Da li moze da se zameni maska na Nokiji 3250???

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
thecoby
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 02. Nov 2006. 17:40
Lokacija: Nish
Kontakt:

Da li moze da se zameni maska na Nokiji 3250???

Post od thecoby »

Zna li neko da li moze da se zameni maska na Nokiji 3250? Ja sam moju poprilicno izlomio, ogrebao i unistio. Zalepio sam je selotejpom da se ne bi raspala. Pomagajte! :shock:

Damjanic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 09:57

Post od Damjanic »

Tu je druze takav problem zamjeniti masku da ces tesko naci i ko ce se upustiti u takvo sta... mozda u nekom ultra jakom servisu ali i to ce te kostati.. ima maski za kupiti ali od zamjene nema nista... ima onu baglamu unutra i stvarno je tesko to sve zamjeniti... pozdrav!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

thecoby, e pazi kad ima sajt sa uputstvom za menjanje maske na gotovo svim Nokia i ostalim telefonima, ali jedino za 3250 ne postoji uputstvo...Eto...htedoh da ti pošaljem link, ali nemaaaaaaaaaaa... :uhuh:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

marko84bg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 13. Okt 2006. 15:05

Post od marko84bg »

ja sam imao 3250 i nije nikakav problem zameniti masku, skines poklopac baterije, odvrnes dva ili cetiri srafa (nesecam se bas za broj srafova, pazi treba ti toreks srafciger) skines gornji poklopac kod zvucnika (povuces od displeja nagore prema bateriji, ima zarez na sredini) odvrnes jos dva srafa i to je to...nije tesko samo budi nezan da neostetis neku zabicu da nebi posle zvakao taj poklopac.......javi da li si uspeo

mirza82
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 02:36
Lokacija: Cuprija

Post od mirza82 »

Ninolina, da li mozes da napises taj link, unapred hvala!!!!!
Jer sam se j mucio na mom telefonu i nikako nism uspeo skroz da je skinem!!!
Tel je 6270!
POZz

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Djera
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 13:17
Lokacija: Kovin

Post od Djera »

Dzabe,nema uputsvo za n80.Moze li se menjati maska na n80? :smutny: :smutny: :smutny: :smutny: :smutny: :smutny: :smutny:
nokia n80

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Moze,imam i uputstvo odnekud,ali nemam sad vremena da uploadujem a jos sam i na dial up-u pa potrazi Nokia N80 dissmantle,ili dismantle na Google,neki speluju ovako a neki onako!!
Pozdrav 8)

mirza82
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 02:36
Lokacija: Cuprija

Post od mirza82 »

Hvala Ninolina, valjada cu se sad nekako snaci, da zamenim masku na moj telefon.

Hvala jos jednom!!! 8)




POZz

Odgovori