Korisne aplikacije i igre za symbian UIQ3

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
Odgovori
Stelle
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 17:12
Lokacija: KAC

Post od Stelle »

Masterokrata, ako si iz novog sada obavezno idi u hotel Vojvodina tamo ima prodavnica sa mem karticama ( tamo u centru) i po meni su najjeftiniji.
Nokia 5610 Xpress Music Blue Edition ! 1gb Nokia MicroSD card !

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

E ovako...naleteo sam na emulator za DOS igre(cini mi se da je to, posto sve igre uz njega su iz vremena DOS-a), i uglavnom point & click avanture rade. Extra izgleda, nista ne stuca, sve klizi(SLI) :D . Isprobao sam za sada samo Secrets Of Monkey island 1 & 2, Indiana Jones and the Last Crusade i jos neku nesto Goblins. A da umalo da zaboravim :D aplikacija se zove Scumm virutal machine.
5130+Koss the plug....

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Masterokrata daj malo te igre tj baci ih na mejl ako ti problem nije.za uzvrat šaljem ti sliku od p990 koji ću možda uskoro da kupim
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

VeNoM, e ovo je dobro :D nista onda poslacu ja tebi screen shot od igara :P :D Salim se naravno 8)
5130+Koss the plug....

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Pojavio se potpuno besplatan :D Worldmate za sve UIQ V3 aparate. Mozete ga preuzeti sa oficijelnog sajta: h**p://www.mobimate.com/SonyEricsson/M600/worl ... onal.shtml

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

pilgrim hvala za ovo ako je stvarno dž onda je to veoma dobro za nas. samo me čudi da nisu mogli nikako da ga srede
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Slika Bravo, imam "lečen" WM, al'ovo je dobar znak da dolaze bolji dani za UIQ :)
Imam 1 pitanje, da se ne bih džabe mučio :wink: , ima li bolji (brži) program za "foto" od "SE picture galery"? (GView?) Ko je probao... :wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

VeNoM, bio je on sredjen, al' ga ni puskom :wink: nisi mogao naterati da prikaze prognozu za Beograd - London moze, Pariz isto tako, i svaki grad u svetu, ali BG - no way! :wacko: Sada nema potrebe za (lose) "izlecenom" verzijom, jer su osnovni servisi besplatni. Mada ja ionako za prognozu koristim 2 java app: Weather2Umbrella(tj. WeatherMob) i AccuWeather, jer su najdetaljnije i najtacnije. Vlada Zem, ja samo pregledam slike, i najjednostavniji nacin za baratanje fotosima mi je preko Xplore-a.
Nemojte mi slati PP - ne posecujem vise ovaj forum!

axy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 09. Okt 2007. 09:13

Post od axy »

@pilgrim
@venom
Lepo piše u dnu strane: Price: 69.95€, includes a one-year subscription
Znači kad se plati onda ima i prognoza za Beograd ;)
Nokia 3410 i 3310... za sad :) Želja: m600i White

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Netacno - procitaj pazljivije i videces sta je istina. malopre sam update-ovao prognozu za BG i sve je ok. Morao sam prethodno da upisem svoj mail i lozinku po izboru i to je sve. Ako nesto kazem, onda je to tako! :angry:
Nemojte mi slati PP - ne posecujem vise ovaj forum!

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

tacno tako i ja sam kod sebe namestio world mate i prognoza za beograd radi.axy kad se plati onda imas neke opcije vise u programu, ono za raspored letova aviona...
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

koje su najbolje igre al da se mogru igrati i na Touch Screen i da su u .sis formatu? nemam ni jednu igru a da ispunjava ove uslove, osim onog golfa kojeg sam dobio uz telefon. pa me interesuju neke igre.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

imaš one arkanoid fore kljun i tako po neka logička sve ostalo tasteri.naravno ne računam onaj skyforce i slično
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Ima igrica, samo treba "probrati" jer UIQ "brlja" mnoge (u stvari ne brlja uiq, nego ko te igre preporučuje za isti). Evo jedne koja radi savršeno, "Texas hold'em up" (najbolji poker)
Slika Evo malo i šatova sa WorldMate SlikaSlika
;)
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Vlada Zem, Slika :ohmy: Nemoj vise :D Razvoj softvera za UIQ je bas krenuo, jos malo kad krenu ljudi da uzimaju w960/p1 bice sve vise i vise...
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

bice,bice polako se zahuktava.Po meni jedna od najboljih igrica koja se igra preko TS jeste SkyForce mada onaj golf isto nije los na casu za ubijanje dosade
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Neka ih bude i 10 ali da budu "prave" :)
MilančeBGD , izvini :D , još malo šatova :wink: TimeBlob, po meni ok app - "da se sat vidi uvek", sistemska, 47kb RAM-a, jedina mana što ponekad "zakloni" nešto bitno, da se namestiti
SlikaDocumentsToGo Slika
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

postoji jedan veoma koristan program za one kojima geografija nije jaca mana(kao na primer ja), i program se zove:
The World Fact Book, najnovija verzija je 3.0, program je demo (mora da se plati da bi bio u full verziji) i zauzima nekih 4-5 mb. ima i srbija u tom programu, i moze se dosta saznati o geografiji.
Program mozete skinuti sa ove adrese(trial):
http://www.getjar.com/products/2426/The ... ctbook2005 verzija na ovom sajtu je 1.4 nisam mogao da nadjem najnoviju verziju, ja sam to skinuo preko torrenta.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

To je super java app (v.iz 2006 radi kako-tako na uiq, postoji i "update v.") Slike govore više od reči
SlikaSlika[/URLSlika
:wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Mik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 25. Okt 2007. 05:36
Lokacija: Vranje

Post od Mik »

Za preporuku igre:
1. Interstellar Flames 2 ( Letelica,upravlja se olovkom po ekranu)
2. KRally (Reli, upravljanje isto kao u prethodnom slucaju)
3. Invasion ( Strategija)
4. Warring Nations ( Strategija, mislim da je dobila neku nagradu)
5. MassiveSnowboarding3D ( Ime sve kaze :lol: )
6. Midnight Pool 3D ( Isto :lol: )
Sve igre su .sis tj Symbian igre(neke po par megabajta)

DA li je neko uspeo da instalira igru Return to Mysterious Island (40MB cca)

Odgovori