo je zaista vrlo opasna rabota.
maxmara je u zaista nepovoljnoj situaciji, naravno da za sve ima resenja ali... ovde je vec pitanje koliko treba biti lud (ludji od ovog psihopate), i spreman ici do kraja, ma kakav taj kraj bio...
Nisam pametan... Ovo sve jeste za nadlezne organe, ALI... Dalje neka autor teme dopuni ako zeli.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

maxmara
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Uto, 09. Apr 2013. 17:59
:: nokia

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od maxmara »

Layne_Staley, ta mogucnost otpada , da li ti zaista mislis da takve reci njegov bolesni mozak i um moze da prihvati ? Pa on da je umno zdrav ne bi mu palo na pamet da nekoga uznemirava i preti toliko meseci unazad ! I da radi to sto radi !!!! Samo iz povredjene sujete....sta drugo.....

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od iLuka »

brate, kako li izgledas?! hahahha salim se, naravno :wink:

ne znam sta da ti kazem, ima nas svakavih...

ja se ne bih bavio time... odes u policiju i gotovo, nek bude njihov teret...

maxmara
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Uto, 09. Apr 2013. 17:59
:: nokia

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od maxmara »

luca, ha , ha ha...izgledam lepo (bar tO NAJCESCE CUJEM), ali lepota se ogleda u lepoti duse, a spoljasnja lepota samo je osobina kao i svaka druga , izuzev sto je vidljiva .
No,thanks , ipak :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od miodrage »

Ovaj slucaj nije ni sa policijom moguce tako lako resiti... Ja sada imam sve cinjenice, ali maxmara je jedina koja ce ako zeli da ih iznese. Licno, mislim da ovo sve i nije za forum, opasna je stvar u pitanju i ljudski zivoti su ugrozeni.
Reci cu samo da je sve ovo i za policiju jako osetljivo, opasno, teren je izuzetno klizav.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od acamatic »

Uhh,i ja sam donekle upucen sa tim problemom ja sam joj rekao,lepo neka skupi dokaze(video,slike,zvuk),i moze i na sud da ide protiv koga hoce..
A to za batine,uhh ja za to nisam,jer sto se kaze od "ludjeg" postoji "ljudji",tako da tu kraja tesko mozemo videti..
P.S. zamolio bih admine,da zakljuca temu,u smislu da je ne mogu videti 'oni' koji nisu clanovi foruma,hvala unapred!!!

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od loki13 »

Tesko je ponuditi iole racionalno resenje nekome ako se ne barata barem sa 50% cinjenica...
acamatic, sud jeste dobro resenje,ali slike/video/zvuk ako nisu snimljene po nolagu istraznog sudije jako tesko se prihvataju kao dokazni materijal....mogu biti prihaceni kao dokazni materijal samo pod uslovom da je osoba koja je snimala i sama ucestvovala u konverzaciji. Ako se dodje do suda,po nalogu sudije lako ce se izvuci listing optuzenog.
maxmara, mozda da popricas sa nekim advokatom,pa da vidis kakve ce ti opcije on ponuditi :wink:
D500&E71

maxmara
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Uto, 09. Apr 2013. 17:59
:: nokia

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od maxmara »

Hvala Vam , momci, umnogome ste mi pomogli savetima i predlozima, ja sam iskreno i dirnuta time koliko se trudite da mi pomognete....u ovom svetu gde svega ima a ponajmanje ljudi :?

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od Layne_Staley »

Aj recite u cemu je poenta, tj neka maxmara kaze, da znamo... Sta li je to toliko strasno?
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

siki069
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 369
Pridružio se: Sre, 22. Sep 2010. 20:48

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od siki069 »

Pravac Murija.
Posle dva šamara na "informativnom" razgovoru ima lik da prizna da je i Dačiću slao poruke.

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od Freyr »

bla bla truc.... :uhuh: .........................
Poslednja izmena od Freyr u Čet, 25. Apr 2013. 13:02, izmenjeno 1 put ukupno.
12 godina na forumu!

maxmara
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Uto, 09. Apr 2013. 17:59
:: nokia

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od maxmara »

Ja ,ipak, a bezbednosti radi, ne bih ovde iznela, ko razume shvatice :dry: :dry: :dry: :cry:

EDIT:
Freyr napisao:Sta ako je on pub,zandar,db,ministar...nema pomoci u tim slucajevima,jedino da si ludji i imas nekoga mnogo "jakog" na pravom mestu
Hm, hm, hm

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Kako doci do listinga broja koji nije vas?

Post od iLuka »

hahahhaha, hm, hm, hm :wink:
kada se sazna ko-sta-gde i zasto onda se ide na vise niove - zakon te stiti, znas kome treba da se obratis :wink: :wink: :wink:

Odgovori