LG Optimus 2X

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

shoomy28,
Android ne podržava po defaultu ad hoc mreže...
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

shoomy28
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2011. 18:36

Post od shoomy28 »

@telep a kazi mi jel postoji neki nacin da koristim internet od kompjutera,neznam sta je ovo usb debuging dal je to,ako jeste onda meni ne radi radi mi samo 3g ili g i skida mi mb od telefona,

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Мораш да имаш "WiFi" рутер на који ће да се накачи телефон (небитно да ли засебно или у оквиру кабловског), УСБ дебугинг нема везе са интернетом.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Јесте ли видели? Ако вам се не чека крај септембра/почетак октобра...
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1264721
:D
Слобода или смрт

fanste
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sre, 10. Maj 2006. 21:29

Post od fanste »

Da li neko zna , gde mogu da kupim , silikonsku futrolu za njega, nigde ne mogu da je pronadjem? Hvala unapred

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

О коначно власник 2х на нашем форуму. :)
Како служи махина, јеси пробао неки од куваних ромова са xda?
Једино да наручиш са ==> http://tiny.cc/hwx2f
Слобода или смрт

dule88
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 318
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2011. 19:03
Lokacija: Beograd

Post od dule88 »

Gledao sam test poredjena ovog modela i S2,mislim da je ipak bolji po svemu S2.Ima li ovde neko ko ima 2X,kakav je uopsteno,od kvaliteta ekrana do brzine rada?Ima li full hd snimanje i reprodukciju?

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Бољи је С2, нема шта да се прича...
Има 1080р снимање али веруј ми 720р боље изгледа.
Ок му је цена, има сјајне хардверске могућности али џаба кад нема званичног 2.3......................
(земљотрес :lol: ) одлагао се за септебар, сад кажу октобар, децембар, чујем и фебруар...:wacko:
Елем, можеш да видиш неке куване ромове, нису лоши али нису ни потпуно решење.
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1002
Слобода или смрт

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Imao sam danas tu cast da se dobro poigram ovim modelom i utisak je "HOLLY S<beep>T!!!"
Prelep dizajn (subjektivno), relativno brz interfejs, jako lep prikaz slike i veoma dobar odziv touch-a. Dosta dobro reprodukuje FullHD, a po koleginim (vlasnik telefona) recima mu baterija gura i po dva dana kao prosecnom korisniku, dok je punjenje iznenadjujuce brzo (sta to podrazumeva - nemam pojma). Anyway, aparat mi se jako sviDZa i leti na listu mogucih sledecih gedzeta jer mu je, koliko sam saznao, cena u rangu koji meni odgovara. :) (iako i dalje mi je galaxy s favorit)

dule88
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 318
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2011. 19:03
Lokacija: Beograd

Post od dule88 »

Ja mislim da je ovo dobar telefon,vrlo malo slabiji od S2 a cena je dosta manja od S2.E sada kakav je po pitanju interneta i samog kvaliteta ekrana ne znam ali to mogu drugi da napisu koji ga imaju.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Слобода или смрт

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Post od pelleruma »

deluje mi ok telefon,ali po komentarima izgleda da ga je kupila samo jedna osoba? :o Taman sam mislio da sam prelomio da uzmem SE Arc S,ali mi se i ovaj dopada.Steta sto nema vise korisnika da nam kažu utiske
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

pelleruma, dao sam liku (kolega iz mog gornjeg post-a na ovoj temi) koji poseduje ovaj telefon malo da se igra sa NEOm i lik se skenjao kad je skontao koliko NEO bolje klizi, ima lepsu sliku i osetljiviji ekran od O2X-a... :D
Ne kazem da je los telefon, cak sam ga i pohvalio u onom gornjem postu, ali mi se Arc S cini kao bolja varijanta. :)

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Post od pelleruma »

psyhound,hvala na odgovoru.Idem na ekran od bar 4'',tako da NEO ispada...mada ne sumnjam u to što kažeš.Znaš kako - oči su mi gladne,napre bih uzeo HTC XE ili XL.ali nema love.Ističe mi ugovor u VIP-u,očekujem njihovu neku ponudu kao korisniku njihove mreže,ali ako omanu tu su povoljnosti i drugih operatera,a sve to daje druge kombinacije. :wacko:
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

magicmilan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Pet, 06. Nov 2009. 07:28
:: lg g pro 2
:: samsung mega 6.3
Lokacija: pancevo

Post od magicmilan »

i ja sam se dvoumio izmedju arca s i lg2x ,al sam se ipak odlucio za lg.. izgled je sjajan,jako lep telefon,koliko je stvarno jak jos ne znam,nikako da nadjem neku zescu igricu,softverski je bug-ovit,verzija mi je 2.3.4 V20L..

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Post od pelleruma »

juce sam kupio Lg-ja.Kad prodje neko vreme cu imati konkretnije misljenje,ali za sada mi se veoma dopada,jedina zamerka mu je na nedovoljno jak zvuk,i sto nema led lampicu koja bi signalizirala da ima neka promena.
E,da - kada idem na podešavanja,pa u vezi ažuriranja softvera,pokazuje da se povezuje sa serverom,ali prolaze minuti,a ništa.Nije mi to naročito bitno sada,čisto da li je neko apdejtovao preko telefona na ovaj način?
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

magicmilan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Pet, 06. Nov 2009. 07:28
:: lg g pro 2
:: samsung mega 6.3
Lokacija: pancevo

Post od magicmilan »

Meni je zvuk solidan,cak koristim njegovu fabricku melodiju. video sam na youtube da je neki lik namestio da mu sijaju kapacitivni tasteri ispod ekrana kada ima propusten poziv,poruku,mail... kako je to odradio nemam pojma,ali eto,moze... kada idem na azuriranje softvera odmah mi izbaci da mi je najnovija verzija,imam 2.3.4.

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Post od pelleruma »

ovaj put sam ga pustio da trazi server duže,ali nakon 7-8 min mi je prikazao poruku da server trenutnoo nije dostupan.Probaću s vremena na vreme pa ću ga valjda ''ubosti''.
U međuvremenu sam našao program za obaveštenje o propuštenim pozivima,sms,...ima na Marketu.
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

ima li kakvih novih rjeci o ovom modelu? trenutno imam galaxy tab al bi uzeo sebi optimusa...kakvo je stanje al iskreno da se kaze sa baterijom..moze li dana sastaviti? hoce li biti ICS? koji je trenutno zadnji oficijalni rom za njega? hvala na odgovorima
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

mironiko
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 06. Jun 2011. 12:21
:: ASUS ZenFone 2 Laser
Lokacija: Petrovaradin

Post od mironiko »

ICS ce biti za jedno 4mes, zvanicni, na XDA vec imas custom ICS.

Sto se baterije tice, par dana sam imao 2.2.2 i nije mogla da izdrzi 2 dana standardne upotrebe, a ako ga jos malo cackas, jedan dan i to je. Medjutim, sad sa 2.3.4 izdrzi preko 2 dana (ostalo mi 30% sinoc posle 2 dana) a ako ga posteno stisnem bude 2 dana, ali onda jedva... :)

Sve je vrlo brzo i tecno sad na 2.3.4, na 2.2.2 je znao da zasecka na launcheru. Browser radi perfektno, sa dobrim protokom brze ucitava strane nego laptop... :D Aplikacije isto lete.

Jedino sto ne mogu jos da nadjem je softcase, tj. neka futrola za njega - u koju moze da stane! :D Sem toga, nemam zamerki.
ASUS ZenFone 2 Laser

Odgovori