Diskusija o UIQ3 telefonima (M600, W950, P990 i P1i)

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
Odgovori
Prlecar
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Čet, 08. Mar 2007. 11:08

Post od Prlecar »

Ja sam kupio u logic-u pre mesec dana i zadovoljan sam telefonom.Dobio sam sve u fulu samo sto nije bilo u orginalnoj kutiji,ali nema veze.Bili su mi sumnjivi posto su najjeftiniji ali su na mene ostavili pozitivan utisak.

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Prlecar ja sam tamo kupio 4 komada i svi rade super i ni jedan nije sa mreže i za ni jednog nemam kutiju i svi su padasli i nemaju nikakvih problema
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Doolentije
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 03. Mar 2006. 13:34
Lokacija: NBGD

Post od Doolentije »

Људи, да ли је за W950 неопходно узимати додатну фолију за екран, не би ли се исти што боље очувао? И ако јесте, где бих га могао набавити?

п.с. У случају да је о овоме било речи у претходним постовима, да будем искрен, нисам стигао да их прегледам, у сваком случају хвала!

Поздрав! 8)

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

bilo je dosta reci, sta znam, po meni nije neophodno, mada opet zavisi koliko ga cuvas. Ipak, nije na odmet staviti je za svaki slucaj, a mozes je naci u vojvodjanskoj, ne znam tacno koji je broj, valjda 16a, ali imas na nekoj od prethodnih strana...
iPhone + CX300

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Bolje uzeti dobru, cvrstu futrolu za telefon jer ekran jedino moze da se osteti od nepravilnog nosanja u dzepu sa kljucevima :D Drugar na Qtek S200 otkad je stavio foliju treba primetno jace da tapne stylusom nego pre i sad ne moze da proceni koliko jako da pritisne ekran, ali makar sad ne mora da se brine za ekran 8)
5130+Koss the plug....

LesaTheGreat
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 15. Okt 2007. 01:32
Lokacija: Beograd

Post od LesaTheGreat »

Vlada Zem napisao:LesaTheGreat, ovo oko punjača ne mora da znači, postoje 2 tipa cst-75 i cst-60. Pogledaj ovde :wink:

Ok! Hvala ti, stvarno nisam znao.

LesaTheGreat
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 15. Okt 2007. 01:32
Lokacija: Beograd

Post od LesaTheGreat »

E to sam i ja hteo da pitam za foliju? Jeste, Vojvodjanska 16, ali koja? U Bg ih ima 4, Borca, Novi Beograd, Zemun i jos jedna, 'bem li ga gde je.

LesaTheGreat
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 15. Okt 2007. 01:32
Lokacija: Beograd

Post od LesaTheGreat »

E da, cetvrta Vojvodjanska je u Surcinu! Nasao sam je. Recimo da odmah iskljucimo Surcin i Borcu, bez uvrede, mozda cak i ovu na Novom Beogradu, ja se necu vredjati:):), onda ostaje ona u Munze:):)... Samo molim za potvrdu!

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

LesaTheGreat sedneš na 601 posle arene i on te odveze u nju .
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

LesaTheGreat
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 15. Okt 2007. 01:32
Lokacija: Beograd

Post od LesaTheGreat »

Ipak Surčin...Dobro, videću da ovih dana. Najgore od svega je što ja još uvek nisam kupio telefon!hehhehe To uvek radim, pre nego što kupim nešto, pokupujem sve što mi treba, tipa diskovi (muzički), pre nego što sam uopšte kupio CD Player, kupio sam gomilu diskova,hehehehe. To je valjda ona želja, šta znam...
:roll:

LesaTheGreat
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 15. Okt 2007. 01:32
Lokacija: Beograd

Post od LesaTheGreat »

hehehe VeNoM, 601 ide kroz dve od ove 4 Vojvodjanske, :lol: :D
Jedino da prospartam kroz obe,ma snacicu se vec.Ne secam se da u ovoj dole u Bezaniji ima neka radnja koja prodaje kompjutersku opremu,ali da se videti

