OVI-store

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Odgovori
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: OVI-store

Post od Deksi »

Ova nokia jeste da gasi symbian a pocela je naplacuje aplikacije i igrice koje su i vredele nesto a sada se naplacuju.
Sky force igrica je bila besplatna a sada kosta 3eu.
vHome je sada 1 eu. samo neznam ko to vise i koristi jer im vremenska prognoza neradi.
iSMS nemoze nikako da se uloguje tj. registruje i da se koristi, probao sam i reset koda i oni posalju novi ali opet nemoze.
Izgleda da nas nokia silom tera sa symbiana, samo neka nastave ali windows tesko da cu ja ikad kupiti i pored silne zelje da budem drugaciji od ostalih ali sareni robotic nam je neizbezan.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: OVI-store

Post od Deksi »

Ej ovo nije lose, screenshot sa mog telefona.

Slika Slika Slika

Weathered

Samo te ikone ali...
Zasto ne prave i teme ovakve sa njihovim ikonama i default ikonama pa ko sta voli.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: OVI-store

Post od Deksi »

Cinimi se ili gresim da je ranije na ovi-store postojala aplikacija "polovni automobili".
Dali uopste postoji takva aplikacija za symbian?
EDIT: da kao sto sam i predpostavio aplikacija je postojala ali su je nokia strucnjaci uklonili klik
Dali je neko ima pa da mi je posalje.

Ej ova nokija me sve vise i vise Slika i samo neka nastave tako i bice mi lakse pri narednoj kupovini telefona.

Odgovori