pomoc....problem s kontaktima n70

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

pomoc....problem s kontaktima n70

Post od christofer »

moj problem je sledeci........kada mi stigne poruka od 1 kontakta..koga sam imao i ranije u imeniku i sve je ok radilo sada mi umesto imena ....u inbox-u pise samo broj..kao da tu osobu nemam u kontaktu...... :dry: ......al samo sa tog broja......posto sam probao sa drugih.....
pokusao sam i broj da izmenim u kontaktu iz 063****** u +38163****** u nadi da ce to nesto izmeniti (naravno potpuno bezveze pukusaj :oops:)
i da , sve ovo je pocelo da mi se dogadja posle zadnje gasenja tel......tj kada sam menjao kartice...i kada me pitao da updatuje kontakte.....
screw u guys I'm going home

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

Sigurno imas dupliran kontakt, i meni se to desilo pa sam skontao da imam isti broj 2 puta u imeniku pod razlicitim imenom, proveri da nije to u pitanju
HOX Titanium gray

christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

Post od christofer »

da...ispostavilo se da imam 2 puta kontakt......tj isti broj..a razlicito ime....al opet mi u inbox-u .....ne pise ......ovaj 1 kontakt sto sam sad ostavio.....nego samo broj......al kod starih poruka od te osobe..(od ranije)..i dalje stoji ime.... :(
screw u guys I'm going home

zvezdarac
neaktivan nalog
Postovi: 138
Pridružio se: Ned, 16. Jul 2006. 09:07
Lokacija: Zvezdara,Beograd

Post od zvezdarac »

christofer, Za poruke ne vredi refresh kao kod dolaznih/odlaznih i promashenih poziva ako nije video tel odmah ko salje poruku tako ce ostati pa makar ga dodao u imenik ili uradio ovo sto si ti(obrisao duplirano).Sledeca poruka od te osobe ce biti imenovana kako treba
N70 v 5.0609.2.0.1

christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

Post od christofer »

ok....thanx........izgleda da je sad sve u redu.....a bas steta sto nema refresh varijantu za poruke......izgleda da je to jedna od onih sitnica... :)
screw u guys I'm going home

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa sitnica al shta cesh,tako je...On sachuva tako kako ju je dobio...isto tako ako nekad promenish ime nekom kontaktu nece ga refreshovati u porukama nego ce ostati stari...

Odgovori