Problem sa 6600

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
nikola987
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Čet, 31. Mar 2005. 19:02

Problem sa 6600

Post od nikola987 »

Malo pre kad sam pokusao da udjem u program fexplorer telefon se jednostavno ugasio.
Kad sam pokusao da ga upalim pojavi se nadpis nokia i samo stoji pocetni logo.
Sada ne mogu da upalim telefon. :cry:
Ovaj program sam koristio i ranije bez ikakvif problema. Da li ima neko ideju sta bi moglo biti,
i sta preuzeti a da ne izgubim podatke na telefonu. A ako vec mora da se foramtira da li mogu moju
karticu od 32Mb da stavim u nokiu 3660 i spasem sve sto mi terba???

NokiJa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Ned, 17. Okt 2004. 20:27

Post od NokiJa »

...pa probaj!
nemoz ga sjeb@ti vise od toga!

Svakako probaj da izvadis karticu i da ga ukljucis bez nje, moze se desiti da proradi!
a ako tako radi onda formatiraj karticu u 3660 ako je prepozna, tj. ako se i ona ne zabode!( ako nece formatiraj je nekako u card readeru, u nekom mp3...)... i ponovo instaliraj programe, i zezaj se...

a ako ne radi, eee pa onda formatiraj fon!

a to ces ovako:
ugasis fon, tj. sam se ugasi, il sta vec,..drzis zeleno dial dugme, trojku i zvezdicu i onda ga ukljucis! Drzis priisnuto dok se ne pojavi formating... e onda ga lepo pustis! i strava, radi!
e da al to ce ti pobrisqati sve, imenik, konfiguracije za gprs, mms, poruke, ako ih cuvas na fon memoriji...

### naravno ako 3660 procita mmc, je nemoj formatirati ###
posle formata je roknes unutra i ponovo imas sve sto si imao, sto slika sto programa, naravno ako si ih cuvao na mmc, a ako nisi...

ajd uzdravlje!!!
i ziveli crackovani programi!! ...a i virusi s njima

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

nakaci telefon na punjac i kad krene da puni duye dryi taster za paljenje telefona trebalo bi da pomogne :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :wink:

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

nbnebojsa to pomaze samo ako je mmc u pitanju....Posto mu treba wise snage da pogigne sistem(to si sigurno wec znao)Ja mislim da je nahlakse formatirati mmc u nekom card readeru.. :mrgreen:
Black Sabbath!!!

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

nije problem u kartici, problem je sto nece telefon da se upali, on moze da radi i bez mmc tako da ako je u njoj problem jednostavno je izvadi. :wink:, netreba za svaku sitnicu formatirati karticu i telefon.

Odgovori