Blokiranje aplikacija!!!! N6630 i cell broadcast

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Tonijeto
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2006. 14:36

Blokiranje aplikacija!!!! N6630 i cell broadcast

Post od Tonijeto »

1. Deshava mi se da u toku igre ide sve normalno i onda odjednom samo zablokira... kao da "pojede svu memoriju"... jer kada zatim otvorim app manager free memory je npr. 3 Mb, kompresujem mem. do 7 Mb i opet mogu da otvorim igru, koja opet zablokira... Imam N6630 i software 5XXXX

2.Kako da podesim "CELL BROADCAST"? na 063 sam.. ja uljuchim ON i stizu mi neke gluposti...Samo Ime grada, datum i vreme i josh tako neshto.... gde da nadjem spisak TOPICS-a i shta koja znachi?

HVALA :| [/b]
Ok, let's fuck

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Tonijeto,
1. igrica je verovatno prezahtevna za tvoj system...ne bi me cudilo da je u pitanju N-gage igrica...a jel se to desava i sa svim igricama ili samo sa tom odredjenom...?
2. A sta bi ti hteo da ti stize preko "CELL BROADCAST"-a...a za spisak topicsa najbolje je da pozoves svog opetratera...jesi li kod Mobtela ili Telekoma...nebitno...oni bi svakako trebali da ti daju potrebnu informaciju... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori