Prevara sa kineskim Samsung galaxy Note 2

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
DukeofSerbia
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Pon, 15. Okt 2007. 19:32
:: ZTE V987
Lokacija: Sombor

Re: Prevara sa kineskim Samsung galaxy Note 2

Post od DukeofSerbia »

Najlakši način da provalite odlično odrađenu kopiju je da instalirate Antutu i pokrenete benchmark test kao što je otkucao ivan131313. Ako je do 12-13.000, onda je MT6589 čip, oko 7.000 ima MT6577 čip. To ne mogu da falšuju za razliku od specifikacija (prepravke u build.prop-u).
ZTE V987 Grand X Quad + SanDisk Ultra microSD 8 GB

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Prevara sa kineskim Samsung galaxy Note 2

Post od zoreli »

Ja sam video repliku S4 za 160 evra koja je neverovatno dobro odrađena , malte ne 100% indentična . I što je najveći fazon čovek je koristi bez problema već mesec dana , radi pun gas , aplikacije , igrice , internet ... sve je OK . :D
16 godina na forumu MOBILNISVET

rade039
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 22. Okt 2013. 09:07
:: lgl9
:: Galaxy S4

Re: Prevara sa kineskim Samsung galaxy Note 2

Post od rade039 »

Bavim se prodajom replika Samsung Galaxy S4 već par meseci. Nabavljam ih direktno iz Dubaija i to su najbolje replike koje postoje! Ima senzor za listanje bez dodira, air accept call, smart scroll senzor...i sve radi bez greške. Telefon je vizuelno identičan originalu, ima isti softver, ekran je fantastičan, 5'', jake boje, jako osvetljenje (možda i najbolje što su odradili je ekran)...drugim rečima MOGAO BIH DA GA PRODAJEM KAO ORIGINAL, ALI NE ŽELIM!

Gadim se od prevaranata koji žele da prevare nekog i "uvale" mu repliku kao original! :x Cenim jako svačiji novac, jer ga je teško zaraditi!
Iskreno svima kažem da je replika (iako bi retko ko mogao da provali), jer ne želim da me iko sutra juri i obeleži kao prevaranta. Telefon je odličan, radi brzo, ne koči, ljudi su zadovoljni, cena mu je 3,4 puta jeftinija od originala (170evra)...i mogu vam reći da prodaja ide odlično! Baš zbog toga nemojte da vas nasamare i prodaju vam tu dobru repliku kao original!

Inače, postoje i neke kineske kopije koje su katastrofa. Video sam na kupujemprodajem da ih prodaju i raspon cena je od 100 do 200evra :) I to za S4 (kod istog prodavca, pa biraj :) ). Meni je to smešno! Neki imaju manji ekran, nekim ne radi senzor za listanje bez dodira, većina nema smart scroll...sve u svemu, zaobiđite te telefone!

Ako mogu nekome da pomognem, ako ima nedoumica da li je neki S4 original ili ne, neka se javi...mislim da posle 3,4 meseca prodaje replika, mogu da ih prepoznam!

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Prevara sa kineskim Samsung galaxy Note 2

Post od kutijagreha »

Postovani druze,

Naleteo sam na oglase za model Samsung galaxy s4,za takoreci ''smesne pare''

Prodavac kao razlog nize cene mi kaze da mu je hitno potreban novac

Mene zanima sada da mi neko kaze kako da telefon prepoznam da je original,a ne ''extra uradjena kopija''

Sta sve treba da proverim,pogledam,i da li moze preko nekih kodova da se takodje vidi da li je uredjaj originalan?

Za jedno opsirno objasnjenje bio bi jako zahvalan

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Prevara sa kineskim Samsung galaxy Note 2

Post od Layne_Staley »

http://youtu.be/VKxbBBtvAdY

Mozda ce ti ovaj video pomoci
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Odgovori