Nokia n95 problem

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
sborovic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 12. Apr 2007. 08:28

Nokia n95 problem

Post od sborovic »

Kupio sam Nokiu n95 ali imam mali problem. Kada slajd povucem na dole, i kada mi se pojave multimedijalni tasteri, plava lampica koja ih osvetljava, osvetljava samo desnu polovinu tastera. Sta da radim!!!

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

sborovic, pa ako imas garanciju,nosi je nazad u radnju pa reklamiraj,mislim da na top modelu to ne bi smeo da bude propust od strane nokije,ako pak nemas garanciju,sta da ti kazem-UZIVAJ!
D500&E71

sborovic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 12. Apr 2007. 08:28

Post od sborovic »

Imam garanciju, ali da vracam posle prvog dana... I hteo bih da znam da li je to tako na svim telefonima ili samo na mom. Kupio sam u Telekom+

Cola15
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 132
Pridružio se: Pon, 05. Mar 2007. 23:27
Kontakt:

Post od Cola15 »

sborovic, Nije na svim telefonima N95 tu je sigurno lose postavljena led dioda (mada to nije 100%) ili sta li su vec radili ne znam idi u prodavnicu telefona i trazi da promenu telefona (naravno mislim ako imaju jos N95)
Sk8 OR DiE -- iPhone 3G 8GB

sborovic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 12. Apr 2007. 08:28

Post od sborovic »

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Noki ... Flickr.jpg MENI JE ISTO OVAKO!!! Znaci mozda nije problem?

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

ja na ovoj slici ne vidim nikakav problem sem sto je moguce da su plave diode (prve 2 sa gornje strane postavljene malo vise na desnoj strani)...ali o5 je vidljivost tastera sasvim ok :disgust: ne vredi ti nikakvo reklamiranje jer nemas potrebe :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

sborovic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 12. Apr 2007. 08:28

Post od sborovic »

u redu, meni su iz radnje i rekli da je to tako i da su probali na drugom telefonu. U svakom slucaju, svima hvala!

Odgovori