Korisne aplikacije i igre za symbian UIQ3

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
Odgovori
pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Bas to - pozvao sam sam sebe sa jednog na drugi broj, telefon koji sam pozvao sam prethodno iskljucio, ukljucio sam snimanje razgovora, i nakon toga samo ubacio snimljeni zapis u odgovarajuci folder na fonu. Ostalo je samo podesiti ACM da koristi dati zapis.
Nemojte mi slati PP - ne posecujem vise ovaj forum!

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

kljaja mumsms sluzi za sakrivanje pristiglih poruka da odredjenog broja.
Jel ACM mora da se potpise??? :wink:
and justice for all...

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Dream Weaver, sakrivanje poruka...uf moze provereno da se sakriju u opciji privacy a posle kad hoces da ih vidis moras da udjes u program pa da ides na reveal a moze i password na poruke da se stavi i jos dosta toga...ima i filtering od nezeljenih poruka kao i razne notifikacije itd,,,
ACM mora da se signuje ina ce je trial verzija ovak...
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Dream Weaver, program koji radi slicno sto i
Mumsms se zove Magic Message Manager Pro 1.01, lako ces ga naci na netu. :wink: ACM moras potpisati...
Nemojte mi slati PP - ne posecujem vise ovaj forum!

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Jel taj Magic Message Manager Pro mora da se potpise ili ne?? ??
and justice for all...

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Nazalost mora mada ima lako da se nadje na drugim forumima signovani...posto je zabranjeno reklamiranje...zamalo da se izlanem...inace program je strava i to mnoogo.... :wink:
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

bambi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Sre, 24. Jan 2007. 13:05

Post od bambi »

Probao sam taj Magic Message Manager Pro i nisam nesto zadovoljan njime, mnogo je bolji sms spam messenger

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

bambi, Naprotiv svi drugi sa tranih foruma hvale magic message manager pro jer ima vise opcija od spam managera..probao sam oba ali sam se zadrzao na magicu...
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

bambi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Sre, 24. Jan 2007. 13:05

Post od bambi »

kljaja , ocigledno da onda ja nisam istrazio sve mogucnosti prvog. Cini mi se da na magic MM nisam mogao da setujem da mi npr sakriva poruke od odredjenih brojeva nego mora ili sve da sklanja ili ni jednu ....

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

bambi, moze da skriva u starijoj verziji mora sve a unovijoj mislim da postoji filtering za samo odredjene kontakte i onda se valjda stavi na privacy i to je to...nisam siguran
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

axy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 09. Okt 2007. 09:13

Post od axy »

Postoji li Magic Profiles ili neki drugi program iste namene za UIQ3? Konkretno me interesuje za model m600i.
Nokia 3410 i 3310... za sad :) Želja: m600i White

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

jel ima neki program koji je slican programu "RotateMe"? imam ovaj program ali nece da radi svoju funkciju kako treba, tj. nece da mi lepo zarotira ekran na landscape. pa mi treba neki program koji je slican ovom da probam sa njim.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Ne znam za sta ti treba - slike mozes i preko Xplore(a i preko samog fabrickog preglednika slika) gledati u landscape rezimu, a internetom surfujes na isti nacin preko npr. ruske mini Opere(Opera mini mod HIFI). Video se takodje moze gledati u fullscreen-u, tj. landscape-u, i to je mogucnost koja fabricki postoji, a postoje i dodatni plejeri koji sluze istoj svrsi - SmartMovie, DivxPlayer, CorePlayer... Inace i ja imam RotateMe, ali ne radi. Mada ne znam ni koji ce mi...
Nemojte mi slati PP - ne posecujem vise ovaj forum!

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

axy, ne postoji ni Magic Profiles ni nesto na tu foru :wink:
Ex Sir_Oliver

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Evo uzeo sam danas m600, skinuo par igara(posto od korisnih programa sve je vec bilo tu) :D i od igara mogu da preporucim:
1.Rayman raving rabbids
2.Lemmings(jako simpaticna igra kao nekad na 386 racunarima, mana je jedino sto su likovi sitni i tesko ih je naklikati olovkom)
3.Urban Asphalt 2 (super izgleda, vratio mi je uspomene sa ngage-a)
4.Zuma(nema potrebe komentarisati)
5130+Koss the plug....

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Masterokrata, uvek me je zanimalo kako igrice rade :) svako ko je uzeo m600/w950 uglavnom je uzeo radi TS ili walkmana, niko da kaze utisak nekih java igrica :)
Kako igras asphalt??
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

MilančeBGD, imash 2 strelice izmedju kojih je space dugme, na njih skrecesh levo-desno, gas je automatski, jedino nitro dodajes na 2, ali moze da se promeni koliko mi se cini video sam nesto u opcijama :) , a Rayman je zaheban za igranje posto je skok namesten na JOG-Dial, a igra je bash brza pa malo :shock: Jedino sam za Sky Force igrao preko TS, ali cim sam skontao da moze preko tastature odusevio sam se :roll:

E sad da li neko moze da mi kaze gde da uzmem M2 od nekih 256-512mb? Nasao sam na jednom mestu jako povoljno alirasprodalo se brzo i nemaju pojma kad ce ponovo dobiti :smutny: :smutny:
5130+Koss the plug....

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Masterokrata, koliko se ja secam ti si iz NS,pa za kaetico pogldeaj u Novelu (koliko se ja secam video sam ih u lifletu,mislim da je 1gb oko 2600-2700 din)
A te igrice sto si naveo,jesu li one java ili za uiq?
D500&E71

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

loki13, pogledacu u Novelu....nisu mi pali na pamet ladno, mada malo su im zestoke cene, ali ako se bash ne snadjem uzecu tamo :roll: Rayman i Zuma su java, Lemmings, Urban Asphalt je sis tj UIQ :) Nisam verovao da na UIQ moze da se odigra igra(na P910 je bilo nemoguce, pogotovo onaj reli sto dolazi uz telefon), bash me je odusevio fon, nije bas nesto glasan ali ostalo je vrh. Nego jel koristio neko(kad kazem koristio mislim bar dan-dva nosio) i m600 i w950, cisto da cujem koji se cini upotrebljivije, ja sam w950 cackao 20-ak minuta i nesto mi tastatura delovala previse....kako da se izrazim "ljigavo", a plasio sam se da se na m600 tastaturu necu nikad navici, ali evo posle 20-ak SMS poruka, jako retko pogresim u kucanju na slepo :D
5130+Koss the plug....

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Hvala na odgovoru bas me je to zanimalo, ko zna mozda predjem na neki UIQ kad tad 8)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Odgovori