Windows Phone 7

Pravila foruma
Windows deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AsusHTCLGNokiaMotorolaSamsungSony Ericsson
tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Re: Windows Phone 7

Post od tomas.hokenberi »

luca, to uopste nije tacno. Brojac za utroseni internet saobracaj na mt:s-u je prilicno azuran. Sve se azurira najduze u roku od par sati. Jedini problem je sto svakog meseca prvih nekoliko dana nije dostupno stanje na *797#.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Windows Phone 7

Post od PetarI »

Upravo taj *797# mi pravi problem..Naime dosao sam u posed prelepe Omnie(Mango),sve me odusevljava,samo nikako da skopcam kako posle osnovnog ekrana tog USSD koda dalje.Kako da pozovem opcije,npr. 2. stanje pa onda 1. trenutno stanje dab ih mogao videti koliko sam koje stavke utrosio.Trenutno nevidim nacin ili neznam?

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Windows Phone 7

Post od miodrage »

Nikako!
WP7 telefoni NE podrzavaju USSD kodove, tako da mozes da se slikas. Jedini nacin za proveru je da zoves 788, prijavis se uz pomoc zadnje 4 cifre svog PUK broja, opcija 1, i onda cujes koliko cega ti je preostalo. Neproverena informacija - navodno u WP7.8 (poslednji update) je i ovo omoguceno
Na WP8 telefonima je kako cujem ovo reseno, mada nikad nisam isprobao, jer Vip koristi SMS za obavestavanje a ne USSD kodove.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Windows Phone 7

Post od PetarI »

Hvala ti majstore... :oops: Tvoja lista potrebnih aplikacija mi je puno pomogla. :D

Odgovori