Nokia n93

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Nokia n93

Post od Freyr »

Konacno je izasla,i mislim da zasluzuje posebnu temu. Malo me iznadila cena,prilicno je realna,ocekivao sam da situacija bude ista kao i kad su izasle n80 i n91.

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

I mene je iznenadla cena,sad se dvoumim da li cekati P990 ili uzeti ovaj,tezak izbor kao i sama N93 od 180g,mozda to presudi u mom slucaju :shock:

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Freyr slazem se! ...... inace komentar za kameru je da ima vise suma u odnosu na onu sa SE k800, kao i da je na k800 makro mod bolji ..... dok n93 ima manje hromatskih odstupanja (ljubicasto isijavanje na kontrastnim delovima)

spec: http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1085/Nokia/N93

Slika
Slika

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Ljudi sta je sa vama, pa zar je 700e malo? Kapiram ja da je to pocetna cena i sve to, ali opet je mnogo... U rusiji se recimo pojavila za 545e, citao sam na nekom forumu... Kod nas sve mora da bude precenjeno...

Sto se telefona tice, na ovim slikama izgleda bas bas veliko... Videcemo uskoro kakav je u stvarnosti

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

tel je ehtra pogotovu kamera... e da sam dobio oku gps coca cola ko sto je neko rakao ovde na 4umu kupio bi ga odma... prelep mi je (mnogolepsi od n90) :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Pravi rezultati kamere ce se videti tek za 3,4 meseca kada izadje stabilan i dobar firmware... Isto vazi i za n80...

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

Opsti utisak je odusevljenje....

Jedino sto su zaboravili a to jeste neki lepo osmisljeni poklopac za kamericu...
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

DJ_Boris,
poklopac za kameru ima... i to je bash extra gumen i povezan je sa kanapom, bash kao na pravim kamkorderima

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

jooj sto je ovo dobar telefon , a nadam se da ce uskoro da padne na neku malo pristupacniju cijenu ( oko 300e :D ) , pa mozda ga i kupim 8) :wink: :D

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Post od Freyr »

i moj je utisak da je telefon ogroman :shock: :shock: :shock: mada su mu funkcije :o :o :o :blinky: :o :blinky: :o

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

gallee, ja sam pitao da li si dobio na coca coli... :roll:

Phone je vrh! Josh pre sam ga video na netu, i bilo je ono :blinky: :blinky: :blinky:
Funkcije su extra, josh kad malo vishe budu zastupljeniji programi na netu... :o
Camera... 3.14mpx! no coment...
Jedino shto mi se ne svidja je shto je na preklop, tj. koliko mi se chini, drzi se na jednoj opruzi..? :unsure:
a ja bash nisam fan takvih phonova...
ocena: 8

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

telefon jeste mocan, ali realno - koliko vas (nas) bi zaista koristilo sve njegove mogucnosti? .... a za te pare moze da se uzme ok laptop...

pozdrav...

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Za te pare mogu da se kupi XX (dvocifreni broj) pametnijih stvari nego ovaj obican telefon koji je ogroman i koji nije zgodno za nositi svaki dan. Ja ne bih ni za kupovao ovaj telefon ma po kojoj ceni, a ako bih ga dobio "na nagradnoj igri :D " ili bilo gde, odmah bih ga prodao, kupio neki obican telefon i da mi ostane cash-a za pametnije stvari!
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

Dario (asdf), lepo razmisljas. ako je nekom stalo do ehtra aparata, dace 250 e
ako je nekom stalo do mobilnog dace 100e
a nekom kome je stalo do swega sto ima ovaj tel (a sumnjam da ima takvix, razmislite) mora da ima mnogo para...
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ovo je, po meni, igracka za bogate klince. Za te pare moze da se uzme kamkorder.
Sad neko kaze "ja hocu sve u jednom!" Da, ali postoje neke stvari koje mogu da se ubace u jedan uredjaj a da kvalitet bude isti kao kod zasebnih (mp3 player, pda, radio, telefon ). Kamera i kamkorderi na mobilnim telefonima su igracke. Naravno, volim da ih imam, ali ne da platim cenom koliko kosta pravi kamkorder...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

fontel nije losh ali zamislite da vam sklizne iz ruke na visini od 1metar i padne na taj zglob gde se spajaju gornji i donji deo :uhuh:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

vlajche
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 21:42
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vlajche »

Jeste extra ali jeste i preveliki. Ovo je, po meni, za poslovne ljude koji su usput i tehno maniijaci a mobilni nose u torbi i naravno imaju puno para.
A da ja ovo secam u dzepu od farmerica kad krenem na zurku pa jos da se tresem dal ce neko da mi ga ispoliva pivom... :uhuh:

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

vlajche, a jos ako se pobijes na toj zurci ;) :D

nije to poslovni telefon ..... to je "gadget" :) ...... ali primamljiv ;) :D

poz...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

b_udder napisao:vlajche, a jos ako se pobijes na toj zurci ;) :D
E, a ako dodje do tuce ... taman ima i hladno oruzje ... ciglu ... :D :lol:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

ninolina, :lol: :lol: ..... a mozda mu treba i dozvola za nosenje n93 ;) ...... ili mu obezbedjenje na zurci oduzme telefon ;)

poz...

Odgovori