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Doolentije kupi foliju obavezno da ne misliš na probleme.
LesaTheGreat ma na novom bgd je.sa tvoje leve strane ćeš videti one bele zgrade...
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Ja sam foliju kupio u Platou u Knez Mihailovoj za nekih tristotinak dinara. Dobio sam, cini mi se, 3 folije +vlazna maramica + suva maramica + neka plastika kojom se poravnavaju eventualne neravnine nastale prilikom stavljanja folije. U pitanju je radnja u suterenu - udje se u knjizaru i spusti niz stepenice.
Nemojte mi slati PP - ne posecujem vise ovaj forum!

LesaTheGreat
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 15. Okt 2007. 01:32
Lokacija: Beograd

Post od LesaTheGreat »

VeNoM napisao:[
LesaTheGreat ma na novom bgd je.sa tvoje leve strane ćeš videti one bele zgrade...

pa ja sam u 61. bloku ali iskren da budem nisam imao pojma da se tu nalazi prodavnica tog tipa.Izvini za smaranje ;)

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

LesaTheGreat nema problema za smaranje ovako ide ta prodavnica je u stvari u jednoj kući i nikada ne bih ni predpostavio da tamo ima neka radnja. ok vidi se natpis i sve to ali nije ništa onako grand itd. u paktedu dobijap sve što je pilgrim dobrio ali za skoro duplo manje keša
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

LesaTheGreat
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 15. Okt 2007. 01:32
Lokacija: Beograd

Post od LesaTheGreat »

Tacnije za 188 dinara. Sad sam isao da kupim i vec sam stavio na fotoaparat i kameru. Sada kad sam video gde je, setio sam se te radnjice, mala, uvucena, skoro neprimetna, jedino sto se vidi je onaj natpis "maxell". Uvek sam maislio da oni prodaju kasete, diskove i sl., medjutim... E ovako, za sve koje zanima...Ako idete iz pravca Tosinog Bunara sidjete na stanici kod "Roma company", onda idete jos 50-100 metara napred i nailazite na vec pomenuti natpis maxell. To je to. Nemaju trenutno folije za PDA ali su ove za kameru i fotoaparat potpuno iste. Ima par varijanti, tj. velicina folija, ali svakako cete morati da secete na odgovarajucu dimenziju. Postoje pakovanja sa 3 i sa 4 komada sa sve maramicama i kartoncicem za peglanje folije. U pakovanju od 4 komada je 3,5" svaka folija, to je za kameru, a u ovom od 3 komada na poledjini ima iscrtanih nekoliko dimenzija po kojima krojite kako vam odgovara. Cene oba pakovanja su iste. Kome nije jasno neka pita... :wink:

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

imam problem na p990. naime problem je sledeci:
udjem ja u rss feeds, odem na Add feed(hocu da dodam mts mondo) i ukucam ja adresu:
www.mtsmondo.com/rss/all.php
i stisnem Done. i onda on mene pita za Group Account i ja odaberem Internet only(tu mi se nalazi samo mt:s gprs) i stisnem connect. e sad problem je u tome sto kad ja stisnem connect on pokusava da se konektuje na internet i nece(a inace ovako internet preko weba radi, preko mt:s gprs). sta da radim? sve sam probao i nece.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Napravi posebnu konekciju, u kojoj ce biti sve standardno, ali napravi 2 izmene: kao APN stavi gprsinternet(po default-u je gprswap) i iskljuci proxy. Mozda ovo pomogne - ja skoro uvek i koristim ova modifikovana podesavanja, jer daju pristup citavom netu, jedino Mondo wap portalu se ne moze pristupiti.
Nemojte mi slati PP - ne posecujem vise ovaj forum!

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

pilgrim sredio sam problem, nekom drugom procedurom, morao sam da napravim novu internet grupu gde sam stavio samo mt:s gprs i sad radi.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

jel moze da se ubaci srpski jezik u p990? i jel zna neko kako se skida maska na p990(ako moze neki tutorijal)?
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Odgovori