Convert M600i -> W950i

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Convert M600i -> W950i

Post od blade_bre »

Chisto da napomenem - video je u pitanju....

http://www.youtube.com/watch?v=k5W0rnJp ... ed&search=

Interesantno, vrlo interesantno...
...shit happens... keep d smile!

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Neki dan sam bas video mislio sam da je bilo price :) veoma interesantno :wink:
blade_bre, jel ti jos imas M600i, pre neki dan sam malo krneuo da trazim neke review-e i slike i stvarno mi se dopao M600i ali nekako mislim da ne bih mogao bez kamere :)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

E pa zato treba mozda skupljati kintu za novi P1, mnogo mi se dopao test prikaz na mobile-review...Jaka kamera,dovoljno dobar muzicki interfejs iako nije walkman,radio...
Mada ko ima vec M600 neko vreme,nek proba da se poigra malo softverski... 8)

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Green, jest treba skupljati ali cena kad izadje ima da bude oko 800e :ohmy: sto ce biti bas puno, a cena nece bas lako opadati mislim da ce biti ista situacija kao sa p990i :roll:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Neće biti 800... ~650eura u početku... sa mogućnošću brze promene na nižu cenu od samog SE-a...

Što se tiče konverzije super je... mada je glavna fora u izgledu i memoriji... :)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Ovaj telefon sa snimka(ne znam ni kako da ga nazovem, valjda M950) je toliko spor, da je to propast... Moj w950 je brzi tri puta...
iPhone + CX300

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Spor je jer ga je tek upalio. Svaki smartphone kad se upali prve zadatke obavlja sporije.

Elem, ne planiram da budzim svoj M600i jer stvarno hocu novi fon. Sacekacemo te famozne P1, iPhone... Pa sta bude. U krajnjem slucaju p990 je super izbor (meni lichno)...

Akki, ceo softver mu je promenjen. Si video kako kontrolise player sa tastera! To ne moze inache.
...shit happens... keep d smile!

cebzab
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Pon, 18. Jun 2007. 17:06

Post od cebzab »

Ima li neko objashnjenje kako su ovo ljudi uradili, da li neko to radi kod nas i ako radi, gde to radi?

n3mke@
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Čet, 24. Avg 2006. 10:42

Post od n3mke@ »

p1 bi trebalo da kosta 500-550 evra prema najavama... inace moze se nabaviti van granice za 600$ trenutno... :)
5800 XM

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

milan91 napisao:Green, jest treba skupljati ali cena kad izadje ima da bude oko 800e
Ne glupiraj se, nije ti to Nokia :P :P :P :P :D.
Kada je neki SE telefon kostao preko 600-700 evra (sem prve dve-tri nedelje nakon izazka dok ga ne kupe svi zeljnici puni para).

Nece to kostati mnogo, pola godine nakon izlazka ce sigurno biti ~350evra (pa i manje). Pogledajte sada SE cene, sve je za dzabe i sve je extra (cast izuzetcima :D :D ).

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Dario, molim? :blinky: Pa p990i kad se pojavio kod nas kostao je oko 950e i za manje od godinu dana cena mu je mnoooogo pala, ali za taj pad mislim da je zasluzna silna zafrkancija s njim(los software na telefonu, gasenja & stuff) inace ne bi on isao ispod 350-450e. S druge strane imamo w950 za koji znamo da je super i nema problema s njim nego mu je cenu oborio nedostatak kamere i to sto ga je Telenor uvrstio u svoju ponudu(nakotilo ih se na slobodnom trzistu i cena ode u podrum) :D :wink:
Ako na P1 sve bude radilo savrseno, nece njemu cena pasti ispod 400-500e jako dugoooo, pa i u opisu telefona je lepo receno da nije namenjen sirokim narodnim masama.
5130+Koss the plug....

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

@ Dario, preterujes u izlivima ljubavi prema SE... I meni su dragi, ali P990 ima tako nisku cenu ne iz razloga jer je SE tako zeleo, vec je to zbog cinjenice da je u pitanju manje-vise promasen model, koji ima niz mana, i mnogo je losiji od legendarnih prethodnika P800/P900/P910. Prethodni modeli su mnogo duze drzali visoku cenu, budi siguran da postoje razlozi za to. P990 ima problema sa veoma bagovitim softverom, ima premalo RAM memorije, uzasno je spor... Svi koji su koristili P900/P910 bili su veoma razocarani kada su presli na P990, i to je cinjenica. Mozemo samo da se nadamo da ce P1 ispraviti sve nedostatke P990.
Nemojte mi slati PP - ne posecujem vise ovaj forum!

Odgovori