LG Nexus 4

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: LG Nexus 4

Post od artifex »

Ja sam trenutno na stocku ,danas ga cackam ceo dan i nije se to desilo nijednom.Videcemo vremenom...Inace dobio sam ovu noviju verziju sa odstojnicima i mogu reci da dobro funkcionisu jer daju prostor zvucniki kad je na stolu...:grin:

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: LG Nexus 4

Post od kvaka33 »

slavisaj, iskreno meni se to nikada desilo nije, evo kod mene je nekih 20 dana.mada sam citao na xda da je neko kukao isto za taj problem sa dugmetom off,mislim da je to resio tako sto je poslao gogle mail sa zahtevom da dobije nov telefon jer to dugme ne radi dobro i dobio ga je
sad verovarno nije bio iz neke vukojebine zvane srbistan pa mu je to verovatno bilo i lakse odraditi
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Re: LG Nexus 4

Post od slavisaj »

Ni meni se to nije desilo odmah cim sam ga kupio, vec posle jedno 20tak dana prvi put. Evo skinuo sam case, mozda je do njega, da probam nekoliko dana bez, pa da vidim. Inace kako gledam na XDA nije bas da nije problem.
Inace nije sigurno do off dugmeta, jer se telefon ugasi sam od sebe, tek kad duze drzis on dugme onda se upali.

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: LG Nexus 4

Post od kvaka33 »

Da naravno,znam da sam citao o tome i secam se kako je lik to resio ,moguce je da case zeza,ne bi bilo 1 put
ja recimo koristim no led aplikaciju da bih video pozive,poruke,mail,tapatalk itd,tako da off dugme sem kad nesto radim na telefoni i ne diram ,vec preko home ikonice ulazim tj otkljucavam telefon
zaista bi me mrzelo svaki cas da gledam da li me neko zvao itd,ovako mi se pojavi ikonica na displeju i oma znam sta je posredi
Poslednja izmena od kvaka33 u Čet, 25. Apr 2013. 19:19, izmenjeno 1 put ukupno.
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

Akul
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 14. Apr 2013. 10:38
:: Nexus 4

Re: LG Nexus 4

Post od Akul »

Pročitao sam poslednjih nekoliko strana, nadam se da niste diskutovali o ovome...
Gde bih u Novom Sadu mogao da kupim ovaj telefon? Našao sam u Liman Mobile za 345 evra. Ne piše koja verzija, verovatno je onda 16 GB. I da li negde ima da se kupi "case" ili bih morao da ga naručim? Takođe da li mi je potrebna zaštita za ekran pošto telefon ima Gorilla Glass 2? Veoma sam pažljiv sa svojim telefonom i uvek mi sam stoji u džepu...

NoBodyAsAleksa
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 224
Pridružio se: Ned, 12. Nov 2006. 14:43
Lokacija: New Belgrade

Re: LG Nexus 4

Post od NoBodyAsAleksa »

Treba i opet cu da kazem da gorilla glass nije safirno staklo. Stavljaj zastitu i napred i pozadi.

Imas i jedno i drugo po prodavnicama opreme i na sajtovima poput kupinda itd... Mada iskreno nije neki kvalitet, ako hoces nesto kvalitetnije moras iz inostranstva da narucis :)

p.s. Evo sad sam gledao za 2,3 dana imam vec 2,3 ogrebotinice po ekranu... Dok stakla ne bude krenula da se prave od dijamana do tad treba nositi zastitu preko... Ko me jebe kada ne umem da stavim foliju :)
Poslednja izmena od Miškoni u Čet, 16. Maj 2013. 23:29, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: uklonjen nepotreban citat
Nokia N8 + 4gb Sandisk + Sennheiser CX300-II

artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: LG Nexus 4

Post od artifex »

Zanima me da li u bg ima negde bumper da se kupi ? I koje folije koristite? Vidim stavljali ste neke koje se prvo kvase,a ja sam i onako tvrd sto se tice lepljenja tih folija tako da ne znam kako bih se snasao sa tom...

NoBodyAsAleksa
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 224
Pridružio se: Ned, 12. Nov 2006. 14:43
Lokacija: New Belgrade

Re: LG Nexus 4

Post od NoBodyAsAleksa »

artifex,idi u prodavnicu i trazi da ti oni nameste foliju i to je to... Tako cu na kraju i ja, pazi ideju sapunom nanosis foliju... a naravno da ako krene da se susi pre nego sto istisnes sve ima da dobijes bele fleke sa unutrasnje strane folije -.-
Najgluplji izum na svetu, mada neke malo skuplje firme salju posebno sredstvo koje je mnogo efikasnije i imaju kvalitetnije folije od xtremeguarda koji je gori od buvljackih za 10din.

I nemoj uzimati bumer, uzmi lepo case, neki lepi, bolje cuva telefon, posebno ako ga drzis u dzepu...
Nokia N8 + 4gb Sandisk + Sennheiser CX300-II

Akul
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 14. Apr 2013. 10:38
:: Nexus 4

Re: LG Nexus 4

Post od Akul »

NoBodyAsAleksa napisao:Treba i opet cu da kazem da gorilla glass nije safirno staklo. Stavljaj zastitu i napred i pozadi...
Kad kažeš zaštita ili folija da li misliš na istu stvar? I da li mi je to potrebno za zadnje staklo ako uzmem case? Možda sam samo trebao da pitam kako najbolje zaštititi ovaj telefon pošto se uopšte ne razumem u to.

