P900 i par pitanja

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

Post od SnoopDoggyDogg »

axa,to cu i uraditi,u toku ove radne nedelje idem u pg da to zavrsim,jer mi je ova memorijska od 128mb full,pa cu ici na tu od 512mb,ako mi kazu da ce mi nadoknaditi to onda radim a ako ne,razmislicu mozda i rizikujem,xvala na trudu i ovoj slici,p0zdrav pa se cujemo
ne moze da skodi!

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

pozdrav i javi nam sta si uradio...ako ti treba jos neki savet, pisi, mada kazem ti - ako ce da ti nadoknade fon za slucaj da ga ubiju - radi to odmah, isplati se veruj mi!!!
pozdrav
Ex Sir_Oliver

SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

Post od SnoopDoggyDogg »

sir olivere,idem sutra za pg definitivno,ali pazi ovo je za Sir_Oliver i 6630app ako ste tu:naime,zvao sam coveka,on kaze da ima program koji se zove upgrade p900 u p910,i kaze da je to radio dosta puta,ali nije siguran da to omogucava podrzavanje kartica od 512mb pro,jer kaze da on ne moze da menja harver telefona,a kaze da su hardveri od p910i i p900 mnogo razliciti,ali naglasavam da nije siguran,tj nije ni pokusavao da koristi pro kartice na upgradovanom p900 u p910,sta da radim?ja bih posao u pg i uradio upgrade p900 u p910i,i probao moze li kartica pd 512mb i kupio je ako moze naravno,a trebalo bi??!!! :blinky: :blinky: :blinky:
ne moze da skodi!

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

pazi, cim on moze da ti ubaci sw od p910i onda bi trebalo da koristis i ms duo pro...
i opet, ne razumem, pazi svi serviseri pricaju o razlicitim hardverima, strasno....
ja bih to uradio jer, ponavljam, cim imas sw od p910i , moci ces da koristis ms duo pro....
postavio sam ti screen shot mog fona, video si da je sw od p910i, koristim ms duo pro 512mb....
Ex Sir_Oliver

SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

Post od SnoopDoggyDogg »

ne,nego sam samo hteo da mi potvrdite da je to to,da ce posle podrzavati vecje kartice,samo sam to hteo,hocu da znam,da ako mi ugradi softver od p910 da ce pro kartice raditi sto posto? :blinky:

aj onda uz bozju pomoc odox sutra da to zavrsim pa vam javljam,p0zdrav odox sad na more,xvala vam na sugestijama i pomoci,puno mi to znachi,cenim to,p000z
ne moze da skodi!

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

SnoopDoggyDogg, javi obavezno kako je proslo, kako radi kartica, isprobaj je odmah!!!!

pozdrav
Ex Sir_Oliver

SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

Post od SnoopDoggyDogg »

ee danas su me citav dan isetali ko budalu,dosao u pg u 9 ujutro(da ne pominjem da voz kasni jer sam u 6 i po krenuo za pg)dao im fon u 9,kazu mi da dodjem u 1,ja dodjem u 1 oni kazu dodji u 6,ja dodjem u 6 oni kazu dodji u 8,ja im fino malo odbrusim i odem na voz u 6,a njima fonm ostavim da mi ga posalju,sto tim ljudima tolko treba ja ne znam,dal je tel losh,a nije,oni kazu da treba da vide koji program hoce da prihvati, pa onda da vide sta ce,ma poludio sam,javljam ako se nesto promeni....
ne moze da skodi!

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

SnoopDoggyDogg, moze da se iskomplikuje par sitnica ako vec to nisu radili pa se sad malo priucavaju,ali ceo dan mnogoogo je.

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

SnoopDoggyDogg, i ja kad sam nosio telefon, morao sam da ga ostavim jedan dan kod njih.... to je naravno cista glupost jer to moze da se odradt sigurno za manje od sat vremena ali ajd', ostavio sam im fon...
Ex Sir_Oliver

SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

Post od SnoopDoggyDogg »

e rodjaci odradio sam to! sve mi radi laganica,sad samo punim tel pjesmama,sticice i po koji film 8) 8) 8) sada sam zadovoljan,nadam se da ce ova tema i drugima pomoci kao sto je meni i sir oliveru,odmah sam kupio karticu od 512mb i sad mi je vrh,nisu velike promene,imam i podesavanje za osvetljenost ekrana,odlicno,nadam se da se nista nece iskomplikovati,sada sam srecan :lol: :lol: :lol: :D :D
ne moze da skodi!

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

SnoopDoggyDogg, bas mi je drago sto si to odradio sad imas extra fon i u zdravlje da te sluzi!!!!
Ex Sir_Oliver

SnoopDoggyDogg
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Pet, 04. Feb 2005. 14:41
Lokacija: Bar

Post od SnoopDoggyDogg »

o xvala xvala,takodje,da lepo provedete ovo leto,ja se jos malo kupam pa na selo u majku Srbiju jedno mesec dana,tako da me necje ni biti do avgusta,pa se cujemo,sve najbolje,samo opusteno i cooliranje :D :D 8) 8) :lol: :lol: 8) 8) :D :D
ne moze da skodi!

Odgovori