S60v5 - aplikacije, igre, teme...

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Odgovori
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Vucko0211, CoreCodec_CorePlayer je za mene najbolji i mp3 i video plejer, sve u jednom. Verzija v1.36 odlicno radi.

Vucko0211
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 07. Nov 2011. 01:04

Post od Vucko0211 »

Hvala,videcu sada da ga probam,a nervira me nesto ovaj default,ne znam. :( A jel moze neko da mi preporuci neke sluske koje se extra cuju(da budu onako male),jer kada udjem npr u GSP ,ja nista ne cujem sa ovim slucalicama koje sam dobio uz nokiju. :(

slavko101
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Sub, 13. Jun 2009. 14:21

Post od slavko101 »

Ne znam da li je neko koristio FreeMinMan, zgodan programcic za pracenje saobracaja tj potrosenih min i SMS. Citao sam ranije da su se neki zalili kako posle nekog vremena nece da radi kako treba, i upravo se to meni sada desilo. Umesto da mi se broj min i SMS smanjuje on je poceo da se povecava. Tako da da, program ne radi ispravno, ali na moje veliko iznenadjenje nije greska u njemu vec do softvera u Nokia-ji :o . U odelju LOG gde bi po pravilu trebalo da se pamti sav saobracaj u poslednjih 30 dana ili koliko se vec navede, ima neko ogranicenje koje nisam siguran da li se odnosi na memorijski prostor ili na ukupan broj pristupanja nekom od saobracaja (odlazni i dolazni pozivi, SMS i WiFi), pa tako kada se taj broj prekoraci dolazi do brisanja najstarijeg saobracaja, pa je tako meni najstariji upis od 13.11. umesto od 30.10. i kako nastavljam da koristim neki od saobracaja taj datum se sve vise penje.

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

treba mi ovi maps challenge upgrade pack ako neko ima neka mi posalje, ja nisam uspeo da nadjem

Inace igrica je genijalna

Lino
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Čet, 10. Mar 2011. 14:36
:: Samsung Note 9

Post od Lino »

Zna li neko u cemu moze biti problem da stalno trepti na ekranu koverat,a nema neprocitani poruka ni emailova i ne znam kako da je uklonim da ne blinka?
Ne bih radio reset na fabricka podesavanja,mozda ima drugo resenje?

U pitanju je Nokia C5-03.

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Da ti nije puna memorija sa porukama?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Ili imas poruke na sim kartici .

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

Lino, ili imas poruka na sim kartici ili su ti osale neprocitane poruke na drugoj memoriji (telefonu ili mem. karici) zavisi šta sad koristiš

oljaca90
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 20. Jul 2011. 17:04

Post od oljaca90 »

ljudi imam problem nemogu da se ulogujem na ovi store imam nokiu e7 a preko kompa mi ne otvori do kraja celu stranicu zbog cega to dali se jos nekome to desavalo ?

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

oljaca90, sta ti izbacuje pa ne mozes da se ulogujes na ovi store..moras da budes malo precizniji da bi ti pomogli..

Kovac83
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sub, 03. Mar 2012. 23:15
:: N73
:: IPhone 3G
Lokacija: Beograd

Post od Kovac83 »

zasto se hakuje telefon jel brze radi ili je fora da se instalira vise aplikacija na njemu i koliko je to prpeorucljivo za N73 jel on nastavlja da radi kao i ranije, u cemu je fora oprostite na zatucanosti :?

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

Kovac83, fora je u tome sto kada hakujes telefon dobijas mogucnost da instaliras unsigned(nepotpisane) aplikacije to jest piratkse..i jos mnogo stvari koje mozes da cackas oko telefona,zasto nebi bilo preporucljivo na n73...ukratko i nadam se da je jasno.. :wink:

stele87
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Uto, 10. Jan 2012. 21:07

Post od stele87 »

Ljudi, postoji li neki nacin da se u SMS porukama doda jos simobola, neki patch, bilo sta, znam da smajliji kao slicice ne mogu , ali npr ( graficke oznake smajlija, da ne bih morao da kucam 3 znaka za smajli), bez menjanja fonta koji je po defaultu, bilo sta? fon je N97

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

jel zna neko neki audio book player/reader za s^1. nephodno je da pamti dokle sam stigao sa čitanjem/slušanjem

Odgovori