Rad WP8

Pravila foruma
Windows deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AsusHTCLGNokiaMotorolaSamsungSony Ericsson
Odgovori
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Rad WP8

Post od Deksi »

I ja nemam ni jednu aplikaciju za bateriju. Skoro sam instalirao Quick Settings za povezivanje wifi i ostalo i tu ima precizan pokazatelj baterije.
Slika

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Rad WP8

Post od miodrage »

Ja koristim Battery od Enless Software, mada ni Insider nije los, kao i jos par aplikacija, ali ova mi se pokazala najboljom do sada. Uglavnom, zadovoljan sam kako radi, nema razlike posle reseta telefona, tako da...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Rad WP8

Post od Deksi »

Dobru stvar dodao black za otkljucavanje telefona, dva put tapnes i otkljuca se. Jos kad bi i za zakljucavanje bilo preko ekrana onda bi taj proces bio kompletan.
Slika
Pise da skracuje bateriju ali nisam nesto primetio.

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Re: Rad WP8

Post od Nikola031 »

Ja cekam taj Black ko ozeblo sunce, ali i dalje stoji waiting for approval...Za sad je samo za Dansku izbacen i to pre nekoliko nedelja.
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

xCookie
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Sre, 01. Dec 2010. 09:28
:: Xiaomi Redmi Note 4X
Lokacija: Subotica

Re: Rad WP8

Post od xCookie »

deksicom napisao:... Jos kad bi i za zakljucavanje bilo preko ekrana onda bi taj proces bio kompletan.
Postoji aplikacija koja se zove lock screen sa kojom može da se zabode pločica na startni ekran. Kad tapneš na nju zaključa ti telefon. 8)
Xiaomi Redmi Note 4X

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Rad WP8

Post od Deksi »

xCookie, na koju tačno misliš. Probao sam neke ali nerade taj posao.

Cedogares
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 245
Pridružio se: Čet, 06. Jun 2013. 20:07
:: Samsung Ativ S

Re: Rad WP8

Post od Cedogares »

Sto se tice vibracije koja je nekome problem jer vibrira samo dva puta na pocetku zvonjenja, resenje moze biti u izboru kratke melodije, jer cim ponovo krene da zvoni onda opet zavibrira dva puta :D ..

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Re: Rad WP8

Post od Adams »

Pre desetak dana mi je izasao update za FB od nekih 15mb, koji nije nista primetno promenio, pohotovo su i poruke ocajno radile i dalje, medjutim danas je izasao update od 10mb i prvi utisak je da poruke rade za nijansu brze. Mozda gresim ali tako mi deluje.
Nokia Lumia 1520

Cedogares
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 245
Pridružio se: Čet, 06. Jun 2013. 20:07
:: Samsung Ativ S

Re: Rad WP8

Post od Cedogares »

Ovo ti je vise za temu WP8 aplikacije, inace ti apdejtovi ne dolaze kao nadogradnja na app od toliko i toliko mb vec se uvek iznova komplet aplikacija da kazem skida i reinstalira sa ubacenim updateom., tako da je to 10 ili 15 velicina celokupne aplikacije..

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Rad WP8

Post od iLuka »

je l ima jos neko problem, viber mi ne radi ako je zakljucan ekran :wacko:

takodje i gmail nije dovrsio sync prilikom prvog setovanja account-a, kaze nema dovoljno memorije...L520 je u pitanju i ima ''samo'' 512MB...

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Rad WP8

Post od Baraba »

Nisi hteo da me slušaš, sad se nerviraj sa wp.

Cedogares
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 245
Pridružio se: Čet, 06. Jun 2013. 20:07
:: Samsung Ativ S

Re: Rad WP8

Post od Cedogares »

Sta si mu savetovao kao altetnativu?

@iLuka
Za gmail ne znam sta da ti reknem, o Viberu se pisalo nasiroko, ako ti je to glavna i aplikacija bez koje ne mozes onda jbg malo ces se nervirati, izlaziti mu u susret itd., tako je za sada..

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Rad WP8

Post od iLuka »

mene je ovaj telefon kostao 6000 i zato se ne nerviram... samo pitam da li je i kako kod drugih... nosicu ga neko vreme pa onda jovo nanovo preko 300e i opet bacanje para :)

inace, do 100e koliko kosta ovaj telefon nov po oglasima, nema boljeg...

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Re: Rad WP8

Post od Adams »

Stigao Facebook Messenger, odlicno radi, prezadovoljan sam. :)
Nokia Lumia 1520

mrkixxx
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1170
Pridružio se: Uto, 12. Dec 2006. 12:09
:: Xperia Z2
:: android...
Kontakt:

Re: Rad WP8

Post od mrkixxx »

Veoma lako shvatimo da smo nekada ziveli i bez mobilnih, vibera, neta i ostalog.... Ja se prebacih na whats up. Viber je krs na symbijanu :) za sve ima resenje :)

Cedogares
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 245
Pridružio se: Čet, 06. Jun 2013. 20:07
:: Samsung Ativ S

Re: Rad WP8

Post od Cedogares »

Ja odavno na WApp, toliko da mi sad Viber ne odgovara, moc navike.. Ma pozelio bih nazad stara vremena, nekada pomislim da sam rodjen u pogresno vreme a opet zivimo bas na prekretnici kada se stvari pocinju ubrzano odvijati, prakticno do nedavno su ljudi ziveli isto kao i u dalekoj proslosti, ufilozofirah se :), e da podseti me ovo na komentar sa YT reklame za Note3 "This device will revolutionize the way people waste time" :D

Cedogares
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 245
Pridružio se: Čet, 06. Jun 2013. 20:07
:: Samsung Ativ S

Re: Rad WP8

Post od Cedogares »

Ja odavno na WApp, toliko da mi sad Viber ne odgovara, moc navike.. Ma pozelio bih nazad stara vremena, nekada pomislim da sam rodjen u pogresno vreme a opet zivimo bas na prekretnici kada se stvari pocinju ubrzano odvijati, za razliku od bliske proslosti kada se vekovima i hiljadama godina prakticno isto zivelo, a sve to me intrigira, ufilozofirah se :), e da podseti me ovo na komentar sa YT, reklama za Note3 "This device will revolutionize the way people waste time" :D

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Re: Rad WP8

Post od rotkod »

Viber jedino u potpunosti ispravno i skoro bez kašnjenja radi na ios-u... Ponekad je potrebno deinstalirati isti i ponovo instalirati da bi radio sa poboljšanjem, a to ne znači da će raditi kao na ios-u...

To je do njih... Nije do MS-a...

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Rad WP8

Post od Baraba »

Radi i na androidu bez kašnjenja .

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Re: Rad WP8

Post od rotkod »

Ne bi da proturečim, moje iskustvo je u ovom slučaju malo drugačije, naime na LG Vu, kao i na note 2, zna da zakasni, mada meni to ne predstavlja problem, koliko vidim ni viber podrška ne haje na ukazivanje grešaka... I dalje tvrdim da je to do programera, a ne do wp, kao argument navodim rad whatsapp ili facebook messenger-a, koji rade i više nego dobro...

P.S. Ne smeta mi što ponekad kasne, kako bi iskoristio 1000 sms poruka koje mi stoje bez veze... ;)

Odgovori