Blic za 6630 - Gde???

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
eruanntion
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 19. Avg 2006. 18:15

Blic za 6630 - Gde???

Post od eruanntion »

Danas pošto je bilo baš prijatno vreme za šetnju, rekoh da isprobam malo kameru na 6630. Mogu vam reći da sam prezadovoljan kvalitetom slika. Naravno, nema tu nikakvih dodatnih opcija, a ako koristiš zum, što veći zum, naravno to lošija slika. Ali opet, s obzirom da je ipak u pitanju mobilni, slike su odlične ( bolje nego na većinu mojih starih analog fotoaparata). E sad problem je sa zatvorenim i slabo osvetljenim prostorijama. Na netu sam video da postoji blic koji je kompatibilan sa 6630 i još nekim modelom. Zanima me da li taj blic može negde kod nas da se nadje, i po kojoj ceni. Takodje ako je već neko pazario isti, bio bih zahvalan ako bi podelio iskustva.

Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

Neznam kakav je taj blic, ali mislim da je diskutabilno koliko se isplati kupovina jednog takvog dodatka. Blicevi sa mobilnih telefona su upotrebljivi (bar je takav slucaj sa mojom Nokiom N70) na neka manje razdaljine. Blic sa mobilnog jednostavno nema mnogo jaku snagu koja bi bila dovoljna da bi se napravile dobre fotografije po mraku. Osim toga uz mobilni 6630 (koji je sam po sebi prilicno velik) bi morao da vuces sa sobom i blic. Po meni u slucaju nocnog slikanja, za sada jedino foto aparti mogu da daju dobre slike.

eruanntion
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 19. Avg 2006. 18:15

Post od eruanntion »

http://www.mobilefun.co.uk/product/4007.htm

Jeste da deluje malo nezgodno kad se prikači, ali ipak bi gao koristio samo noću.

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

eruanntion, slazem se sa Ertanom - ne isplati se i glomazno je ..... bolje kupi kod Kineza onaj privezak sa belom LE diodom (koja i jeste blic kod vecine telefona), pa stavi na kljuceve ..... em je jeftinije, em je manje, em kljuceve uvek nosis sa sobom i jos moze da posluzi i za druge stvari :D ..... Gargamel ima takav privezak pa ocekujem da ce reci gde ima da se kupi ;)

pozdrav...

vlajche
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 21:42
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vlajche »

b_udder, e da znas da extra zavrsva posao. Keva dobila na poslu od nekog trovackog putnika kao reklamni materijal. Maleno, kao privezak za kljuceve odlicno a svetli kao ludo! :D

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Da, mada ga nisam koristio koa blic (a stvarno bih mogao da probam, da vidim da li i tu da daje žute slike), a ima i laser. Jedino nećeš imati sreće ako naletiš na neku usijanu glavu koja će da misli da ima crvenu tačkicu na sebi jer je meta. :lol: :lol: :lol:

Ne znam baš tačno gde ima da se kupi, ćale je kupio nekoliko kod kineza, za 50 đunti, ali cenim da u 70tom bloku ili na buvljaku ne možeš ih promašiš. Mislim da je on kupio ili na buvljaku, ili negde u Zemunu.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

volim sony
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2005. 00:01

Post od volim sony »

tu ces naci blic za nokia-u blic je pravi xenonski i ne trosi bateriju telefona i ima iled diodu za snimanje klipova
OSIJEK
Stjepana Radića 48
Telefon: +385 (0) 31 210 640

Odgovori