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: LG Nexus 4

Post od kvaka33 »

Kupi neki silikon case,najbolje cuva telefon hard case takodje zna da osteti telefon,narocito ako se cesto skida i stavlja
Sto se tice stakla prednjeg ne treba ti nista,naravno izbegavaj nosenje po dzepovima,ovo je previse skupa stvar da bi se tako ophodio prema njoj ,kupi neku futrolicu za kais i miran si
Ja sam narucio iz kine futrolu od N7000, kostala me 400 dinara stigla vec, jer je dovoljno velika da kad stavim silikon case na telefon zajedno sa njime bez problema staje u nju
I vise ne razmisljam da li je leto zima,imam li visak dzepova itd
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: LG Nexus 4

Post od acamatic »

Drugari samo da vas obavestim,kada lepite te folije,nemojte nikako na suvo,jer necete moci iz prvog da zalepite,i samo mozete da unistite foliju.Koristite samo obicnu vodu da nakvasite podlogu gde lepite foliju i tako je "vozite=ravnate" u bilo kom pravcu koji vam odgovara.Posle namestanja samo uzmite neku krpu,i blago istisnite tu vodu,i naravno ostaviti tako da se susi neko vreme,bez koriscenja telefona!! I posle 2 sata,a moze i manje,folija je na mestu,bez ikakvih tragova vode,ili onih baloncica..
Naravno za lepljenje folija postoji posebna tecnost,koja se koristi,ali stvarno nema potrebe za takvu malu podlogu to kupovati..A i znam da nije uopste nesto jeftina ta tecnost...

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: LG Nexus 4

Post od janka_88 »

Nešto sam čitao da je moguće i nakon što se slegne folija i zalijepi sve, da se opet pokvasi i skine i ponovo zalijepi pa me interesuje da li je to moguće?

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: LG Nexus 4

Post od acamatic »

Pazi ovako janka_88, u neku ruku da,a u neku ruku ne.Idemo redom,ako ti skines tu foliju posle jednog dana,eventulano dva-tri,i da hoces opet da je vratis na isto mesto,postoji tu mali problem,da se ona "lepljivost" na foliji izgubi i da ne bude toliko lepljiva kao sto je bila prvi put,i samim tim ti kada budes vracao tu foliju,postoji mogucnost da na krajevima dobijes takozvane usi,i da tu se polako odlepljuje i ulazi prasina i samim tim sve vise i vise se to siri (to jest,sve dublje ka sredini folije..) i onda naravno folija gubi funkciju i moras da je skines.Tako da ja to ne preporucujem,skidanje pa opet stavljanje,jedino ako je prosao jedan,eventualno dva dana pa da probas opet,ali nece biti kao prvi put kada si je zalepio..
Ovo sam sve pricao ako je folija kvalitetna,a ako su kineska sra** onda ne vredi ti da to radis,ako skines gotovo je sa tim,mada kako sam video jedan "screen guard foliju" ona je bas odlicna i kvalitetna..
I da naravno ako neko to radi,skida foliju pa opet stavlja,obavezno neka uzme prvo ekran da ocisti (moj otac kada lepi te folije,on stakla brise merom,ili 100% alkoholom,mada ne znam da li je pametno na nekim ekranima stavljati taj alkohol,zato je bolje mer..)

NoBodyAsAleksa
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 224
Pridružio se: Ned, 12. Nov 2006. 14:43
Lokacija: New Belgrade

Re: LG Nexus 4

Post od NoBodyAsAleksa »

Stavio sam danas matiranu foliju od 500din. napred, super je... Za 500 din folija i postavljaju ti, nema ti sta da se mucis...

Sto se tice narucenih case-ova nisu jos stigli, sada cu im slati email... stvarno je bezobrazno, ali mozda nije do njih...
Nokia N8 + 4gb Sandisk + Sennheiser CX300-II

artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: LG Nexus 4

Post od artifex »

NoBodyAsAleksa, Ge si uzeo tu foliju,je li na nbg negde ?? :) :)

NoBodyAsAleksa
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 224
Pridružio se: Ned, 12. Nov 2006. 14:43
Lokacija: New Belgrade

Re: LG Nexus 4

Post od NoBodyAsAleksa »

artifex, u TC Usce, na 1. spratu imaju neki mali stand...
Poslednja izmena od Miškoni u Pet, 17. Maj 2013. 01:09, izmenjeno 2 puta ukupno.
Rezlog: uklonjen off-topic
Nokia N8 + 4gb Sandisk + Sennheiser CX300-II

mrkixxx
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1170
Pridružio se: Uto, 12. Dec 2006. 12:09
:: Xperia Z2
:: android...
Kontakt:

Re: LG Nexus 4

Post od mrkixxx »

proverite za folije u pasazu preko puta beogradjanke. prednja i zadnja oko 500 din. nisam siguran koji broj, mozda 27 ili tako nekako.

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: LG Nexus 4

Post od Layne_Staley »

mrkixxx, imaju i zadnju tamo ? :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: LG Nexus 4

Post od artifex »

Mrkixxx jel to onaj prolaz pored garaze gde je 'snajper' ? I da li su obe 500 ili je svaka po 500:grin:

mrkixxx
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1170
Pridružio se: Uto, 12. Dec 2006. 12:09
:: Xperia Z2
:: android...
Kontakt:

Re: LG Nexus 4

Post od mrkixxx »

drugi prolaz ka gradu. ne broj 23 posto i tamo postoji jedna radnja.
tog dana kad sam bio ih nije bilo, ali je momak rekao da ce poruciti.
obe su oko 500. tako mi je rekao. uzeo sam vizitku, ali jos nisam zvao.

Odgovori