Motorola stereo handsfree. Gde ima?

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
RazbojNick
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 17:29
Kontakt:

Motorola stereo handsfree. Gde ima?

Post od RazbojNick »

Treba mi nesto ovakvo

Slika

Obavezno da je banana sa tri kontakta u pitanju, da je stereo i da je zvuk makar solidan, jer mi treba za mp3 pesme.



Druga i bolja varijanta je adapter za bilo koje sluske, ali da nema 2 km kabla i zadriglu plastiku debljine noznog palca oko kontakata (znaci, rucno pravljeni - jok), nego sto krace i kompaktnije:

Slika

Opet sa tri kontakta na muskom delu.

Poenta je da kontaktni odgovaraju Motoroli, jer Nokijin stari handsfree ima isti dzek, ali slusalica i mikrofon su zamenili mesta. Znam da moze da se pravi budzevina od tih Nokijinih slusalica, ali bas to hocu da izbegnema.

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ovako u srpskih vlada kada se od slavije krene ka trgu sa leve strane trotoara mislim kada se predje beogradjanka ima jedan prolaz sa lokalima. i jedan lokal koji se bavi samo delovima i opremom za mobilne.jedino sam tu našao stereo za mpx200 po nekoj smešnoj ceni od 1200din ako se ne varam pre jedno 8meseci ali nisam ga uzeo jer me je prodavac ubedjivao da je to original motorola iako na kutiji piše neko levo ime..
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Šta cele sluške? Mislim da mu je bolje da uzme ovaj adapterčić, tim pre što mu izgleda mikrofon nije neophodan. Probaj u komšiluku u Svetozara Markovića odmah iznad novog BMW salona ili u obližnjoj Kralja Milutina (obe prodavnice na po 100-300m od 8. tj. 3. gimn.). Radnje se bave prodajom materijala za tzv. budževinu iliti elektro-materijala. Ili Radio Klub na Krstu ispod doma zdravlja i vodovoda.

:)

RazbojNick
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 17:29
Kontakt:

Post od RazbojNick »

@VeNoM: da li si probao tada slusalice i kakav je kvalitet zvuka? Vec imam handsfree, ali bih da "povecam" uzivanje, jer je ovaj skoro pa rudimentaran po pitanju frekvencija, narocito niskih. Posle Creative sluski, primeti se razlika :)


@gargamel4: Je l' prave rucno u tim radnjama ili su gotovi, izliveni adapteri u pitanju? Mikrofon mi stvarno nije neophodan, jer nemam problem da uzmem telefon u ruku i razgovaram. A i vidim ko me zove ;)

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

e ovako ton i nije toliko loš ali ja ipak nisam zadovoljan kvalitetom izrade..ono nizak budžet i to je to....
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

bruyoni
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 04. Apr 2003. 10:36

Post od bruyoni »

Zna li neko ima li ovih adaptera u NS? Valjda ja za sve motorole isto posto meni treba za ROKR.

PS: Mislim da tri kontakta nikako nece odgovarati, mislim da nece imati stereo zvuk jer je kod motorole, cini mi se, vrh rezervisn za mikrofon, dok je kod obicnih 3.5/6.3mm slusalica to levi kanal

RazbojNick
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 17:29
Kontakt:

Post od RazbojNick »

Nije isti za sve Motorole. Ove novije, V3 serija na primer, imaju mini USB prikljucak.

P.S. i meni treba za ROKR.

Odgovori