W960

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
Odgovori
McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

pilgrim,to pise u "White paper-u" tj. u zvanicnom dokumentu SE za ovaj telefon sa svim specifikacijama tako da je sigurno da ima QVGA pri 30fps,jedino ako ne izmene nesto do prodaje u sta cisto sumnjam! :wink:
Moje izvinjenje napisao sam greskom na prethodnoj strani da je QVGA pri 15fps,a u stvari W960 ima video rezolucije QVGA pri 30fps! :oops:

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Takodje se pojavio i demo video za w960i, evo i lika ka youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=_R-wpvohIfA
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 129
Pridružio se: Pon, 25. Jul 2005. 15:38

Post od SE »

Nadam se da mu nece biti skrnava kamera, da li neko mozda ime neke fotke koje je ovaj fon napravio.
I sta mislite kolika ce mu biti cena?

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

odgledah reklamu lepa je.samo mi se ne svidja što je sve 3d 3g :D
ovo bi vredelo kupiti jer mami pogled
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Kada zvanicno izlazi u prodaju? Da li se zna tacan datum, bilo bi interesantno biti prvi u redu za shoping ove zveri/... :)
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Ovo bi trebala biti zver nad zverima!Jako mi se dopada izgled,UIQ je dokazano koristan,a kamera bi trebala biti kao na k800i samo bez xenon blica.8gb memorije i uzivancija,jos ako se zaista dobijaju A2DP slushke uz njega kao sto sam negde video na slikama,a ima ih i u ovom promo videu,to ce definitivno biti super kombinacija!Ovde kod mene ga najavljuju na dve mreze kao "stize uskoro",ali kada ce se zaista pojaviti to ce se videti.....Ovo se zaista cini kao telefon koji bi svakom zahtevnijem korisniku mogao da obezbedi duzi period tisine i mira po pitanju nabavke novog telefona :lol: Necu ni da razmisljam o njemu osim ako dobijem na lotou :D

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

hteo sam da ga uzmem al potpuno bi mi bio beskorstian ova nokiica 1112 je prava milina :oops:
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

Jel zna neko kada tachno izlazi? Negde pishe septembra, negde oktobra, a negde pak decembra... Tako da sam skroz zbunjen, a jako sam zagrejan za ovaj telefon, pa bih da prishtedim na vreme :D :D
iPhone 4 16GB SIM Free

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Kamiondzija, bolje ti pristedi na parama, jer ce ovo cudo kad izadje da kosta i to dobro da kosta. :D
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Ovakvi komentari se ponavljaju stalno i to samo na osnovu specifikacija(zver,vrh,strava,kad izlazi ovo cudo).Kada se telefon konacno pojavi u prodaji (po strasnoj ceni)prvi kupci nas obasipaju hvalospevima kako vredi svaki euro,dosad najbolje sto se pojavilo u prodaji,odusevljeni su ,nece ga menjati godinama i sl.Nedugo zatim pojave se pitanja zasto nema ovo,zasto ono,zasto se baguje,zasto mu je zvuk tih u slusalicama,zasto klima slajder,skripi maskica,glavi dzoistik..(pogotovu su grlati kriticari oni koji su te telefone imali i ranije hvalili a kada su ih zamenili kritikuju ih)Zatim se pojavljuju novi modeli,nova kucista,vise piksela,memorije i prica se dalje nastavlja.Pogledajte komentare po nekoliko meseci pre pojavljivanja Nokie 6630,n-73,n-95,SE k-800,k-850,w-950,sada w-960i jos mnogo modela ovde na burek forumu i mnogim drugim.
LG G2 Black,16GB

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

AnGeL oF LoVe, apsolutno si u pravu,ali to ne porice cinjenicu da telefon jako dobro izgleda (meni se licno svidja ovaj jednostavan minimalisticki dizajn) ,a da su specifikacije jaako dobre.kad se pojavi,videcemo kako sve to funkcionise u stvarnosti,ali licno ne bih imao nista protiv ovakvog fona,cak i da je bez UIQ i TS,samo izgled i 8gb su me odusevili :wink: Telefon mi se pre svega vizuelno dopada,sto ne znaci da cu pojuriti da ga kupim cim se pojavi.....ionako zelim da odmorim od olovcica i bockanja :lol:

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

evo ja stojim iza toga ako ga budem kupio da neću da ga menjam.ja ni jedan svoj mob nisam promenio i svi su kod mene :oops: :oops:
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Biće bestbuy za jedno godinu ipo Slika
Pozdrav za minimalizam, prva liga
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

Nema shanse da ga kupim odmah kad izadje, ima da koshta kao zdrav bubreg, a realno nece da vredi tolike pare, tako da cu da sachekam najmanje 3 meseca, a onda cu da razmislim... Pa za jedno godinu dana, sigurno cu da ga imam :D :D
iPhone 4 16GB SIM Free

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

AnGeL oF LoVe, svaka cast na postu ali to je normalno isto je sa svim proizvodima...automobili bela tehnika....ma bas sve cak i sredstva za mrsavljenje(pre je npr janbolji bio turbo nei sad izaso turbo 2000....primera radi)...ali meni se telefon i pored toga svidja jer normalno da kad izadje noviji model stariji ima mane i tako u krug... :smutny:
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

Sn1p3r
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Uto, 22. Avg 2006. 18:59

Post od Sn1p3r »

pilgrim napisao:stoji da ima VGA(640x480) rezoluciju video snimka?!? :o Da li je to greska, ili je ovo prvi SE fon sa takvom rezolucijom?

nije prvi.. ima w900

Izmenio:gameforce:Zabranjeno citiranje celih poruka! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Sn1p3r, to je zbog grafickog akceleratora w900 je prvi imao vecu rezoluciju zajedno sa p990i...ali nije neki kvalitet... :(
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Au covece... :dry: @Angel of love, pa zasto postoje ovakvi forumi, da se razlgraba o telefonima, delimo misljenja, iskustva, utiske... i vec smo negde spomenuli o tome...kako tehnologija uvek ide napred, u teoriji zavere..tako da uvek ce nesto da nam fali i slicno...
Zato i postoje ovakvi forumi zar ne, komentari ...e sada ja ne znam da li se ponavljaju...mozda si duze na forumu od mene, ali ne znam sta ti tu smeta...ako smeta, ignorisi i kraj price...
Apple Iphone 4S, Nexus S 16gb, Nokia E71, Nokia 7110

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

evo ja da razglabam i dodam - telefon mi je ruzan, odnosno ne bih josh znao da kazem, jer ne znam koja mu je velicina. ali u svako slucaju - dokle bre vishe ovaj monoblok sa 2/3 ekrana i 1/3 zbijenih dugmica ?? dobar je fazon, aj dosta bre! magarci iz soni eriksona, kako neinventivan dizajn pa to ti je ...
There is no knowledge that is not power

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Dok god Sony Ericsson bude pravio "neinventivne" monoblok telefone, kupovacu ih, a devojcice i gay-evi nek uzimaju slajdere i preklope! 8) :)
Nemojte mi slati PP - ne posecujem vise ovaj forum!

Odgovori