Sony Ericsson g900i

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
terzic78
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 11. Okt 2007. 05:17

Sony Ericsson g900i

Post od terzic78 »

Ljudi aj neki savet u vezi ovog modela,neko ko ga ima .Veoma mi se dopao na izgled,medjutim nisam ga jos video uzivo posto sam iz Ar. i ovde ga nema nigde.Vredi li utrositi vreme a i novac na ovaj model?

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

Na papiru je super, ali i pored toga sto ga ima u ponudi rijetko se vidja a i ne opravdano je skup, jer SE se odrekao UIQ-a i vani je pojeftinio ali ne i ovdje kod nas, a mozda i grijesim.
Imalo ga je par clanova foruma ali se nisu zadrzali dugo na njemu.
Pogledaj vise na gsm areni.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Ne donosi nista novo u odnosu na P1 sto bi opravdalo vecu cenu,UIQ je propao pa i interesovanje za ovaj model.Telefon je dobar a da li ti se isplati kupovina,razmisli
LG G2 Black,16GB

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Imam ga vec 4 meseca i odusevljen sam.Osim te cene koja je malo visa nista mu drugo ne fali.Sada je na MS 330 evra,mada mislim da je realna cena 270-300 evra.Kamera je sasvim ok,zvuk je jak i na zvucniku i na slusalicama (jaci od zvucnika W910 dosta) ,rama ima sasvim dovoljno i on se uglavnom ne spusta ispod 35 MB slobodne memorije sa 10-15 otvorenih aplikacija.Ekran je mogao biti malo veci (barem 2.6 inca),ali u svakodnevnoj upotrebi ne predstavlja neki veci problem.Ergonomija je solidna,ali treba nekoliko dana navikavanja.Odziv TS je odlican,komande se izvrsavaju za 1-2 sekunde.Prednji deo maske je odlican,dok zadnji krcka.Ima wifi koji odradjuje svoj posao i radio koji je ok.Bez obzira sto je Se ugasio UIQ,podrska aplikacija ce biti najmanje jos jednu godinu,ali nece biti novih verzija softvera za telefon.

Evo slika sa telefona:

http://img249.imageshack.us/img249/897/dsc00106ic4.jpg

http://img262.imageshack.us/img262/5315/dsc00046oh1.jpg
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

onaj koji voli p1 voleće i ovaj mob.ja sam se razmišljao da li da uzmem njega ili p1 jer su manje više isti.e onda je presudila cena u korist p1.i dosta je elegantniji od p1.e sada što su smradovi ugasili uiq to je druga stvar
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ja sam imao ovaj telefon i mogu ti reci jednu stvar, telefon je odlicnih dimenzija, touch screen je ok, wi fi bez problema, zvuk sasvim dobre jacine... sve u svemu telefon je dobar... ali me malo nervirala izrada tj. plastika koja krcka i deluje kao da ce se raspasti i cena koja je mnogo iznad realne... ovaj telefon ne vredi vise od 250EUR a sada posto je star vec godinu dana kao model - ne znam vredi li ga uopste i uzimati jer su se pojavili mnogi modeli kvalitetniji od njega... ALI ako ti nije problem starost modela na trzistu onda uzmi pre P1 nego G900... :wink: :wink: :wink:

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

Meni se svidja i pored UIQ-a koji vise nije aktuelan, to sto ima dimenzije manje od e51 a ima veci ekran koji je uz to TS i bolja kamera sa blicem.
Jedino taj procesor ga kolje ali tu je komotan RAM.
I da ta cijena... vani je pala ali ne i kod nas...
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

Odgovori