N95 gadget

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Tha_Maddog
neaktivan nalog
Postovi: 153
Pridružio se: Uto, 25. Okt 2005. 01:19

Post od Tha_Maddog »

Ljudi iskreno bih bio najsrećniji da bude tako,ali ajmo realno-takva mašina za tolike pare-zapitajte se malo koliko je logično očekivati to?
(da ako izbaksuziram pa bude nešto slično) :D

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

nista od te cene na prolece :uhuh: mozda na leto ili jesen :disgust: takve inovacije drze cenu budite sigurni..i to nokia!!!
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ih, 350 eura na proleće... entuzijasta rekao bih :lol: nisam siguran ni da će izaći na proleće a kamoli kolika će mu biti cena... a sigurno neće biti mala ;)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

nema teorije da mu cena bude 350€ na prolece :D jedino shto je moguce da cena n93 padne na 350€ do proleca,a cena n95 ce biti bar 150-200€ visha od n93.
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

AleksandarNS
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 01:44

Post od AleksandarNS »

verujte u ove cene, jeste tacno je da je "jeftin", dobar prijatelj(nema sta da mu neverujem) ga je drzao u ruci i nudjen mu je za 300e...ali donesen bla bla pitaj boga odakle i kako...
sad samo da ga svi mi drzimo u ruci... ko nezeli nemora...
ne stvarno, koji bi to mogao biti kvalitet?
ili nokia odlucila da zatvori pa daje telefon po fabrickoj ceni :) a da!

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ne sumnjam ja da ga je tvoj prijatelj držao u ruci ( mislim na telefon :D ) ali sam si rekao na kakav način je donešen... a da ne pričam o tome da to sigurno nije konačna verzija telefona...
A za kvalitet ne brini... biće dobar... ;)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Da, vrlo lako može da se desi da je sample primerak odnosno prototip u pitanju, a oni mogu da budu prilično bagoviti čak i po pitanju hardvera...

AleksandarNS
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 01:44

Post od AleksandarNS »

nisim ni mislio da ga uzmem... a dekodiranje, pa jedno 3,4,5 meseci...taman da imam sa cega da brisem prasinu...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Nemojte da se primate na oglase koje vidjate sada, na telefone koje su drzali neki likovi, i cene po kojima sada N95 moze da se nabavi. Dok se zvanicno ne pojavi na trzistu kupujte druge telefone, a ovaj gledajte i uzivajte...
Licno, ne bih se zaletao prvih par meseci od njegovog zvanicnog pojavljivanja, jer mu se u tom periodu ispravljaju krupnije softwerske greske, a i cena ce mu biti dosta nerealna. Kad se cena stabilizuje i dodje u normalu, ulazi u razmatranje...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Lobachewsky, mislim da ce fontel biti za pohvalu...jedan takav (finalna verzija) i miran godinu dana :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

AleksandarNS
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 01:44

Post od AleksandarNS »

e sto je to steta, kupis nesto da bi bio zadovoljan jednu godinu... nema vise stvari kupis za ceo zivot ili makar par godina... nego mogu sad da izbace 20mpx 1terabajt mp3 sporet i usisivac u jednom nego prave lose od losijeg pa ti menjaj sto bi rekao fain2daniel posle godinu dana ako i toliko
:)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Izbrisan off, nema potrebe postavljati linkove ka sajtovima gde se pojavljuje cena n95 jer telefon još nije izašao... Pogotovo ne ako su ti linkovi naši... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

AleksandarNS
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 01:44

Post od AleksandarNS »

ok :o :) jeste da nije "izasao" ali ga ima kao Miškoni sto kaze primerci prve bagovite verzije itd....samo neznam zasto bi se to prodavalo.
naucicu se ja sta treba a sta netreba da pisem nov sam imaj razumevanja :) (garant sam milioniti koji ovo kaze)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ne dešava se često da se prodaju prototipovi... i kada se prodaju to je mnogo veća cena nego što su ove koje si našao...

Nema problema... samo polako... svi smo bili novi... ;)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

[quote="Akki"]Ne deÅ¡ava se Ä

AleksandarNS
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 01:44

Post od AleksandarNS »

koliko moze da se veruje firmama koje ti salju kao brodom ili tipa DHL a ti njima uplatis preko western uniona. da li je to neko radio od vas ili zna kako to ide,logicno znaci to nije kupovina internetom koliko ja razumem vec narucis od te firme. znam da ovo nije tema za ovo pa ako moze neko da mi odgovori na mail animatika21@yahoo.co.uk. jel to upste vredi necemu, takva kupovina? pitam se sta bi mi stiglo na adresu... :shock:


nadam se da ce me admini razumeti i nece obrisati poruku. :chytry:

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Koliko ja znam u nasoj zemlji,radio sam u banci od pre par meseci (sad sam u vojsci :D :lol: ) preko western uniona moze se samo primati novac iz inostranstva a ne moze se slati.
Jedino ako se nesto nije promenilo u zadnjih par meseci ili ako je nisam dobro obavesten :wink:
and justice for all...

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Dream Weaver, iz western uniona se moze i poslati i primati novac ali AleksandarNS, ne verujem da ce ti stici 100% znaci kupovina je moguca ali hmm :disgust:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

AleksandarNS
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 01:44

Post od AleksandarNS »

raspitao sam se nesto malo, crna rupa smo mi ovde za posiljke, ja mail posaljem i oni mi odgovore sve izracunaju i da da kao ok serbia... :) ali koliko je to prevara, i takve posiljke se nesalju za nasu drzavu koliko sam se ja raspitao za ovaj jedan dan... imam prijatelja koji drzi firmu bla bla kina uvoz sve legalno pa cu se raspitati...

a da mi otvorimo temu o ovome na forumu... :)

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

fain2daniel western-om se moze poslati novac ali koliko ja znam ne moze kod nas. Mi mozemo samo da primamo novac preko WU ali ne mozemo da saljemo novac :wink:
and justice for all...

Zaključana tema