P990i baterija

Pravila foruma
Symbian (UIQ) deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
MotorolaSony Ericsson
Pavle
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Uto, 28. Sep 2004. 04:20
Lokacija: Beograd
Kontakt:

P990i baterija

Post od Pavle »

Da li dovoljno samo jedno dugo punjenje od 15 sati, i posle standardno, i koliko vam traje baterija...

Hvala...
N80

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Pavle, o ovome je vec pricano mnogo puta. Baterije kod novih tipova telefona se ne formatiraju nego samo napune do kraja i onda se telefon normalno koristi. Nema one gluposti koju pricaju u servisima 3x po 12 sati :D Samo ti napuni do kraja bateriju i normalno koristi telefon.
5130+Koss the plug....

Pavle
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Uto, 28. Sep 2004. 04:20
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Pavle »

Hvala. :oops: Reko cisto da proverim posto slusam dvesta prica sa dvesta strana...Mada generalno na P990 baterija traje jezivo kratko, pa sam mislio da je mozda prosto do loseg formiranja...
N80

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Pavle, za kratku autonomiju baterije na p990 moze biti kriva wi-fi konekcija ako je non stop ukljucena, proveri to u opcijama, zatim kod p910 je postojao "trik" da se produzi vek baterije a to je da se smanji osvetljenje ekrana na nekih 20%, meni je smetalo na 100% posto sija kao monitor :D
Isprobaj nesto od ovoga 8)
5130+Koss the plug....

Pavle
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Uto, 28. Sep 2004. 04:20
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Pavle »

Hvala na savetu, problem je u mom koriscenju aparata po svemu sudeci...

Jos jedno pitanje, verujem ponovo laicko :oops: , da li ima bilo kakvog negativnog uticaja na bateriju punjenje telefona preko USB postolja...?Posto dosta radim sa prenosima podataka, vrlo mi koristi da stoji na USB-u, (inace sam odusevljen novim dizajnom postolja, za razliku od p910i).
N80

Odgovori