Zasto pada cena Motoroli Atrix 4G a telefon je fenomenalan?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
dule88
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 318
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2011. 19:03
Lokacija: Beograd

Zasto pada cena Motoroli Atrix 4G a telefon je fenomenalan?

Post od dule88 »

Zaista mi nije jasno,do pre mesecs dana u Logic shopu Motorola Atrix 4g bila je 480 eura,do pre par dana u Telekoplus-u 380 eura a od danas 329 eura!Mislim da je telefon fenomenalan,mislim bolji od Galaxy s2,kazu da je malo ekran slabiji od S2 ali sveobuhvatno mislim da je ipak bolji telefon.Telefon koji ima toliko korisnih dodataka,a moze se uz kupovinu posebne tastature pretvoriti u 10-incni net book.Do kraja meseca treba da skupim novac,hocu da kupim Nokiu E7 za 300 eura a sada mi je cena Atrixa zagolicala mastu,zaista teska odluka.

Murinho
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2008. 00:55

Post od Murinho »

zar nije bolje da cena bude sto jeftinija?nigde jos nisam video da se neko buni sto pada cena...svasta
Samsung Galaxy Y Duos + SE k800 + Siemens a50

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Kako mislis uz tastaturu da je 10" netbook? Pa nije atrix 10", to je telefon, ne tablet.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

dule88
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 318
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2011. 19:03
Lokacija: Beograd

Post od dule88 »

Da ali pre mesec dana je bila skuplja od SG2 za 30 eura a sada je jeftinij za oko 120 eura,nelogicno je.
Miodrage,citam sam test da se taj dodatak zove nesto kao neki Dock,ne secam se,kazu da kosta oko 200 dolara,to je bukvalno nalik lap topu od 10 inca,kada se taj dodatak otvori Atrix se stavlja van njega,iza ekrana u posebno leziste i sve se prikazuje na 10-incnom ekranu.Jako korisna stvar a Atrix je jedini koji ima tu opciju,ne znam gd emi je taj test da okacim.

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

dule88, cena mu pada iz prostog razloga jer je motorola....nije je problem kupiti,ali bilo koji hw prirode koji se moze desiti skupo ce kostati vlasnika,sto novcano,sto zivcano.... :D
D500&E71

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

miodrage,
Slika

Такође један од разлога колико сам испратио, та Моторола је прављена искључиво за АТ&Т мрежу, значи нема је у слободној продаји + изашао је Атрикс 2 па је ово заправо застарели модел :wink:

Odgovori