Trebaju mi Drajveri za Bluetooth i Infrared za Win 98

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
nekilik
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 15. Mar 2005. 14:55

Trebaju mi Drajveri za Bluetooth i Infrared za Win 98

Post od nekilik »

Dakle trebaju mi Drajveri za Blueetooth i Infrared za operatisvni sistem Win 98....trazio sam preko google ali zaista ne znam sta da skinem....
inache imam Sony Ericsson k500i on nema bluetooth ali zeleo bih da probam sa ortakovog mob-a da prebacim neke fotke tako da mi treba i blueetooth drajveri....

i koji je najbolji program za sonyericsson k500i ?

unapred hvala :)

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Pa skini ih... :D
Potrazi malo preko google, pa cesh naci...
Ne moze bash sve na tacnu... :D

http://www.s-mania.ru/gallery/data/502/ ... google.gif
:D
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

nekilik
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 15. Mar 2005. 14:55

Post od nekilik »

da da koristio sam google......ali mi se izlista gomila rezultata i kako odem na sajt ima gomila stvari da se skine i ja ne znam sta treba da se skine neki zauzimaju i po 20 mb a ja imam modemski net tako da bi mi znachilo kad bi mi neko rekao tacnu adresu :)

ona fotka je do jaja :)

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Fotka je sjajna! Trebalo bi da stoji na nekom vidljivom mestu! :D :lol:

A koji BT imaš, koji IR, koji Win98, final ili SE? Ti misliš da smo vidovite Zorke? :o

Za SE je jedan od naboljih programa FMA... :wink:

nekilik
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 15. Mar 2005. 14:55

Post od nekilik »

vidi se da sam pocetnik i da se ne razumem......heh trazim nesto a pitanje je dal to imam...recite mi gde mogu da pogledam koji imam bluetooth ako sam dobro ukapirao BT ide preko USB a usb mi je Intel 82801AA USB
i gde mogu da proverim da li imam IR i koji je......zao mi je znam da se sad smejete ali..... :smutny:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Joj... :shock:

Pa ti baš nisi upućen?
USB portovi su ti na ploči i njih ne diraš. IR najverovatnije nemaš, osim ako ga nisi dokupio posebno, takođe u USB varijanti. Na BT-u nešto treba da piše, ime ili oznaka. Postoje univerzalni drajveri za BT koji će ti raditi, ali bi bilo bolje da znaš tačno koji je BT. Windows 98 Second Edition ti je potreban da bi USB radio kako treba, desni klik na My Computer, i tu piše koji je Win... :wink:

nekilik
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 15. Mar 2005. 14:55

Post od nekilik »

Imam secund edition.....sad sam se razocharao za ovaj infra....mislio sam da to ima svaki komp....bedak..... ajde daj mi ime nekog univerzalnog BT drajvera....zeleo bih da sa mog fona prebacim fotke na ortakov fon pa da vidim kvalitet fotki i da li se isplati kupovati kabal i taj infra port sto mi treba....

ali bi bilo bolje da znaš tačno koji je BT <--- zaista ne znam gde bih ovo mogao da vidim...
kao sto rekoh USB mi je Intel 82801AA USB.....

hvala :)

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Čekaj, mešaš interne i eksterne uređaje. USB Intel 82801AA je integrisan na samoj matičnoj ploči, a BT uređaj je eksterni, isto kao i IR koji nemaš. Nemoj mi reći da si mislio da i BT ima svaki komp?

nekilik
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 15. Mar 2005. 14:55

Post od nekilik »

Definitivno propade tema a i moji planove da prebacim fotke na komp ....u svakom slucaju hvala.... :)

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ma nema na čemu. Baš si "neki lik". :D
Kupi lepo USB IrDA (infra crveni port) adapter, oko 10-ak evra je, dobićeš drajvere uz njega i moći ćeš da prebacuješ svašta sa i na telefon. Slike, teme, igre... :wink:

Odgovori