Srpski t9 za 6600

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
mkova194
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 17. Okt 2004. 18:57

Srpski t9 za 6600

Post od mkova194 »

Zanima me dali mogu nadograditi nokiu 6600 sa srpskim t9 načinom pisanja poruk??? ----------Puno hvala----------
Djeki

fix
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 16:01

Post od fix »

to jos uvek nisam video!! dobra je ideja ali mislim da t9 i nije toliko koristan jer kad sam probao da koristim t9 na engleskom skoro uvek je pisao neku drugu rec a ne onu koju ja hocu!!!

mkova194
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 17. Okt 2004. 18:57

Post od mkova194 »

Ja sam probao na ostalim telefonima koji imaju naš jezik i jako mi se svidjelo! Htio bi to imati na svojoj N6600!!!
Djeki

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ne znam ni ja nisam gledao, al meni taj T9 ne da nije koristan, nego pravo da ti kazem nervira me, tako da me nije to ni interesovalo... :wink:

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Nisam siguran da T9 postoji na nashem jeziq (barem ja nisam video), ali je na engleskom dosta koristan...
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ima, ima... :wink:

http://www.tegic.com/languages.html

Baza postoji, to je univerzalno, samo treba da se prilagodi određenom modelu telefona. Nokia je uradila Srpski T9 za neke modele, ali ne znam da li je odrađena verzija za Symbian. Ako postoji, u nekom servisu bi trebalo da može da su ubaci, isto kao i podrška za naša slova...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa na zapadu pola njih samo kuca sa t9 i navikli su tako....

Mene to smara,lepo kucam bez njega i super mi je... :P :)

mkova194
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 17. Okt 2004. 18:57

Post od mkova194 »

Ja sam već vidio na N6600 t9 na našem jeziku ali na aparatu koji je kupljen doma ja sam svoj kupio vani pa nemam naš t9! Zanima me samo dali mogu da ga nadogradim bes da menjam celi symbian i de ga na netu mogu nači!
Djeki

Odgovori