iskustva sa E60

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
ap
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 09. Feb 2006. 15:00

iskustva sa E60

Post od ap »

Hajde da cujemo od srecnika koji ga vec sada poseduju, kakva su iskustva sa ovom zveri, da li vredi davati toliki novac, sta su zamerke, itd. Hvala!

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

kakava je to zver taj e60 ne kontam???ima samo dobar display i wi-fi.. :uhuh: ovo sve ostalo je manje vise standard 8)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

e-treo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2006. 21:17

Post od e-treo »

fain2daniel, kada za 280 i kusur eura mozes da kupis smartphone sa 64 mb interne memorije, wireless-om (802.11 g/e), ubedljivo najboljim ekranom na svetu u toj klasi uredjaja i jos mnoooogo toga (procitaj bilo koji review pa ces videti kako mu je napucana specifikacija), sve to spakovano u kuciste velicine prosecnog Nokia s40 telefona i sa tezinom od svega 117 grama - to onda zaista zasluzuje epitet zveri zarobljene u jedno od najelegantnijih kucista koja su do sada vidjena, bez obzira na brend

e-treo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2006. 21:17

Post od e-treo »

Zaboravih da pomenem da mi sutra stize upravo e60, u full packu. E sad interesuje me kakva su vasa iskustva sa ovom serijom uredjaja. Ako se ne varam, Ninolina ima e70. Interesuje me kako radi wireless. Centar grada u kom zivim je bukvalno ceo pokriven sa nekoliko hotspot-ova, pa sam uvek on-line jer imam laptop sa takodje integrisanim wireless-om. Najvise zbog toga i kupujem e60, pa se nadam da WiFi i radi radi kako bi trebalo a ne predstavlja samo puku napomenu u specifikaciji od koje u praksi nema nista. Dakle hajde da cujem komentare svih vas koji imate iskustva sa e seriom, a posebno tebe Ninolina. Hvala unapred

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Nista samo sam rekao nista se ne zestim,lepo sam rekao da si pogresio,ali taj model mi nije nesto posebno,osim tog wi fi,koji jeste dobar.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

e-treo, ninolina ima N70... ne E vec N... e sad ne znam, ali verujem, da zna neshto o tom phonu...

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

Roy Fokker
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 288
Pridružio se: Ned, 09. Apr 2006. 21:39
Lokacija: Podgorica

Post od Roy Fokker »

Ako ništa drugo, ne zabpravite da:

- nema kameru (po meni - ogroman plus, manja cijena)
- koristi MMCmobile kartice umjesto miniSD (jeftinije dođe prelazak s recimo 6630)
- nije ni na preklop, ni slider, ni swivel

Meni je ovo telefon iz snova.
Sony Ericsson W950i + Motofone F3 + Acer Aspire One 6-cell + ARCHOS 404

Misa011
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2005. 07:45

Post od Misa011 »

Ja imam E61, WLAN imam kod kuce, radi OK, a u Beogradu je SBB postavio u najzanimljivije kafice WiFi Hot Spotove a danas sam to testirao u par kafica i jako lepo radi. :)

Ne znam tacno kakav je E60, ali ja sam sa E61 prezadovoljan!

e-treo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Čet, 30. Mar 2006. 21:17

Post od e-treo »

Jako su slicni po specifikaciji iako im je koncepcija potpuno razlicita. Ja kod kuce cak i nemam access point, ali mi wireless radi odlicno jer je jedan provajder postavio hot spot relativno blizu moje kuce a u racunaru imam vec integrisanu WiFi karticu. Iskreno se nadam da ce i e60 raditi. Nego, jedna stvar me zbunjuje: u nekim prikazima (review-ima) pise da telefon ima ugradjenu 802.11e/g jedinicu a negde 802.11e/g/i! Kada pisu o kolicini radne memorije brojke idu od 18 mb pa sve do 75 mb, mada najcesce kazu da ima 64 mb!? Zbunjujuce. Ipak, veceras cu konacno resiti sve nedoumice

Odgovori