Nokia 3660, kamera programi?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Ivana
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 29. Jul 2004. 23:06

Nokia 3660, kamera programi?

Post od Ivana »

Posto ste me nagovorili da kupim 3660, sada mi pomozite! Treba mi program koji može da snima preko 10 sekundi video.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: Pomozite mi-Nokia 3660

Post od Miškoni »

Evo linka za free programe: www.---
Sajt je Madjarski, ali radi i ima dosta toga. Imas Philips cam pro koji snima u mp4, doduse malo zeza, pa mozes da koristis i neki drugi. Program sa zumiranjem je verovatno CameraFX, imas i njega na sajtu. Izbrisi taj koji ti je u mobu i stavi njihov, ili ako je priblizne verzije, mozda prodje serijski broj. Probaj. :) Sto se tice prebacivanja na mob, treba ti Bluetooth ili IR adapter. Ako nemas nista od toga, :( onda bi neko drugi mogao da ti prebaci to sa svog mobica. Ako ni to ne mozes da organizujes, posalji mi poruku ako si iz BG-a.

Pozdrav!

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

Ne koriusti velika slova u porukama, jer se to smatra vikanjem...

Ne bih voleo da moram da ti brisem postove... :wink:
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

LaKosta
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 29. Jul 2004. 12:46

Post od LaKosta »

Sajt koji rula sto se tice softwarea za s60 je www.--- . Trenutno je down ali proveravaj povremeno.

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Pogledaj i na yahoo grupama, mada moraš da budeš malo iskusnija sa kompjuterima i telefonima nego što si sada, kao i da znaš engleski da bi se snašla, ali verujemo u tebe. Hrabar i ispravan potez što si uzela 3660.
U susret novim izazovima...

StaCuKadSamNarcis
Banned
Postovi: 40
Pridružio se: Uto, 20. Jan 2004. 19:03
Lokacija: Mladenovac

my symbian

Post od StaCuKadSamNarcis »

probaj na www.my-symbian.com, tamo ima MNOGO programcica, vecina su trial, ali nadje se i po neki freeware. pozdrav! 8)
We live together, we die together!
Bad boys for life!

Odgovori