Download u memoriju a ne instalacija?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
ivankv
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 19:23

Download u memoriju a ne instalacija?

Post od ivankv »

Da li je moguće da se prilikom downloada nekog fajla on ne instalira odmah u telefon već da se smesti u memoriju kao originalni instalacioni fajl pa da se kasnije pokretanjem instalira. Npr. fajlovi *.jar ili *.sis. Inače imam nokia 6120. Hvala i pozdrav

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Pa ti kad skidas sa neta neki fajl on te sam prvo pita da li hoces da downloaduje u memoriji telefona ili na kartici, a posle i da li zelis da instaliras taj fajl. Ne mogu tacno da se setim, cini mi se da instalaciju cuva u Other ili Instaled files. Pogledaj preko File manager.

ivankv
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 19:23

Post od ivankv »

Čim se završi download nekog instalacionog fajla pita da li da instalira. Ako odgovorim sa da onda se instalacija odradi a ako odgovorim sa ne onda nema instalacije ali nema ni fajla koji se downloadovao. Nema ga nigde.

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Pa ti odgovori sa da i posle naknadno reinstaliraj taj program i ostace ti samo instalicioni fajl. :)

Odgovori