New n93i

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

New n93i

Post od MilančeBGD »

Novi n93i evo malo teksta:
A new device called N93i has been shown to the world today. The rumoured device and successor of the N93, the first ever multimedia computer, will be a new device build on the basis of the current N93 but with some major differences with respect to looks, buid-in specifications and the name.

The new N93i which is shown on the pictures below consists of a mini-USB port instead of a pop-port and different joystick on the right hand side. The position for the infrared port situated on the left hand side and a memory card slot on the right hand side have also been changed. Futhermore it is quite clear that the external screen will vanish when switched off in relation to the external mirror surface and that the handsfree speaker is situated on both sides of the device. We expect that there will be a stereo speaker system.

Next to these changes the N93i will consist of WLAN/Wifi, Bluetooth, 3.2 Mpixel camera with auto focus, flash, optical zoom and DVD-like video recording, infrared, 262.000 color TFT screen with 320 x 240 pixels resolution, FM-radio, email, SMS, MMS, video calling, 3G/UMTS, EDGE, GPRS, Symbian operating system and Series 60 3rd Edition user interface.

When more information arrives about the new device we will inform you as soon as possible.

Slika
Slika
Slika
Izvor:newmobile
Koliko ja vidim jedina razlika je u masci,a sigurno ce biti u ceni :)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

cherokee
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 03. Nov 2006. 17:18

Post od cherokee »

Ovo cudo ima da kosta jedno 1000 eura a za te pare mozes da kupis i extra fon i extra digitalni foto aparat tako da je ovaj telefon samo za poziranje!

jok_jok
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 23. Nov 2005. 13:54
Lokacija: VŽ, Cro

Post od jok_jok »

ne vidm nikakvo poboljšanje u odnosu na n93 :uhuh: . čini mi se da nema vanjski displej, a i ovo ogledalo je glupo. po meni je n93 puno bolji :P

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

jok_jok, ima vanjski display, samo je postavljen ispod "ogledala" pa se ni ne vidi da da postoji ukoliko je tel. ugasen :)
Inace, karakteristike su mu sjajne.... meni jedino smeta njegova velicina ... a i CENA bogami :)

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

samo ce se vishe pozavati otisci jer ima to ogledalo :D ja ne vidim nikakva unapredjenja u odnosu na n93. . .
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

ma nije cemu.. ja cu kupit "VERTU signature" :D
ma nemoze se rec da je fon bas los al sam cito da je 95% hardvera iz obicne n93 osmi vanjskog izgleda ..zapravo, kucista, a ostalo, maticna ploca i druge karakteristike su iste kao kod n93 al je zato cjena dosta masnija.. sve u svemu, vidjece se kad izadje

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Nema poente kupovati ovakav fon jos uvek, preksup je. Kad jednog dana bude kostao 300e onda ga treba kupiti, jer se za 500-600e moze kupiti digitalac neuporedivo boljih karakteristiga od ove optike, i mobilni iste brzine i mogucnosti.
...shit happens... keep d smile!

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

mislim da ce biti dobra zamena dvd kamkordera jer ako se po tom kvalitetu izjednaci sa ostalim kamkorderima 3'duplo vecih dimenzija imace svojih kupaca 8)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

majapetko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 04. Nov 2006. 14:47

Post od majapetko »

blade_bre; Ko ima kesa on bi trebao da uzme taj mob dok je hit,jer dok njemu spadne cena izaci ce takav mob za tu cenu da ces pasti na bulju a ovaj ce smoriti :wink:

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

To je drugo, izuzetak. Ja govorim generalno, sta je isplativo ako nemas za razbacivanje. Ko ima para kupuje sta god hoce, ni ne trebaju mu kojekakvi saveti... ;)
  • ________________________________________________________________________________
    Miškoni:: blade_bre, nema potrebe da citiraš poruku iznad, podrazumeva se da na nju odgovaraš
...shit happens... keep d smile!

NoKiAs
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 06. Dec 2006. 18:17

Post od NoKiAs »

Izlazi pocetkom sledece godine neznam u cemu je stvar zasto su ga uopste pravili jer ima svega nekoliko poboljsanja jedina dobra je za koju nisam siguran da ima najnoviji symbian 9.2 koji je i u n95 ali ne verujem da ce biti jako skup i verovatno ce mu brzo pasti cena zato sto ce biti i n95 u prodaji koji ce oboriti cene drugim telefonima

Tha_Maddog
neaktivan nalog
Postovi: 153
Pridružio se: Uto, 25. Okt 2005. 01:19

Post od Tha_Maddog »

Evo na GSM areni ga nema u najavi,prva cijena je 750 evara,nije toliko strašno. :) 8)

Odgovori