teme i programi za nokiu n71

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
stefdza90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 08. Apr 2007. 14:13

teme i programi za nokiu n71

Post od stefdza90 »

skinuo sam prilican broj tema za nokiu n71. problem je u tome sto ne znam kako da ih ubacim u telefon. do sada sam prebacivao samo muziku preko data transfera,a PC Suite proradi jednom u hiljadu pokusaja...isto pitanje i za programe,kako mogu da ih ubacim u fon...

hvala unapred

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Uzmi citac kartica ili bluetooth modul. To su ti jedini nacini za dobar transfer podataka (pored usb-a).
PC Suite probaj da reinstaliras ili skini noviju verziju sa Nokijinog sajta,ako ima za tvoj telefon...
Mada ako si mogao muziku da prebacis,zasto ne bi mogao i sve ostalo...? Objasni malo prirodu problema,jesi li pokusao da prebacis teme,sta se dogadja? :)

stefdza90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 08. Apr 2007. 14:13

Post od stefdza90 »

uspeo sam da ubacim teme preko pc suite-a...skinuo sam onu novu verziju pa je proradilo :)

sada imam drugi problem. teme ne mogu da se izbrisu preko telefona a ni preko PC-a zato sto ne znam u kom folderu ih skladisti. teme se instaliraju bukvalno u dva poteza i ne znam gde se nalaze kada cesljam po onim folderima u telefonu preko kompjutera...sve sam pretrazio... :(

takodje neke teme nije hteo da instalira kao zbog manjka memorije...memory kartica mi je skroz slobodna,instalirao sam svega nekoliko tema i imam oko 85mb slobodno,a teme nisu vece od 500 kb...

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

skini FExpolrer, i teme trazi preko search opcije, i eto.

odradi software update, jer ocigledno neshto ne shljaka.

za PC suite se nadam da nisi isntalirao cable driver*, jer novi PC suite ne zahteva isti ..

*koliko sam ja imao frke oko toga .. procitam na nekom forumu da treba da se reinstalira data cable driver, i onda uzmem i unninstaliram stari, i probam novi, kad mi prijavi neki error - 1714

Error 1714. The older version of [PRODUCT] cannot be removed. Contact your technical support group. System Error [ERRORNUMBER]

i sht se desi sledece - ne moze se instalirati nikako!!!!! i poludim .. i onda dva sata na internetu pocnem da ucim o instalacionim fajlovima, MSI ekstenzije .. i skapiram da se error javlja prilikom nekog double check-a prethodne verzije, i negde jedva, na nekom sajtu nadjem da pishe da treba da se promeni value u MSI file-u - findRelatedProducts 1, na findRelatedProducts 0... pa sam onda skinuo neki MSI editor program, promenio value u 0, i instalirao .. koliko nervoze zbog prenakicenog Nokia PC suite ...
There is no knowledge that is not power

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

teme brises jednostavnim klikom na "c" tamo gde se inace nalaze ( meni>Tools>Themes ) i druga varijanta Meni>Tools>App. Menager i odatle je lepo "remove" i to je to. Sto se tice instaliranja,pa ako ti je telefon preko kabla prikacen na komp dovoljno je da kliknes na program/temu/igricu ili sta vec i da se tada PC Suite sam digne i onda ostatak instalacije na telefonu i tu kad te pita, odaberes da neces da sve instalira na internu memoriju nego na mem. karticu :wink:

stefdza90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 08. Apr 2007. 14:13

Post od stefdza90 »

prvi nacin ne radi,a drugi sljaka :)

sto se tice instaliranja,sve to ide lepo,ali za neke teme podigne pc suite i pita da li hocu da nastavim instalaciju na telefonu i kada potvrdim kaze da nema memorije dovoljno...za neke teme sve ide kako valja

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Mozda stvarno i nemas dovoljno mesta za te neke teme, pokusaj da oslobodis malo internu pa onda opet instaliraj te sto nije hteo. Sta znam,ja koristim 2 teme i to mi dosta, kad mi dosade obrisem ih, stavim nove i tako u krug

stefdza90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 08. Apr 2007. 14:13

Post od stefdza90 »

ne znam zasto to pojavljuje,niti imam poruke u inboxu,sve sto prebacujem ide na karticu (slike,video..) ... :(

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Po instalaciji imas izbor gde da stavis fajlove,u telefon ili na karticu,zar ne? Tako da ako imas dovoljno mesta,ne bi trebalo da se pojavljuje...

stefdza90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 08. Apr 2007. 14:13

Post od stefdza90 »

pazi...ukljucim telefon i pc suite radi odlicno... onda na kompu kliknem na temu i pita me da li zelim da nastavim instalaciju na telefonu. ja to potvrdim i posle toga mi na kompu izadje alert da nemam dovoljno memorije...kada sam instalirao ostale,prvo je prebacio instalaciju na fon pa me tu pitao gde zelim da instaliram...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Cek, tebi to da nemas memorije dovoljno kaze komp ili telefon? :? Pa ako ti to pokaze na kompu onda to nema ama bas nikakve veze sa telefonom jer se na kompu smao pokrece instalacija tj. prebacuje na telefon da bi se tamo odradila. A kad si poslednji put obarao sistem na kompu pa reinstall win? Moguce da ti je i do kompa problem..

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

A mozda nije nesto kako treba sa samom temom pa ti nesto brljavi.Probaj naci istu temu na nekom drugom sajtu... 8)

Odgovori