TellMe T919i

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
srdjoraj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 101
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2004. 00:28
Lokacija: Kula
Kontakt:

TellMe T919i

Post od srdjoraj »

Interesuje me sta znate o ovom telefonu.
Naišao sam na nekom jeftinom sajtu na ovaj telefon i za 130e mi se čini da pruža odlične mogućnosti za prosečnog korisnika. Valja li to čemu?
Pozdrav!

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Ako uzmes u obzir da za slicne pare imas 3660 ili 3650... ne valja...
Telefon je zanimljiv pocetak.. ali to je kao da poredis Daciu Solenza i Renault Megan. Ima neke cool opcijce, ima cool memoriju, veliki ekran, ali nema nikakve mogucnosti za dodavanje software-a, sam firmware je bugovit i izgleda ko da ga je dete od 2 godine crtalo, osecaj u ruci je bukvalno kao da drzis igracku sa buvljaka... davno sam probao 919 i 919i u tehnomarketu cini mi se.. tad sam i napisao tekst o jednom od njih.. mada ni ovaj noviji ni malo ne popravlja utisak

StaCuKadSamNarcis
Banned
Postovi: 40
Pridružio se: Uto, 20. Jan 2004. 19:03
Lokacija: Mladenovac

Post od StaCuKadSamNarcis »

pa trebalo bi da bude jasno da nesto sto kosta 130eur, a ima sve to ne moze da bude kako treba. po meni je to fon za neke devojcice 5-6 razred, koje ne mogu da zive ako u skoli ne cuju bar jednom najnoviju pemu magazina! :mrgreen:
We live together, we die together!
Bad boys for life!

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Njegova cena je 150e, to je sad palo jer se ne prodaje, a cena nabavna za 3660 je 160e, tako da ne treba gresiti dusu da je to malo.

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Ja sam cuo da je telefon odlican, samo mu je dizajn katastrofalan, ko igracka u vrticima. BRUKA ZA TELLME, ali ovo im je jedan od prvih telefona, bice prilike da naprave nesto ozbiljnije i konkretnije 8)

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Pa imaju oni 5-6 modela iza sebe, ovo im je prvi ozbiljniji poduhvar, a 939 je dobar fon, dobra zamisao, pa cemo videti kad izadje kako ce biti

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Ma ja znam samo jedno, a to da kod nas nece ni najlosiji ni najbolji da se uveze, jer za takve proizvodjace kod nas nema mesta :cry: :cry:

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

To je maltene kucna radinost mobilnih telefona, par likova ima fabriku u austriji, tako su i hrvati prangijali jedno vreme telial, zasto mi ne mozemo nikako mi nije jasno.

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Ma dobro, ali opet vrede, i uopste nisu losi za te pare. Tako da ko voli nek izvoli :mrgreen: :mrgreen:

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Pa ako uzmes u obzir da imas i ngage i 3650 3660 za te pare onda dodjes do zakljucka da ne vredi :) ......

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Pa dobro, u pravu si, pre bih uzeo n-gage nego bilo koji TELLME, ali mi smo zagoreli "nokijasi", pa zato i mislimo tako :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Nema to veze sa Nokijasenjem, to su cinjenice.
Greh je i sramota imati takav displey, hardware i kojesta a na njemu terati neki os u pokusaju nemati ljudsku ni javu , nemati bt i stedeti na plastici

Odgovori