6260 zavaravanje???

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Veliki broj nokijinih telefona izgledaju kao igrachke (npr. 7710 :mrgreen:), ali iako je nepraktichan 6260 je prvi telefon koji je spojio nespojivo, symbian + preklop...
Poslednja izmena od `Dr. Nick Riviera` u Uto, 18. Jan 2005. 18:50, izmenjeno 1 put ukupno.
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Prvi Nokia Telefon, nije prvi telefon sa preklopom, pogledaj na www.symbian.com ima dosta modela koji nisu za nas poznatih proizvodjaca.. doduse prema karakteristikama jesu cigletine...

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

To da je prvi nokia teledon se podrazumva, a i svi symbian telefoni su manje-vishe cigle, a pogotovu preklopni...
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Srbine, ocena "promašaj" dolazi od frikova i perfekcionista kao što smo ti, ja i pola ovog foruma... A ne od pomodara koji kupe taj telefon (a takvih je najviše) i promene ga pre nego što i stignu da saznaju šta sve može... Ustvari, većina takvih ume samo da se javi, nazove i pošalje porukicu... Ništa im više i ne treba - bitno da je fon cool... I da imaju koga impresionirati njegovo cenom.
Tuga me obuzme kada vidim dobar i skup fon (a to je 6260 bez ikakve sumnje, bez obzira na naše zamerke) u rukama neznalice... Tako sam pre par meseci pregledao jedan 6600 čiji je vlasnik baš takav - delimičan pogled u fon bio je dovoljan da shvatim ko je dotični: telefon pun fotografija (jedno hiljadu i kusur komada), milion porukica, i sve to u internoj memoriji.... Telefon pri radu na svakih deset sekundi javlja da treba obrisati nešto jer ima manjak memorije za rad. Kartica prazna (ne zna čovek da uključi snimanje). U meniju nijedne instalirane aplikacije - prazan fon!!? Samo one po defaultu... Duplo bolji fon od moje 3650, koje sam se baš tada dokopao, a šupalj ko... Dok je god takvih kupaca, Nokia i ostala bratija nikad neće propasti...

Odgovori