N73 - automatsko zaključavanje, log i kredit limit

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Mikac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 05. Dec 2006. 16:18

N73 - automatsko zaključavanje, log i kredit limit

Post od Mikac »

Ako neko zna kako da namestim autolock,a ne stalno da ga zakljucavam (ako moze, a moze na 6600),? Takodje ne mogu da vidim trajanje svakog poziva pojedinacno!! :( ...vec samo ukupno trajanje biranih i primljenih, + poslednji poziv...da li to mogu da vidim? I da li mogu da nekako podesim kredit limit? Hvala unapred...
  • ____________________________________________________
    naslov izmenio b_udder:: trudi se da ti naslov bude što precizniji

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ne mozes da vidis trajanje svakog pojedinacnog poziva bez nekih programcica. Recimo programcic Extended Log bi mogao da ti zadovolji potrebe. Sto se kredit limita tice, on zavisi i od mreze, tako da mislim da neces moci da ga namestis. To je postojalo jos na najstarijim Nokiama, tipa 5110, ali ja nikad nisam to uspeo da nateram da radi, a objasnili su mi da je to zbog toga sto mreza mora da salje informaciju o kreditu, i onda tek telefon moze sa time da radi.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Kako ne mozesh?Odesh u LOG i onda desno imash log za svaki poziv?I da,tu u log-u treba da ukljuchish - show call duration..

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

Mikac, sto se tice automatskog zakljucavanja to radi programcic autolock (zanimljivog imena zar ne :D ) Kontaktiraj me preko PP ako zelis da ti ga posljem na mail...

PozZ

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

E covek svaki dan nauci nesto novo.Hvala ti Dexter za ovo, nisam ni primetio opciju :roll:
E ovo mi se nije desilo odavno :uhuh:
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

paskali
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 18. Nov 2006. 01:37

Post od paskali »

Naravno da mozes da vidis trajanje svakog poziva u log-u samo treba to da ukljucis u podesavanju naravno vec poznati (show call duration) a za autolock mali program kao i na 6600!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa eto vidite... :) Drago mi je da smo odgovorili na sva pitanja i probleme u ovoj temi... :wink:

Odgovori