popravka ekrana p900

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
Mladen03
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sub, 29. Jan 2005. 19:16
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

popravka ekrana p900

Post od Mladen03 »

Ljudi, pomagajte. Imam p900 ali sam ga nedavno, drzuci ga u dzepu, verovatno udario o ivicu od stola, i "polomio mu se ekran". Stavio sam pod navodnike, jer ekran zapravo radi, ali je touch screen funkcija nestala. Ta plastika ekrana je napukla, pa kao da ne oseca dodir. Inace, kazem, ekran ima prikaz kao i pre.
Na servisu mi kazu da bi popravka bila 200 eura (sto naravno nenameravam da uradim za te pare). Da li postoji mogucnost da kupim neki "pokvareni" za manje para, ali da mu je ekran ispravan, pa da ga "ubacim" u moj stari telefon (sadasnji)? Inace sam iz Novog Sada, ali mi nebi bio problem da odem i do BG-a.
rastafari na centrali

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

pa mozes kupiti pokvareni p900 sa ispravnim ekranom , pa da ga ugradis tj. da ti u servisu ugrade , ali i to ce da bude skupo tj. dok kupis telefon otici ce nekih minimalno 50e , jos sto ce da ti naplate ljudi u servisu za zamjenu......
ali raspitaj se malo posto je pokvaren p900 i za koliko bi ti ljudi u servisu to zamijenili 8) :wink: :D

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Mislim da ti je ta ideja da kupis drugi p900 pa da ubacis njegov ekran u tvoj sadasnji dosta komplikovana,a i kao sto je DEL BOY rekao bacices bezveze oko 100 evra,na tvom mestu raspitao bih se u drugim servisima koliko bi izasla popravka ekrana posto mi je neverovatno da u tom tvom naplacuju 200 evra!!! :o :unsure: :wink:

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

cena od 200 evra je sasvim realna,s obzirom da su i p900 i p910 povucheni iz proizvodnje i rezervni delovi za njih postaju sve skuplji.sam ekran(nov) za p910 naprimer koshta 125 evra u SE ovlascenom servisu u Tel Avivu te prema tome nije ni chudo....poenta je u tome da umesto da puknesh 150-200 evra za zamenu ekrana,mozesh za te pare maltene da kupish p900 polovan u dobrom stanju!plus neverujem dato chudo kad se jednom otvori moze da bude kao pre...zanm choveka kome je puklo kucishte i mnjali su mu u pomenutom servisu,znaci profesionalci stavili original kucishte,ali telefon prosto nije vishe kao nekad,skripuce mu plastika,ekran se blago mrda pod pritiskom olovke,i uopshte ima kojekakve sitne tikove.

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

slazem se i ja mislim da bi bolje bilo da kupi polovan p910 , a ovaj drugi moze ostaviti " Za dijelova " tj. ukoliko ti se taj pokvari uzmi dijlove iz tog i popravi ga , medjutim mozes ga i koristiti ukoliko kazes da ti ne radi samo touch screen funkcija 8) :wink: :D

Mladen03
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sub, 29. Jan 2005. 19:16
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od Mladen03 »

OK, koristicu ga dok neskupim 200 evra, pa cu kupiti drugi, a ovaj ostaviti za delove. Hvala Vam na savetima! :wink:
rastafari na centrali

Odgovori