N-gage 2(nije qd)

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Kako nece poverovati.....pa postavimo slike sve u jednu temu...pogledamo ih sve....izglasamo....i najbolju fake nokiu saljemo i shirimo dalje po netu.... :mrgreen:
Eto ga.....zar nije jednostavno....??? :wink:

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

Da ali kao sto mi kopkamo po njihovim forumima tako i oni po nasim.Prvo da napravimo listu ucesnika.Kao sto je Ivan postavio u ludakovu gropu mozemo i mi u nju ili da napravimo novu.Pa tu izglasamo i slike prosirimo dalje na net!
Black Sabbath!!!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ma ko ce da vidi kod nas....otvorish neku potpunu nebitnu temu i gotovo....a i ako neko vidi to nece biti u nekim velikilm razmerama(mozda ih vide 2-3).....a i slike cemo okaciti samo na jedan dan dok izglasamo i posle ih skinemo.... :wink:
Nece valjda za taj jedan dan da neko vidi..... :roll: Chak i da su dva....
znash koja sluchajnost treba da se on potrefi tog dana u toj temi itd....
A i ko da spremao neku zaveru svemirskih razmera.....usvakom sluchaju veliki broj ce se naliziti shto je i cilj ove akcije...tako da.... :wink:
Slobodno ih kacite ovde....otvoricemo neku drugu temu i eto.....ili ako ocete kachite i ovde....... :mrgreen:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Au, pa vi napraviste celu zaveru od jedne fake fotke. A, stranci neće imati mnogo koristi od kopanja po našem forumu, jer Srpski jezik još uvek nije postao univerzalan. :mrgreen:

Bolje je da fotke idu na mail i razmena poruka na PP, bar dok se ne suzi izbor na 2-3...

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Ja mislim da ako je moguce da se otvori novi topic (ili cak forum) koji ce biti ogranichen samo na ljude koji imaju adekvatnu shifru... :wink: :idea: 8)
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Haha ma da chak da ima i glasovno prepoznavanje.... :mrgreen:
Ne znam zashto toliko brige....okachite ovde i gotovo...i i da procuri nema veze....
Napravicemo onda sonyericsson P1000..... :mrgreen:

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Evo otvorio sam novi topic (link dole), na kome mislim da bi trebalo da kachimo nashe radove, a da ne zamaramo ostale chlanove foruma koje to ne zanima...

viewtopic.php?t=1842
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Odgovori