Maska za p990i ?!

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
brudjuz
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 19. Feb 2007. 09:32
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Maska za p990i ?!

Post od brudjuz »

Ovako. Jako sam zadovoljan mojim Sony Ericsson P990i mobilnim telefonom, i nikako ne bih da ga menjam, ali mi je maska vec prilicno izlizana, pa bih da je zamenim, jer telefon i dalje radi kao nov.

Moze li neko da mi pomogne i ukaze na neki servis u Novom Sadu, gde bih mogao da zamenim masku, ili je kupim i sam zamenim.

Unapred hvala.

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

brudjuz, to da je sam zamenish je dosta komplikowano...kod mene u mom kraju imaju org.maske za p990i za 40-45e. Sa ugradnjom je negde oko 55e...mislim da se bash i ne ispati.

:)

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Pa dobro ako decko planira da ga nosi jos min 2 god onda se i isplati....a ako ranije misli da ga menja :uhuh: :uhuh: :uhuh:
brudjuz, jesi li pogledao u pothodniku,preko puta o`neil-a ima radnja za dodatnu opremu i maskice za telefone,pogledaj tamo
D500&E71

brudjuz
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 19. Feb 2007. 09:32
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od brudjuz »

A gde je taj tvoj kraj, gde imaju original maske za p990i?
Naglasio sam da mi treba servis u Novom Sadu.
Jos uvek cekam na informaciju...

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

brudjuz, pa procitaj samo jedan post iznad tvog,mozda ces i saznati nesto....a za servis,pa probaj onaj preko puta srednje masinske skole (bul kralja petra) pored farbare.....
D500&E71

tekt
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 157
Pridružio se: Čet, 25. Okt 2007. 20:52
Lokacija: zemun
Kontakt:

Post od tekt »

menjanje maske na p990i je sala sve,ja sam otvarao p990i vise puta radi zamene maske,imas oko 6 srafova,2 su skrivena ispod ploce za video call kameru iznad ekrana,sa leve ili desne strane nesecam se postoji rupica taman da udje pljosnati srafciger,za rasklapanje ovog telefona je potrebno oko3 minuta.pozz

Dredonja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 27. Feb 2010. 14:14

Post od Dredonja »

Da li neko moze da mi pomogne, HITNO mi je potrebna maskica koja se stavlja kada se skloni preklopna tastatura??? Gde je mogu kupiti, posto jedino nju i mali srafciger nisam dobio u originalnom pakovanju?

Odgovori