Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od sugarcoated_ass »

Našla koleginica malo pre u kanti za smeće Samsung Galaxy A5. :lol: Vlasnica obaveštena. :D


Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od Ledjo »

Androidu je valjda tu i mesto [emoji4]

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od vla-do »

Ledjo, hehe, nasmeja me. [emoji1]
Nisam našao mobilni, ali jesam varalice za pecanje. Kako nisam pecaroš, pokušavam ih vratiti, ali nikako saznati ko je pecaroš u mom ulazu. Našao sam paket Still Hunt Frill Shrimp sa sve cenom od 10 € , pa želim da vratim vlasniku. [emoji4]

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od sugarcoated_ass »

Ledjo, ahahaha!!! Ma idi bre u peršun! Oš dumrem??? :lol:
Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk

marko 0401
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 441
Pridružio se: Sre, 13. Sep 2006. 11:04
:: Z2

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od marko 0401 »

Prije par dana nasao IPHONE SE. Vratio presretnoj vlasnici. Zenu ne znam, ali sam znao da je njen.
Mogao sam da uzmem par stotina €, ali neka... ;)

Sent from my D6503 using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od Green »

Ledjo napisao:Androidu je valjda tu i mesto [emoji4]
Gde je miodrage da ti plati gajbu piva za ovaj komentar :D

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od Freyr »

Ja sam nasao par telefona i vratio ih sve. Od toga ip6 kada je tek izasao i note 3 isto tako kada je bio top telefon. Ti ljudi mi nisu rec rekli, samo su dosli, uzeli i cudno me gledali. Ja sam ostao u soku, ni hvala da kazu. Druga dva su bili neki low end telefoni i aj momak i devojka su hteli da caste i zahvaljivali se do neba zbog imenika najvise :)
12 godina na forumu!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od miodrage »

Tu sam citam, uzivam.

Ledjo, svaka ti dala... :D



...vode iz bokala :lol:
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od Drafer »

Ja sam nasao nekoliko do sada, iako su bili od ljudi koje poznajem, na poslu ili na ulici i vratio sam. Od zanimljivih prica nemam sta da ispricam osim da sam jednom u autobusu pronasao neki novcanik i odmah vratio nekoj klinki, samo je rekla "to je moje" i uzela mi je iz ruke. Nije ni hvala rekla.
Danas malo drugacije stoje stvari jer danas se lako pronadje ukraden ili izgubljen telefon preko imei broja pa nije pametno da se zadrzi isti.
Bas razmisljam kada bih pronasao novi S7 od nekog nepoznatog korisnika jedino da ga koristim offline, bez sim kartice inace mogu panduri da mi zakucaju na vrata pa posle da se sa njima objasnjavam gde sam ga nasao :-)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Android 12

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od yocasylver »

Pre nekih dva meseca dodju ljudi tamo gde radim,zapiju se i zapricaju i jedan zaboravi IP6s.Da skratim pricu,lik se vrati i da casti me 3.000din

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od sugarcoated_ass »

Idi bre... Ova ćurka ni hvala nije rekla. :dry:
Sent from Microsoft Lumia 640 LTE via tapatalk

Marko-PA
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Pet, 08. Apr 2016. 18:12
:: nokia 3310 2017
:: samsung galaxy s6

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od Marko-PA »

Pre tri godine, šetao psa i vidim u travi neka stara Motorola, klasična tastatura, baš neki osnovni model... Uđem u imenik, nema nigde ''kuća, mama, tata'', samo ''deda''. Pokušam da pozovem, nema kredita, Telenor mreža, pozovem dedu sa svog broja i objasnim šta se dogodilo i deda kaže da je to njegov unuk i da će on da zove ćerku, pa će ona mene...

Tako je i bilo, zove ćerka mene i kaže da je njenom sinu ispao pre par sati i ja kažem gde sam i nađemo se ispred zgrade, sve u krugu od 500m. Izašao klinac, možda 12god. i zahvaljivao se pola sata, jedva sam uspeo da odem :oops: :)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od Deksi »

Uhh, danas sam i ja to doziveo da vidim kako to ide vracanje mobilnog vlasniku. Tetka moja danas popodne posla kod nas u gosti, uspud videla telefon na ulici, telefon nije htela da uzme i prosla ga, ali se okrenula i videla omladinu kako ide u istom pravcu pa se vratila i uzela ga, pa rekla sebi ako ga ne uzmem ja uzece ga oni a telefon ko zna dali ce otici vlasniku. Donela ga kod nas i hvali se pronalaskom, telefon lepo ocuvan iphone 5. Telefon cemo odmah vratiti vlasniku i valjda cemo se osveziti fantom ili barem 100 gr. kafe. Bilo kako bilo da skratim pricu uspostavim ja vezu sa vlasnikom i dodje on kod nas kuci u dvoriste. Tu ja buraz, supruga i tetka, vlasnik kaze hvala duzan li sam nesto, mi nisi stavi telefon u dzep i ode. Bio je iznenadjen brzim vracanjem telefona. Taj covek i zena njegova rade u fabrici lekova zdravlje, plate su im 2000+ e. Fatna nema, kafe nema, i tako. Bitno da smo se otkacili od bede a bruka je njegova pa neka mu onaj gore sudi. :dry: :disgust:

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od vla-do »

Deksi, pa rekli ste mu da nije dužan. [emoji14]

Pre par nedelja, našao sam mobilni na ormariću u svlačionici. Kako su već znale nestajati stvari, pokupim ga i rekoh nazvaću nekog iz imenika kad izadjem napolje. Na vratima sretnem dečka, bledog u faci i zbunjen sav (poznamo se iz firme). Tačno sam znao da je njegov mobilni (po licu, ne od ranije).
Pitam ga odmah jesi nešto zaboravio? On me pogleda, nije bio u stanju ni da odgovori. Pokažem mu mobilni i pitam da nije ovo? Vratila mu se odmah boja i nasmejao se. "Joj hvala, spasio si me. Već sam mislio da ga je neko o'ladio". [emoji1]
Nije nudio ništa, ali ja sam mu rekao da mi dodje kafu i kvit smo. [emoji846]
Telefon beše neki Samsung, sa ekranom oko 5 inča, lepe boje, ali ne znam model. Svi ionako izgledaju kao sapun. [emoji1]

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Jel ste nasli nekad neki mobilni pa vratili?

Post od Deksi »

Ma ono red je da nesto casti da ga nebije maler drugi puta, nismo mi zeljni toliko soka ili neceg drugog ali se bas iznenadismo ponasanjem. Meni kurir aksa kad donese pare od prodaje cveca na drugu-trecu dostavu stotka ide njemu da i meni posao ide dalje.

Odgovori