Slike sa mobilnih telefona

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Odgovori
McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Dexter napisao:Ova 206-ica je stalno kod Vuka...
Mislim da sam je i ja jednom video kod skole (ATS) na vracaru.Automobil stvarno neverovatno izgleda.Na slikama tu i tamo al kad ga vidis uzivo!
Faca mi je bila otprilike ovakva kad sam je video! :o
Imam i jedan video klip ove 206-ice sa burazerovim 6233,okacicu ga ovih dana!
Dexter jel ima na zadnjem staklu znak remusa (glava vuka),cisto me zanima dal je to taj auto! ;)
Sensei,ekstra je auto,mogao bi jos neke slicice da okacis ako te ne mrzi,a ni devojke nisu lose! :)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Evo jedne sa 6630, nishta spec. ali ispala je ok s'obzirom da nema makro mod...

Slika



P.S. loshmy, mislim da vostezmaj zivi u Jerkovicu...

McLaren, da,da...to je ta 206-ica...Ima glavu vuka na zadnjem staklu...stalno se mota oko Vukovog spomenika... :wink:

morsel
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sub, 18. Nov 2006. 23:49
Lokacija: Zvornik Republika Srpska
Kontakt:

Post od morsel »


Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

@Dexter: sledeci put kada hocesh da radish takve slike udalji malo vishe telefon od toga i baci digitalni zoom. Ispasce mnogo bolje, probaj :wink:
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Evo malo jacih masina ko sto sam i obecao...
Jedna toyota sa 16 ventila i jedan pontiac koji morate cuti uzivo da bi shvatili kakva je to masina :o

Slika

Slika

Slika

...slikano sa 6233

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

loshmy napisao:voste zmaj da li si iz okoline backog jarka ili temerina jer mi je drug koji zivi u Backom jarku pokazivao neku zuzu dok smo bili u prolazu,onako nadbudzenu ali sa ukusom.... :)
Ja sam iz Bg-a sa Vozdovca 8) Moja suzica nije sad da kazes extra ali samo da je ofarbam,i spustim haubu,ispeglam peta vrata,i kvake i ko bombonica.A nije zato sto je moja ali mi se extra svidja kako je ispala u ovom mom avataru.

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Evo jos dva simpaticna autica i mislim da je to dovoljno od mene i mojih utisaka sa tuning show-a :D
Prvi je bio jedini auto u show-u koji je u vlasnistvu cure...

Slika

Slika

Slika

mislim da su slike prilicno dobro ispale za 6233 i necu vise kaciti osim ako ne bude posebnih zahtjeva :)
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

Ma gledaj sta je masina :P :D 8)
Slika Slika
Slika
Inace drugarov kec(koji je na slici) ima ugradjen bi-ksenon(svetla) tesko ko mi veruje kad cuje to,a i skoro je kupio ove lepe felnice.
n70 8)

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

Sensei, slike su ti extra, posebno peugeot 206! :wink:
Poshto sam zaljubljenik u peugeot, jel mozesh da okachish josh par (oko 1000 :roll: ) slichica istog??? :roll: :wink: :D

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

vlaki, drago mi je da su ti se svidjele slike, i meni je ubjedljivo najljepsi peugeot(i ja sam zaljubljenik u tu marku, vozim 106-cu 2001. godiste) ali sto kaze McLaren stvarno neuporedivo bolje izgleda uzivo!!!
Volio bi da mogu da ti okacim jos par slika od njega ali sad sam primjetio da imam jos samo jednu koja je veoma slicna jednoj od okacenih... Toliko mi se svidjeo auto da sam ga mnogo vise snimao nego slikao a imam spori dial-up tako da stvarno ne bi mogao da okacim klipove koji su bas veliki(jer su izuzetno kvalitetni)...
Pozz svim ljubiteljima tuning-a a posebno obozavaocima peugeot-a :D

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Zoi - The Killer :D
Slika
Slika
Slika
...novi član porodice...
:)
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

Evo malo cisto da se vidi da nisu samo tigrove gume najpopularnije :D :P 8)
Slika
Opel Klub Serbia
Nokia X6 16gb

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

SlikaSlikaSlikaSlika
Slika





prva slicica predstavlja moj rodni kraj, blok -45-, mozda je malko losija slika jer sam slikao dok sam vozio bicikl,

druga je zapravo kisobran koji je fokusiran makroom a pozadina mutna, setaliste 45og,

treca je moj poslednji rad iz likovnog u osnovnoj skoli, juce sam isao zadnji dan u skolu,

cetvrta je slikana sa sport modom koji je uspesno uradio svoj posao,

ovo me je prekljuce teralo da pesacim 5km, ali ipak mogu da kazem da mi je ekser prosao kroz gumu, makro.
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

gallee, Auuuu brare,kako extra guma,jos kad bi mogao da stavim gume sa takvom sarom na mog kadeta.....A taj mrtvi ekser je morao sve da upropasti :blinky:

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

vostezmaj, "Suza" ti bas fino izgleda,pa si jos nabacio BBS felnice,jedne od najboljih,sad je samo jos malo spusti,zatamni stakla i masinica da klinci izbalave... :wink:

Sensei, svaka cast na auto-tuning slikama,ima se sta videti...
Naravno,moram da spomenem one ribe koje izgledaju bas kako i treba na takvim dogadjajima.Ona crnokosa bas ima guzu za 12 na skali od 1 do 10... :D :D :D Bas je riba do bola,a niko je nije prokomentarisao,hehe... :roll: :wink: :D

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

Green, -hvala brate,potrudio sam se.Trenutno nemogu da ga spustim,jer mi moji ivicnjaci u ulici nedozvoljavaju(nebi mogao da izadjem iz ulice da je nizi)Planiram da zatamnim stakla,odradio sam crne stubove,pa ce se lepo sve stapati.Ali necu onom folijom sa budze za 200din,ocu lepo u servisu,ali trenutno mi se nebaca 100eura za to.Mogu ti reca da ove BBs su mi se stvarno svidele,pogotovo sto su 15" 195/50,a predhodne su mi bile 13" 175/70 one celicne sa GT-a,a pre njih(fabricke) 155/70.Jedva sam ih stavio(pozadi sam morao da "cupam" rubove kljestima)Zao mi je sto nemam sliku kako je fabricki izgledao,ali opet evo nekog "pre i posle"
Slika
Levo je slikano sa Sek300i,a desno n70
A evo i drugog clana moje Opel porodice.
Slika
Nadam se da se neljutite za zadnju sliku(zato sto nije slikano mobilnim :oops: )

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

@gallee, prva slika: ja ne bih to ponovo radio...
Ako mozesh da gledash ocima sunce, onda slikaj, ako ne onda nemoj!
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

Dario, znam o cemu govoris, to inace ne radim (izbegavam) ali kada mi dodje ovako lep kadar moram malko da se zrtvujem.. HVALA!!
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

kad smo kod auta

ko voza 300C svaka mu cast
Slika

Bull Terrier
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 160
Pridružio se: Pon, 17. Jul 2006. 15:27

Post od Bull Terrier »

Sensei napisao:Bio sam juce na car tuning show-u u Kuli i imao sam prilike da vidim i slikam veoma zanimljiva auta...
Za pocetak ostavicu slike od jednog interesantnog stojadina a ako neko zeli okacicu jos...
imam jos dosta slika od perverzno nabudzenih auta (a ima i dobrih igracica) sa istog tuning show-a...

Slika

Slika

Slika
Koja shabanija majko mila......... :shock:
Ako ga ne mozes pobediti....gadjaj ga telefonom !

Odgovori