3.5mm jack

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
mirza82
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 02:36
Lokacija: Cuprija

3.5mm jack

Post od mirza82 »

Da li zna neko gde mogu kupiti ovaj jack za nokiu?

Ako neko zna ili ima na prodaju neka se javi!

Unapred hvala!!!!

POZz

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Imas kod zvanicnog distributera ad41 sa kontrolama,ad46 sa mikrofonom i tasterom za javljanje i ad 15,najeftiniji bez ikakvih kontrola
Poslednja izmena od Phantom Lord u Uto, 03. Apr 2007. 09:18, izmenjeno 1 put ukupno.

mirza82
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 02:36
Lokacija: Cuprija

Post od mirza82 »

OK.

Hvala ali da li mogu da znam adresu zvanicnog distributera,ili barem (ne) zvanicnog posto je nikako nisam mogao naci na netu. :oops: :oops:
Poslednja izmena od mirza82 u Pon, 02. Apr 2007. 11:12, izmenjeno 1 put ukupno.

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Ako već na netu nisi uspeo, probaj prvu reklamu koja se učitava na ovom sajtu (gore levo) :wink:

btw. imće ih i igoritza ovih dana, raspitaj se kod njega (za fiskalni ne znam ali da će cena biti niža ne sumnjam).

:)

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

mirza82, imam ja ad-15. oces da kupis? 8)
...shit happens... keep d smile!

Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

E ljudi meni treba 3,5 taj jack a imam sugavi lg pa da stavim neke obicne sluske ! Ima li to mozda da se kupi ako me razumete nasta mislim?
Nokia 5610 Xpress Music Blue Edition ! 1gb Nokia MicroSD card !

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Stelle, 99% nema! 8)
...shit happens... keep d smile!

misha
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Sub, 10. Apr 2004. 18:20
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od misha »

narode, za nokiu (mada sve zavisi koji model, odnosno da li ce ga model podrzati) je najbolji ad-41 koji je najkompletniji. ja ga imam, a kupio sam ga u Media mobil koji se nalazi u suterenu trznog centra Milenium. platio sam ga 1200 dinara. pozdrav!

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

svi kojima sam rekao - josh ne stize! veliko izvinjenje, a i predlog svima koji ga hoce -

nokia N72 se kod nas za sad prodaje u originalnom pakovanju, jer ni shverceri nemogu da ga nadju skidanog, bar za sad je tako, a licno sam primetio da su u tim pakovanjima ostavljeni sledeci accessories - AD-41 i slushalice bez 3.5mm, znaci nove nokijine, sa obicnim ulazom za telefon!

pa, ako znate nekog da valja mobilne, a dobri ste sa njim, zamolite ga da vam izvadi iz pakovanja, kad dodju roze boje, jer shta zna zena shta je AD-41!

kod mene ce biti veoma uskoro, josh jednom se izvinjavam svima koji su se javili
There is no knowledge that is not power

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Pa dobrim delom si u pravu za to što kažeš, mada iskreno baš i nije lepo što daješ takve predloge, tim pre to se domaći prodavci i dodatno potrude da ne zaostaju za konkurencijom. Tj. Telefon u Full pakovanju ćete u buduće dobiti samo ako njegova cena bude: nabavna+zarada+(eventualno) PDV+cena svakog pojedinačnog dodatka (osim punjača) koji ide uz telefon a u proseku 10 evra, što bi značilo: CD - 10evra, sluške - 10evra, original kutija 10evra, kajiščić za ruku - 10evra..... :(

:)

P.S. Namerno pišem "10evra" zajedno, jer je to jedna reč :lol: :lol: :lol:
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

Gargamel4 nazalos' u srbiji smo, pa svako mora da se snalazi .. zamisli da su plate do jaja, i meni pun dzep kinte, pa odem lepo, kupim plishanog zeku za devojcicu i ona dodje posle toga u moj prazan stan celu noc, AD-41 kupim u prvoj radnji za mobilne na koju naidjem, i onda odem u kafic sa ortacima da gledam polufinale svetskog prvenstva u fudbalu de igra srbija ..

prava situacija - gledam de da zavaljam neki fon, kako bih imao zaradu 20 evra, da odem sa devojkom u fensi kafic, ne bi li se isfolirao da je sve kul, jer ona ne moz da popije za 2 sata preko 20 evra(nije alkos), AD-41 ganjam de stignem (nabavio sam ga na nacin iz svog prethodnog posta) a za mesec dana cu da se nerviram shto je djokovic ispao u prvom kolu od nekog rumuna, dok borat slavi josh jednu pobedu nad pantelicem i zigom ..

a reci mi, kako se izgovara - desevra ? :lol:
There is no knowledge that is not power

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

He he, slatko si me nasmejao, tim pre što upravo pročitah neki blog na jednom forumu gde neki Srbi iz nekih bližih ili daljih krajeva pišu o nekom normalnijem životu, putovanjima, sitnim zadovoljstvima......

U svakom slučaju budi umeren "srbin" :wink: , raduj se Djokoviću danas, lep je dan, i 100grama zaboravi gde živiš, i kad si već ovde probaj da uživaš u tome. Za početak si u prednosti nad onima koji nemaju devojke :wink:

:)

P.S. Može i dvajsjura, mada pitaj profesora Mileta (sa Čubure), on je expert ("stomaraka").

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

e kad vec pominjete te dzekove,moze li mi neko reci gde mogu da nadjem isti za N80,jer gde god sam pitao svi su me belo gledali :(
<<<Black N96>>>

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Uz N80 fabricki dolazi AD-15,a eno blade_bre je ponudio svoj,a mozes ga naci i kod distributera i u pojedinim prodavnicama gde ih vade iz paketa tog ili telefona sa kojima doticni dolazi u paketu!
Pozdrav 8)

Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

A koliko znam kada se kupi 5300 dobije se to malo cudo ?

heheeheh izem ti lg :P :P :P :P :P :P
Nokia 5610 Xpress Music Blue Edition ! 1gb Nokia MicroSD card !

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

A šta ti imaš uz LGa?

Ako sam dobro skontao fabričke sluške. Ako nema neki sličan adapter (a moguće je da nema), imaš temu o budženju sluški. na sadašnji mikrofon staviš 3.5mm džek, i voila. Estetiak mu obično nije jača strana, ali šta da radiš, važno da šljaka.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

albumag
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 119
Pridružio se: Ned, 08. Okt 2006. 23:13
Kontakt:

Post od albumag »

Imam josh jedan AD-46 pa ako je nekome zaista potreban neka se javi. Inache adapter je nov,ne korishcen. Ovako izgleda ...

Slika

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

omg, ja sam ovo upravo probao!!! kako napraviti svoj 3.5 mm adapter

haha, rastavio sam ga na komaTe, i josh nisam mu stavljao volume control, shto je ovaj lik radio, ima sve, i slike, i sve, i radi :D
There is no knowledge that is not power

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

...shit happens... keep d smile!

Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

gargamel4 napisao:A šta ti imaš uz LGa?:)
Nista !


MA kakvi ja tu necu da se zezam kad lupim novu nokiu onda cu kupiti taj jack pa cu imati !
Nokia 5610 Xpress Music Blue Edition ! 1gb Nokia MicroSD card !

Odgovori