Smartmovie converter v3.25 problemi

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Smartmovie converter v3.25 problemi

Post od Jager »

Pozdrav svima...
Koristim Smart Movie video converter v3.25 i veoma cesto se desava da pri samom ucitavanju originalnog avi fajla konvertor "prsne". Prijavi "access violation" ili slicnu gresku i jednostavno se zatvori. Sa odredjenim fajlovima se ovo desava uvek, a sa opet nekim drugim avi fajlovima nikada i mogu lepo da ih konvertujem. nakon prebacivanja konvertovanog fajla u telefon, DivX player ih lepo pusta... nema cak ni onih legentarnih "desinhronizacija" zvuka i slike...
Ima li iko slicnih iskustava i kako prevazici ove probleme?
Unapred hvala na svakoj pomoci.

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Probaj prosto sa drugom verzijom... Mozda tvoj telefon jednostavno ne podrzava u potpunosti 3.25... Zaista ne znam

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Probaj konverter neke starije verzije.Ja recimo koristim v3.11,jer mi se ne svidja novi izgled v3.25.A ako ti i dalje pravi probleme reinstaliraj codecs-e... :wink:

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

popste, izvnini, mozda nisam dovoljno razumljivo postavio pitanje :) Ne pravi mi probleme player u telefonu (ni ne koristim SmartMovie, vec besplatni DivX player) nego mi se shlogira SM konverter na PC masini :( Sto uspem konvertovati, u telefonu radi perfektno. Cak i klipovi od preko DVA SATA! :)

Phantom Lord, eeeeeeee vidis ... dobar guess! Pravili su meni kodeci najrazlicitije probleme pa mi je pucala i SkyStar kartica... No se je to sada koliko-toliko doterano u red, tako mi racunar ne pravi probleme izuzev ovog konvertora. Interesantno je da bilo koji od .avi fajlova koji blokira konvertor bez ikakvih problema radi u npr. BS Playeru, tako da ko zna da li je do codec-a ....
Moracu potaziti neku stariju verziju konvertera (moze neki link na PP pliz? :oops: )
Izgled nije bitan, samo neka radi pos`o mada moram priznati da je ovaj 3.25 poprilicno ruzan :)

ad_insane
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Ned, 11. Sep 2005. 14:39

Post od ad_insane »

Jager, problem koji ti spominjes imao sam i sa ranijim verzijama SM Convertera jer sam imao neke velike "mega codec packove". Otkad koristim ffdshow nemam vise tih problema i sve radi OK. Dakle, moglo bi biti da sto se koristi esencijalniji paket codeca to manje problema (IMHO)...

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

ad_insane, da, slazem se, najverovatnije da si u pravu, buduci da sam instalirao neki gigamega codec pack...
No ovaj moj XP je svakako vec previse "bolestan" i mislim da cu cim ugrabim vremena da ga "prikoljem" i stavim novi. Vreme mu je :) Onda ce dobiti samo ffdshow i nadam se da ce raditi i konvertor.
Hvala na odgovorima u svakom slucaju!

Odgovori